Acaba aldatiliyor muyum?

Esklianneadayi

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2021
36
17
36
Merhabalar, sizlere bir konu hakkında danışmak istiyorum 9 aylık hamileyim doğum her an her dakika olabilir, aslına bakarsanız mutlu bir evliliğim var gibi görünüyor ama eşim ben hamile kaldıktan sonra benimle arasına bir mesafe koydu 6.aydan sonra cinsel hayatımızı bitirdi(korkuyorum bahanesiyle), her akşam sigara almaya gidiyorum diye gidip en az yarım saat 1 saat dışarıda zaman geçirmeye başladı,telefon elinden düşmez oldu ve nereye gitse telini hep yanında götürdü, ben rahat edeyim diye yatakları ayırdık bunu ısrarla bana o teklif edip durdu.Az önce de yatak odamıza girdiğimde teliyle oynuyordu ne yaptığını sordum instagramdaydim dedi ama değildi.Özetle sizce aldatılma belirtileri mi bunlar? Kondurmak istemiyorum ama hareketleri çok şüphe uyandırıyor açıkçası ve şu yaşadığım evre de çok üzülüyorum bu durum bebeğime yansisin istemiyorum.Ne yapmam gerek bilmiyorum da...Akıl verecek olanları bekliyorum

En iyi cevap
Merhabalar, sizlere bir konu hakkında danışmak istiyorum 9 aylık hamileyim doğum her an her dakika olabilir, aslına bakarsanız mutlu bir evliliğim var gibi görünüyor ama eşim ben hamile kaldıktan sonra benimle arasına bir mesafe koydu 6.aydan sonra cinsel hayatımızı bitirdi(korkuyorum bahanesiyle), her akşam sigara almaya gidiyorum diye gidip en az yarım saat 1 saat dışarıda zaman geçirmeye başladı,telefon elinden düşmez oldu ve nereye gitse telini hep yanında götürdü, ben rahat edeyim diye yatakları ayırdık bunu ısrarla bana o teklif edip durdu.Az önce de yatak odamıza girdiğimde teliyle oynuyordu ne yaptığını sordum instagramdaydim dedi ama değildi.Özetle sizce aldatılma belirtileri mi bunlar? Kondurmak istemiyorum ama...
Telefon dokumlerine bakarak yol alabilirsiniz.yarim saat 1 saat kadar bir zamanda muhtemelen bir Tlf görüşmesi gelirdi benim aklıma..Bukadar kısa sürede bı yere gitmesi zor tabi bilemiyorum yinede fakat Tlf dökümü ki farklı bir hat kullanmiyorsa çıkaracaktır ortaya herşeyi .Once bı bunu kontrol edin duruma göre takip edersiniz..Çok zor bir durum doğumda gelmiş.Allah yardımcınız olsun .Biraz bekleseniz diyeceğim doğum lohusalık geçsin hele bir sabredebilirseniz 😞

Konumuz bdv'lik demeye geldim. Konuyu taşıtırsaniz daha çok cevap alabilirsiniz. İnşallah aldatma yoktur ama çok şüpheli geldi bana da
Hiçbir şekilde cevap alamıyorum genelde geçiştiriyor kısa kısa cevap veriyor yada yaptığı açıklama bana inandırıcı gelmiyor , suphelendigimden dolayı sanırım güvenim kırıldı

Bizde ayırdık yatakları, cinselliği 6 aydan sonra bitirdik ama son defa da çok sancım olduğu için riske atmak istemedik.
Ve evet eşim korkuyor bebeklerimize bir şey olacak diye. Sanırım bu süreçte normal.

Akşamları dışarı çıkması biraz tuhaf ama şuan bebeğinize odaklanın bence.
Başlarda korkusunu anlayışla karşıladım ama kadın doğum uzmanım herhangi bir sıkıntı yok ilişkiye girmek konusunda hatta doğuma yardımcı demesine rağmen, benimde bunu eşime dile getirmeme rağmen hala benden kaçacak delik arıyor

Evden çıktığında bir gün takip et. Telefonunu da kurcalama şansın varsa kurcala. Ama hamileliğini çok olumsuz etkileyecekse doğumdan sonra yap bence zaten 9 aylıkmış.

Ayrıca Konu bdvlik Mune Mune
Kasılmalar olmasa rahat yürüyor olsam isterdim takip etmek , ya yakınlarda oturan biriyle görüşüyorsa ya ben buna şahit olursam ne yaşarım bilemiyorum 😪 kahrımdan ölürüm, bebeğim de gelmek üzere

Acaba video fln mi izlio malum sebepten dolayı size ve bebeginiz3 zarar vermemek icin cekindigi icinde disarda izliodur olmamasi lazim ama en masum bu geldi aklima belkide sizde hamile olunca bazı şeyler gozunuze fazla gorunuyodur . Bi süre ertleseniz bu kuşkularinizi dogum yapacaksiniz neredeyse tadini cikarin ins degildir 🤗

