Acaba yanl m anladm yoksa aldatmaca m?

bir degil iki degil ben olsam olurdum meraktan...
bukadar seyın ust uste gelmesı hıc tesaduf gıbı gelmedi bana ......

ya nasıl olcak nasıl yapcam bilmiyorum
artık bilgisayarada girmiyor zaten girsede ben işdeyim o evde şu an çalışmıyor..
eve gittiğimde bilgisayarı açtığımda geçmişe bakıyorum silinmiş şifrelerini felan bilmiyorum istemem de vermezde zaten casus program varmış ama eşim anlarsa kıyamet kopar bi durum yoksa güvenini de kaybetmek istemiyorum ama zaten şu aralar ben soğuk davranıyorum ona bazen de üzülüyorum

anlamaz anlamaz

sadece ctrl-alt-f7 tusunu degistirirsin arasada bulamaz

sonuna kadar gidebiliceksen yap bunu

kendine aci vermek icin degil

valla kusura bakmayın ama bu kadar tesadüf üst üste gelirsen ben o tesadüflerin tesadüf olmadığını düşünürüm.

biriyle chatleşirken siz gelince sayfayı indiriyor bu biiir
facebook a üye oluyor bunu size söylemiyor. bu ne garip iştir yaaa. facebook da ilişki kısmı var oraya evli yazmamış mı, evli olduğu kişi olarak siz de facebook da kayıtlı olduğunuz için sizin adınızı yazmamış mı. sizi listesine eklememiş mi ne garip bir iş bu ben anlamadım. inandırıcı da gelmedi kusura bakmayın. bu ikiiiiiiiii
telefonunuzdan görüşme yapıyor (zaten niye kendikinden değil de sizinkinden yapıyor. bence siz şüphelenmeyin diye olsa gerek) görüşmeleri siliyor ama buna rağmen yakalanınca yanlışlıkla oldu diyor. bu üüüüççç
chat sitesine giriyor, kadın!!! olarak dalga geçtim isanlarla diyor. oldu gözlerim doldu. ne alaka yaaa. bu dööörrt

bence bu çekirge yeterince sıçramış onun bacaklarını koparmak lazım.. tabi bence..

alın karşınıza iyice bir konuşun ne derdi varmış öğrenin böyle kendinizi yemekten iyidir. ayrıca özel günleri unutmaması, size ilgili davranması aldatmıyor demek değildir. şu anda da kesin aldatıyor diyemem ama üst üste bu kadar garip şeyler olması da doğal değil. iyice bir konuşun ve mantıklı açıklamalar yapmasını isteyin bence...

aynen.. ama siz birşey bulmaktan korkar gibisiniz.. sanki eşime çok güvenirim vs diyerek kendinizi rahatlatıyorsunuz. daha önce dediğim gibi sonuna kadar gidemeyecekseniz burda bırakın bu işin peşini.. tabiiki içiniz rahat ederse...

anlamaz anlamaz

sadece ctrl-alt-f7 tusunu degistirirsin arasada bulamaz

sonuna kadar gidebiliceksen yap bunu

kendine aci vermek icin degil

bu ne işe yarar ki bacım:uhm:

bu ne işe yarar ki bacım:uhm:

aa yazmamisim afedersin canim kaydirigubbakcemile3

keylogger casus programini acan gizli tuslar

bu standart oldugu icin herkes bilir diye düsündüm ,arkadas yüklerse eside muhtemelen bunu biliyordur

o yuzden tuslari degistirebiliyor,esinin bu yuzden bulmasi zor

ancak virus programiyla tararsa bulur

aa yazmamisim afedersin canim kaydirigubbakcemile3

keylogger casus programini acan gizli tuslar

bu standart oldugu icin herkes bilir diye düsündüm ,arkadas yüklerse eside muhtemelen bunu biliyordur

o yuzden tuslari degistirebiliyor,esinin bu yuzden bulmasi zor

ancak virus programiyla tararsa bulur

hmm..güzel bir bilgiyerimseniben

her seferinde yaptığı açıklamalarla kurtulmaya çalışmış eşiniz ama pek de mantıklı şeylerle uğraşmıyor evli birisi olarak, sanırım her defasında ikna olmuş gibi görünüyorsunuz eşinize konduramadığınız için...çok iyi takip edin; arkadaşların yazdığı yöntemleri kullanın.

