Acaba tutmuşmudur yarın test yapmalımıyım?

Merhaba 12 nisanda çatlatma iğnesi pldum bugün 14. Gün yarın test yapsam mı ? Sadece aşırı göğüs hassasiyetim var sizce gebe miyim ? Test yapayım mı
Canim gogus hassasiyetin ne zaman başladı? Ben de 13 nisanda asilama oldum . 11 nisanda catlama iğnesi 27 nisan test tarihim

Arkadaşlar merhaba bugün catlatma iğnesini vurduğum günü saymazsak 12. Günüm (13 Nisan akşam 8 de çatlatma iğnesi yapmıştım) iki gündür evde test yapiyorum negatif iki gün sonra kan verip net sonucu öğreneceğim acaba erken mi yaptım testi yoksa olmamış mıdır 12. Gün evde test yapıp 14. Gün kan verdiğinde pozitif sonuç alan var mı acaba ? Akıntım hala var göğüslerim de çok şiş ara ara kasıklarıma da ağrı giriyor adet olacakmışım gibi hissediyorum ama adet belirtileriyle gebelik belirtileri hemen hemen aynı olduğu için çok umutlanmak da istemiyorum ama başına böyle bişey gelen var mı arkadaşlar yorumlarıyla umut olacak kimse var mı acaba 😊?

Arkadaşlar merhaba bugün catlatma iğnesini vurduğum günü saymazsak 12. Günüm (13 Nisan akşam 8 de çatlatma iğnesi yapmıştım) iki gündür evde test yapiyorum negatif iki gün sonra kan verip net sonucu öğreneceğim acaba erken mi yaptım testi yoksa olmamış mıdır 12. Gün evde test yapıp 14. Gün kan verdiğinde pozitif sonuç alan var mı acaba ? Akıntım hala var göğüslerim de çok şiş ara ara kasıklarıma da ağrı giriyor adet olacakmışım gibi hissediyorum ama adet belirtileriyle gebelik belirtileri hemen hemen aynı olduğu için çok umutlanmak da istemiyorum ama başına böyle bişey gelen var mı arkadaşlar yorumlarıyla umut olacak kimse var mı acaba 😊?
Yaptın mı sen test ?Erken diyodun dayanamadın sanırım . Son iki gün kaldı inşaallah gider de dokuz ay gelmez adetin 🥰

Evet yaptım maalesef dayanamadım ama negatifti ya acaba erken yaptım diye mi kanda çıkar mı ya moralim çok bozuldu ☹️😥 inşallah ama pek umudum kalmadı gibi ya
Canım ben 13 nisanda aşılama oldum 11 nisanda çatlatma iğnesi oldum. Doktor 14. Gün yani 27 nisanda kan testi vermemi istedi bence sen erken yapmışsın

X