Acaba hamile miyim? Cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar...

mculfaci

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2009
35
0
40
slm arkadaslar bende yenı katıldım aranıza ..1 yıllık evliyim ve bebek dusunuyoruz 2 aydır korunmuyoruz gecen ay 22 temmuzda hastalandım ve bugun itibarıyle 5 gun gectı adetım hastalanmadım henuz ama 2 gun önce test yaptırdım negatıf cıktı:KK43:( ebe daha erken oldugunu söyledı 10 gun gecınce gel dedı fakat adet olacakmısım gıbı cok agrılarım var asırı gaz sorunum var ve dızlerımde asırı agrılar oluyor göğüslerım agrıyo sızce hamıle olma olasılıgım varmı??cok ıstoyorum bu ay olsun ama sankı hastalanacakmısım gıbı bı his var içimde:KK43:((

adet belirtilerin psikolojikte olabilir ama sen en iyisi 10 gunun dolmasını bekle.inş.mutlu son seni 10 gün sonra beklıyo olur.

slm arkadaslar bende yenı katıldım aranıza ..1 yıllık evliyim ve bebek dusunuyoruz 2 aydır korunmuyoruz gecen ay 22 temmuzda hastalandım ve bugun itibarıyle 5 gun gectı adetım hastalanmadım henuz ama 2 gun önce test yaptırdım negatıf cıktı:KK43:( ebe daha erken oldugunu söyledı 10 gun gecınce gel dedı fakat adet olacakmısım gıbı cok agrılarım var asırı gaz sorunum var ve dızlerımde asırı agrılar oluyor göğüslerım agrıyo sızce hamıle olma olasılıgım varmı??cok ıstoyorum bu ay olsun ama sankı hastalanacakmısım gıbı bı his var içimde:KK43:((

slm arkadasim insallah hamilesindir ama bence psikolojik yasadigin durum.adet belirtilerin de de ayni bu agrilari yasiyorsun cunku.eger bu ay hamile degilsen de sikma canini.insallah gelecek ay hamile kalirsin.haberlerini bekliyoruz canim.muhakkak yaz son durumu

kızlar bu sabah hastalandım:KK43:((cok uzgunum :KK43:((

uzgun olunacak bi durum yok ..Allahtan umit kesilmez.daha 2 aydir korunmuyormussunuz.ben 10. aydan sonra hamile kalanlari biliyorum.1 yila kadar yolu var.dr lar oyle soyluyor.korkma canim.korkarsan heyecan yaparsin hamile kalman gecikebilir.Allah hepimize saglikli hayirli evlatlar versin insALLAH...

X