İslami yönü kuvvetli kocan senin erkek arkadaşın olmasına ve gece yarısı msnde onlarla chatleşmene,gecenin bir yarısı on dakikalık telefonla görüşmene ne der,bir sor bakalım kaydirigubbakcemile
Canım sıkıldı dersin,geyiğine dersin,sanırım zılgıtı yersinCADIARZU

eşin seni seviyor, galiba kızlar onu rahat bırakmıyor gibi geldi.erkekler ince düşünemez eğer gerçekten aldatma olayı olsa sen onu anında anlarsın zaten.sende şüphecisin galiba eşine karşı.
çocuk gibi chat sitelerine falan girmesi çok kötü tabii.eşin kaç yaşında merak ettim.
gerçekten çok karışık ya benim bile kafam karıştı.

bence yanlıs anlama var ısın ıcınde..
bı erkek esının yanında goz gore ve sızın geldıgınzı zaatte chatte kotu bısı yapıyo olmaz..
sızede soylemıs konustug kısıyı anlayıslı bı essınız ama esınıze kızdıgınızda odaya kapanmak yerıne sorunu konusmayı denemelısınız emınım daha az sarsıntı ıle sorunları cozersınız..
esınızın ınce yapısı oldugnu hassas bırı oldugnu yazmıssınız..ozel gunlere onem veren sızı aldatması bence soz konusu olamaz..

Merhaba kızlar baya bi zaman önce eşimin ailesi ile ilgili ve eşimle ilgili bazı problerden dolayı topic açmıştım neyseki onları hallettik zaten eşimle öyle aman aman problemlerimiz olmadı hatta bazen ben kendime çok kızdım çok mu abartıyorum diye ama şimdi o problemeler ortadan kalktı..
Eşimle severek evlendik ikimizin aileleride evliliğimiz konusunda hep destekleyici oldu bu konularda problemim yok..
Bazı noktalar var canımı sıkan bunu eşimle paylaştım yanlış düşündüğümü ve yanlış anladığımı beni çok sevdiğini ve değer verdiğini söylüyor biliyorum zaten bunu her fırsatta hareketleriylede gösterir ancak kadınlık hislerinden midir nedir içimde şüphe kemiriyor. İlk olay şöyle bundan 4-5 ay kadar önce gece erken yatmıştım gece kalktığımda eşimi msn de yazışırken gördüm ben odaya aniden girince aşağıya indirdi sayfayı ancak ben hülya yada öle bi isimle yazıştığını gördüm o olaydan sonrada bi daha hiç rastlamadım eşimede sormadım arkadaşıdır diye öle sorgulamayız birbirimizi ancak sayfayı indirmeside içimde kuşku uyandırdı neyse gel zaman git zaman eşim benim facebook adresimden girer arkadaşlarına bakardı ben de her seferinde ayrı bir hesap açmasını söylerdim oda ne olacak burdan bakıyorum ya derdi aradan aylar geçti eşim facebook
adresi almış banada söylememiş bende sordum aldın neden haber vermedin diye oda bana senin farketmeni bekledim hatta gecenlerde ortak arkadaşlarımızdan birinin durumuna yorum yaptım seninde farketmeni bekledim ama sen bişey yazmadın dedi bende kızdım onu mu takip ediyorum diye..
diğeri yine böyle yorgun olduğum bir gün erken uyudum tel saatini kurmayı unutmuşum kalktım kurdum sonra i baktım son arananlar kısmı boş ne gelen aramalar ne aranan numaralar yok silinmiş en son annemi aramıştım 3 dk felan konuştuk kapatmıştım son aranan ayarları kısmını açtım telin özelliği 10 dk konuşulmuş şaşırım ertesi gün gsm operatöründen listeyi istedim o saatte bi numara var aranmış neyse ben bi şekilde numarayı buldum bir bayan ismi delirdim tabi akşam eşime soğuk davranınca ne oldu diye sordu bende bi sürü saydım oda bana ünv arkadaşı olduğunu evli barklı kadın normaldede mailleşiriz ölesine aradım dedi bende kızdım sen nasıl insansın o saatte evli barklı insansın ne arıyorsun felan diye oda işte işten çıktım mail atmasınlar felan hemde muhabbet ettik felan dedi beni zar zor ikna etti
bu arada eşime güvenirim hiç beni aldatması aklıma gelmez birbirimizi kırmamaya çalışırız çok kibardır hiç özel gnlerimizi kaçırmaz bi yere gitsek beraber gideriz gezeriz arkadaşlarıyla görüşse bende olurum yanında ki bekar arkadaşı yok öyle geçmişinde de çapkınlıkları felan olan biri değil zaten, yine kafam karıştı
neyse son olay geçen gün yaşandı eve geldim kapıyı açtım ben geldimmm dedim h.geldin hayatım dedi bende ne yapıyorsun dedim oda ... arkadaşla konuşuyordum dedi internette
neyse odaya girdim baktık myn.. başlayan sitenin chat sayfasında chatleşiyor tabi ben odadan hışımla çıktım wc gittim arkamdan geldi yanlış anladın inanki bak bi dinle felan 5-6 saat yalvardı ben odaa geçtim kitledim kapıyı ramazan tabi bu da oruçluydu bende sofra felan hazırlmamadım saat 9 gibi odadan çıktım çorba ısısttım içiyorudm yanıma geldi dinle beni diye anlattıkları: ' beni yanlış anladın evde bütün gün sıkılıyorum geyik olsun diye o siteye girdim hatta islamla ilgili chat sayfası bende bayan ismi ile girdim sonra başka adamlar geldiler bayanım diye yazmaya başladılar bende şaşırdım baktım geyik dalga geçtim sende o sırada geldin yanlış anladın dedi' açıkcası isimleri görmedim kızlar ama çok tatlısın çok şekersin gibi yazılar vardı ayyy dedim manyakmısın sen bunasıl şey böle felan diye ama kızlar eşim gayet normal bir insan bende sizinde ilk düşüneceğiniz gibi manyakmısın nasıl bişey bu o sapıklarla nasıl konuşursun sana inanmıyorum diye çok söledim hala hatta aramız serin bana yanlış anlıyorsun niyetim sadece islami şeylerle ilgili muhabbete katılmaktı ama baktım bu tip insanlar da var bende geyik çevirdim diyor ama çok karışığım eski olayları ve facebook sordum hepsini söledim yalancısın felan diye ama hakkını aldığımı asla böle bişey olmadığını ve olmayacağını yemin ederek söylüyor eşim cuma namazına gider orucunu tutar dini yönleri kuvvetli bi insan ancak içimde acaba aldatma olurmu oldumu meyillimi diye şüphelerim var ??
yemin ediyor art niyetim yok seni asla aldatmam çok seviyorum çok tepki veriyorsun normal kız arkadaşıma bile tepkilisin felan diyo
zaten bi tane görüştüğü kız arkadaşı var benimde arkadaşım onun dışında msnde ki ve benim telden aradığı kızın ismini pek duymadım onlar okuldan arkadaşım çok irtibatım yok zaten öle yılda bir nadir konulurduk zaten diyor offf deliricem

