Acaba sizde böyle oldunuz mu ?

ASLAUYUMUYOR

🐛
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2020
2.149
3.926
Arkadaşlar normalde adeti çok sekteye uğrayan biri değilim ama geçen ay 8 inde olmustum bu ay 9 gün geçti olmadım 2 gün geçtiğinde test yaptım negatif çıktı çoğu sonrasında kahverengi kırmızı gibi 3-4 damla kan geldi. Son bi kaç gündür beyaz akıntım ara ara geliyor sizce gebelik var mıdır? Yarın kan vermeye gidicem ama çok heyecanlıyım 🤩🤩

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 185 gün geçti.

Meles

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2020
995
1.928
30
Arkadaşlar normalde adeti çok sekteye uğrayan biri değilim ama geçen ay 8 inde olmustum bu ay 9 gün geçti olmadım 2 gün geçtiğinde test yaptım negatif çıktı çoğu sonrasında kahverengi kırmızı gibi 3-4 damla kan geldi. Son bi kaç gündür beyaz akıntım ara ara geliyor sizce gebelik var mıdır? Yarın kan vermeye gidicem ama çok heyecanlıyım 🤩🤩
Evet olabilir geç döllenme olduysa testte çıkmamış olabilir kan ver yada tekrar gebelik testi al bi bak inşallah hamişsindir 🤗

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 313 gün geçti.

ASLAUYUMUYOR

🐛
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2020
2.149
3.926
Evet olabilir geç döllenme olduysa testte çıkmamış olabilir kan ver yada tekrar gebelik testi al bi bak inşallah hamişsindir 🤗
Ay insallah yaaa leke filan da gelince baya ümitlendim Allah gönlümüze göre versin 🤲🏻 😍

HoneyBear

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2020
1.156
801
22
Başka belirti var mı? İnşallah hamilesinizdir 💞🤲🤲🤲😍

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 50 Kg. ile 68 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 165 cm. Başlangıç Kilom :74.900 Kg. Şimdiki Kilom :69 Kg.

Jaylah

Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Mart 2020
722
841
28
Kan sonucun geldi mi merak ettim.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 343 gün geçti.

Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 50 Kg. ile 68 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 165 cm. Başlangıç Kilom :68 Kg. Şimdiki Kilom :71 Kg.

ASLAUYUMUYOR

🐛
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2020
2.149
3.926
Evet leke gelince nişan kanaması derler. Bende daha öğrendim hamileliğimi allah sizede nasip etsin 🙈
Yaaaa ne güzel çok mutlu oldum insallahhh 😍 bi kaç damla geldi öyle kanama olmadı ama kısmet 🤲🏻

Jaylah

Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Mart 2020
722
841
28
Ayyy insallah canım çok istiyoruz. 🤲🏻 arada midem bulanıyor bi de kasığımda belimde hafif ağrı oluyor 🤲🏻 💖
Boşa umut vermek istemem ama sanki gebe gibisin gibi geldi bana 😊 eğer öyleyse hayırlı olsun tebrikler

Jaylah

Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Mart 2020
722
841
28