Telefon dokumlerine bakarak yol alabilirsiniz.yarim saat 1 saat kadar bir zamanda muhtemelen bir Tlf görüşmesi gelirdi benim aklıma..Bukadar kısa sürede bı yere gitmesi zor tabi bilemiyorum yinede fakat Tlf dökümü ki farklı bir hat kullanmiyorsa çıkaracaktır ortaya herşeyi .Once bı bunu kontrol edin duruma göre takip edersiniz..Çok zor bir durum doğumda gelmiş.Allah yardımcınız olsun .Biraz bekleseniz diyeceğim doğum lohusalık geçsin hele bir sabredebilirseniz 😞
Amin çok teşekkür ederim.Umuyorum hamilelik psikolojisinden olayları farklı degerlendiriyorumdur, hamilelik hormonlar derken fazla mı takıntılı oldum diyorum telefon dökümlerinden de herhangi birseye ulaşamıyorum, ya masum ya da çok profesyonel davranıyor inanın ayırt edemiyorum

Amin çok teşekkür ederim.Umuyorum hamilelik psikolojisinden olayları farklı degerlendiriyorumdur, hamilelik hormonlar derken fazla mı takıntılı oldum diyorum telefon dökümlerinden de herhangi birseye ulaşamıyorum, ya masum ya da çok profesyonel davranıyor inanın ayırt edemiyorum
Şimdi kendini anneliğine ver derim ben.dusunmemeye çalış.biliyorum çok zor.belkide gebelik kaynaklıdır gerçekten hormonlar bire bin katabiliyor.her zaman dik dur .yaparsa kendi kaybeder diye kendini teselli ettikçe dahada güçlü olacaksın .Ve bunu birçok kadın yaşıyor .eğer böyle bişey varsa bile sakın yılma sakin ol sabır dile dua et.

Acaba video fln mi izlio malum sebepten dolayı size ve bebeginiz3 zarar vermemek icin cekindigi icinde disarda izliodur olmamasi lazim ama en masum bu geldi aklima belkide sizde hamile olunca bazı şeyler gozunuze fazla gorunuyodur . Bi süre ertleseniz bu kuşkularinizi dogum yapacaksiniz neredeyse tadini cikarin ins degildir 🤗
Evet benim de aklıma geldi bi kaç kere de sordum hatta izliyor olabilirsin normal söylemen yeterli sorun değil benim için diye ama ona da ısrarla hayır dedi. Bana karşı bi net olsa geçiştirmese beni , anlayacağım doğru mu söylüyor yalan mı ama oda yok ne yazık ki

Şimdi kendini anneliğine ver derim ben.dusunmemeye çalış.biliyorum çok zor.belkide gebelik kaynaklıdır gerçekten hormonlar bire bin katabiliyor.her zaman dik dur .yaparsa kendi kaybeder diye kendini teselli ettikçe dahada güçlü olacaksın .Ve bunu birçok kadın yaşıyor .eğer böyle bişey varsa bile sakın yılma sakin ol sabır dile dua et.
Cok çok teşekkür ederim Allah razı olsun sizlerden.iyiki yazmışım buraya. Kendi kendime kurup kurup kafayı yemektense sizlerle konuşmak akıl almak çok iyi geldi bana. Hep dua ediyorum ilk önce bebeğimi sağlıkla dünyaya getirmek için sonrasında esimin düzelmesi için, doğumdan sonra hala aynı şeyleri yaşayacak mıyım korkuları geçecek mi onu göre yol izlemeyi düşünüyorum. Dimdik ayaktayım bundan sonra 👍

Yani 6 ayda illaki bişey bulurdunuz bence dgildir erkekler inanın bizim kadar akillı degiller fatura dokumune bakacak kadarda biliosunuz bu işi degildir insallah gonlunuz ferah olsun . Simdi ayri fln uyuyosunuz ya ondan acaba dediniz bence yani umarim

Yani 6 ayda illaki bişey bulurdunuz bence dgildir erkekler inanın bizim kadar akillı degiller fatura dokumune bakacak kadarda biliosunuz bu işi degildir insallah gonlunuz ferah olsun . Simdi ayri fln uyuyosunuz ya ondan acaba dediniz bence yani umarim
Umarım benim kuruntumdur tek duam bundan yana. Lohusalik evresini de atlattık mı sonrası önemli. Hareketlerini o zaman merak ediyorum napıcak soğuk davranmaya yada kaçmaya devam edecek mi diye

Cok çok teşekkür ederim Allah razı olsun sizlerden.iyiki yazmışım buraya. Kendi kendime kurup kurup kafayı yemektense sizlerle konuşmak akıl almak çok iyi geldi bana. Hep dua ediyorum ilk önce bebeğimi sağlıkla dünyaya getirmek için sonrasında esimin düzelmesi için, doğumdan sonra hala aynı şeyleri yaşayacak mıyım korkuları geçecek mi onu göre yol izlemeyi düşünüyorum. Dimdik ayaktayım bundan sonra 👍
Aynen canım .Boşver kimse senden ve bebeğinden değerli değil bunu asla unutma.😊

X