yine çok yazdım :sinifsinif::gitme:
bütün gün evde canı sıkılıyomuşmumuşşşmuşş bayan ismi ile siteye girmişmişmiş......... arkadaşım içine kurt düşürmeyim düşmüş düşeceği kadarda sence bu normal mi? niyeti islamla iiligil sohbetse bunu erkeklerlede yapabilir o siteye neden girmiyo?

Yazını okudumda gerçekten yaptıkları doğru değil ama seni aldatıyormuş gibi de gelmedi açıkçası. Sanırım sen çabuk sinirlenen ve hemen cevap veren bir insansın(benim gibi). Eşin bu yüzden normal arkadaşı bile olmuş olsa senden saklıyor olabilir. Bence eşinin birşey sakladığını farkettiğinde arkanı dönüp gitme.Haklıysan sana kızmayacağım,hiçbirşey söylemeyeceğim,görmek istiyorum tüm yazdıklarını de. Eğer o haklıysa göstermesi gerekir,saklıyorsa zaten bu işte birşey var bence. Sana tek tavsiyem arkanı dönüp gitme hemen olaya dal,takipte olduğunu bilsin... Takip ediyorsun diye kızarsa da senin suçun benden saklamasaydın o zaman dersin.

canim bencede sen isteyken baska kadinlarla "sadece" chatlesiyormus gibi geldi.
Telefonla aramasida muhtemelen öyle bir kadindir.
Tabi en iyi kocani sen tanirsin.
Keske o numarayi buldugun gün arayip konussaydin. Sorsaydin bakalim.
Ayrica Facebooka üye olupta sana haber vermemesi cok sacma, cünkü
senin onu orada kolayca görebilecegini biliyordur, ve arkadas listesine baktinmi?
gerci "gizli" arkadaslarda olabilir onlari digerleri listesinde göremez.
Sana sifreler gerekiyor bunlari arastirabilmen icin canim

Çok irtibatı olmayan kız arkadaşını gece yarısı arayıp 10 dk konuşması garip bence. Keşke başka şeyler yazabilseydim ama bence eşinize çok güvenmeyin..

X