Bebek Beslenmesi aç bebek uyur mu

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

emrcgdm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2015
35
14
33
Merhaba anneler sadece merak ediyorum bebekler bir süre sonraaçlığa aalışır mı açta olsa uyur mu yoksa kilo almayan bebeğin başka sağlık problemi olur mu

Aç bir bebeğin uyucagını düşünmüyorum.siz akşam yemeklerini yemeseniz alısırmısınız acaba?burda bir bebekten bahsediyorum gelişim büyüme cağinda olan.neden aç kalıyor geceleri buarada?bu saate benim gibi cocugu uyumayanlardan baska kımse yoktur buarada.saat03:30 o yüzden cevap gelmemiştir

yeni doğan bebek sarılık olursa uyanamaz onun dışında açıkınca uyanır uyanmazsa dahi mızırdanır.

Ben de çok merak ediyorum uyur mu acaba. Benim kızım 75 günlük çok uzun süre uyuyo acikması lazım ama kalkmiyo 6 7 saat uyuyo ben zorla emzirmeye çalışıyorum iki dakka emip uyuyo korkuyorum açlığa alisabilir mi

Ac bebek bence uyumaz benimki uc aylik olacak kurulu saat gibi 1.5 2 saatte uyaniyor acikip gece gunduz araliksiz 3 saat uyuduguni bilmem heralde fazla istahli

Benim bebiş aç olursa uyumaz. Ama bazen bir uyur 6-7 saat. Uyanınca da tabi karnını doyurmak zor oluyor çünkü çok acıkmış oluyor prenses

Benimde 10 günlük bebeğim var 3 saatte bir uyanır acıktı diye, gece gündüz farketmiyor. Verdiğim sütümü coğaltım biraz daha fazla uysun diye ama nafile :)

Benim bebeğim de 15 günlük özellikle geceleri 2-3 saatte bir kalkıp zorla emzirmeye çalışıyorum. Yarım saat belki daha fazla uğraşıyorum emmesi için. Sonunda 1-2firt çekip uyuyor. Ne yapacağımı şaşırdım.

Uyumaz canım bunu en iyi ben bilirim benim bebeğim doğdu 3 hafta gece gündüz uyumadı günlük 2 saat uyudu beni emiyor sandım doyuyor sandım göğsümde 5 dakka duruyor bırakıyordu bende doydu sanıp salak gibi uyutmaya çalşıyordum ağzında emzik emip duruyordu hergün ağlıyordum uyumuyor bi sıkıntısımı var ağlıyor diye gaz var sanıp ilaç veriyordum meğer açlıktan ağlarmış sarardı doktor açmı bırakıyosun dedi birde 2 saate bir emziriyordum meğer emmiyormuş bi sağdımki sütüm az ve o sutle doymazmış sağıp vermeye başladıö bebeğim gece gündüz uyumaya başladı sarılıgı azaldı çok iyi gözlemci olmak lazım

Yeni doğanlar acta olsa uyur.. Özellikle sarılık varsa emmeye mecali olmaz..tabi biraz büyüyünce iyice doymadan uyumuyorlar..

Ben de çok merak ediyorum uyur mu acaba. Benim kızım 75 günlük çok uzun süre uyuyo acikması lazım ama kalkmiyo 6 7 saat uyuyo ben zorla emzirmeye çalışıyorum iki dakka emip uyuyo korkuyorum açlığa alisabilir mi
Acaba bu şekilde kilo alımı nasıl? Benimde beneğim kısa emip uyuyor doktor huzurluysa demekki sütün yetiyor dedi ama insan düşünüyor yetiyor mu diye:)

X