Acaba hamile miyim?

Elffkiii

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2021
8
1
28
Merhaba hanımlar. 20 Mayıs günü evde gebelik testi yaptım çift çizgi çıktı tekrarladım yine aynı sonucu aldım 27 Mayıs günü regli günümdü ve kanamam geldi ancak normalden az.😟 Başına böyle bişey gelen var mı? (Daha önce bir düşüğüm var korkuyorum)

Merhaba hanımlar. 20 Mayıs günü evde gebelik testi yaptım çift çizgi çıktı tekrarladım yine aynı sonucu aldım 27 Mayıs günü regli günümdü ve kanamam geldi ancak normalden az.😟 Başına böyle bişey gelen var mı? (Daha önce bir düşüğüm var korkuyorum)
Bence beklemeden doktora gitmelisin niye hala doktora gitmedin ki

Bence beklemeden doktora gitmelisin niye hala doktora gitmedin ki
Gitmek istedim buradaki doktorlar izinde merkezdeki doktorlar pandemi nedeniyle sadece gebeliği kesin ve devam eden hastalara bakıyorlar. Özel bir hastaneye gidicem(küçük bir yerde yaşıyoruz)

Gitmek istedim buradaki doktorlar izinde merkezdeki doktorlar pandemi nedeniyle sadece gebeliği kesin ve devam eden hastalara bakıyorlar. Özel bir hastaneye gidicem(küçük bir yerde yaşıyoruz)
Kanamam oldu dedin ya yerleşme kanaması da olabilir ama yinede bilemeyiz bi an önce git bence

Bende birşey sormak istiyorum kafam çok karışık internetten laboquick marka ovülasyon testleri almıştım 2 adette gebelik testi gönderdiler dış poşetleri aynı hepsini farkında olmadan bir torba içine koydum adetin 5.günü testlere başladım arasına gebelik testide karıştığı için 13.gün onu yapmışım ertesi günü yaptığım ovulasyonları sırasıyla tarihe göre sıralarken şok oldum hepsinde lh yazarken birtanesi hcg yazıyordu bayağ ikinci çizgi belliydi ama ertesi günü gördüm akşama 1tanede farklı marka gebelik testi yaptım negatif çıktı 19 günde yada 21 günde bir adet olurum düzensiz biraz adetime 5 gün var daha resmi ekliyorum kafam çok karışık birinde var diğerinde yok.
20210531_004317.jpg

X