Açık arayan eş!

"Böyle davrandığında seni erkeksi bulmuyorum, libidomu düşürüyorsun. İçine Lütfiye teyze kaçmış bir koca istemiyorum ben, kendine gel" derdim ben olsam. Bu da işe yaramazsa, seks hayatımızı unutup eline çekirdeğini alıp balkondan gelen geçen hakkında dedikodu yapabilir.
🙈🙈🙈😂😂

Sokakta kapı onlerıne oturup cekırdek cıtleyıp gelen gecen ıcın, bu da hala bekar. Bunun cocugu olmuyor, bu unıversıte kazanamadı, bu ıssız, buna kocası bagırıyor, bunun babası ıckı ıcıyor aman neyse ney Allah affetsin ben gıybetten cekınırım diyen Neriman teyze bu adam. Koca falan degıl.

Annesinden öğrenmiştir diyenlere kesinlikle katılıyorum. Benim eşimde böyledir. Anasına gittiğimizde ikisi oturur karşılıklı çekirdek çitleyerek öyle dedikodular yapar ki ağzım açık kalır. Bide sanırsın kendileri sütten çıkmış ak kaşık hep millet kötü kaka. Aynısını banada yapmaya çalıştı eşim aynı sizin gibi ailemle ilgili saçma sapan şeyler sorardı konuşmadığımı görünce yapmayı kesti sanırım

Merhaba hanımlar. Direk konuya giriyorum eşim her şeyin altında bir şey arar, dedikodu yapar. Mesela annem gile gelir annen neden ablana böyle dedi, baban maaşını ne yapıyor, yengen niye seni arayıp sormuyor, abin ve ablan neden evlenmiyor. Ay hep bir açık arama derdinde. Daraldım artık. Ben sana böyle şeyler sormuyorum sen de bana sorma diyorum aradan biraz zaman geçiyor yine aynı. Sizce nasıl tepki vermeliyim. Şimdiden teşekkür ederim.
Seni ilgilendirmeyen konulara karışma diyebilirsin mesela...Anlamazsa kendi ailesiyle bir onunda açığı vardır muhakka o zaman susar ha susmazsa her konu açıldığında bağırıp çağır kavga çıkar nasılsa bıkar kavgalardan bidaha açmaz konuyu

Merhaba hanımlar. Direk konuya giriyorum eşim her şeyin altında bir şey arar, dedikodu yapar. Mesela annem gile gelir annen neden ablana böyle dedi, baban maaşını ne yapıyor, yengen niye seni arayıp sormuyor, abin ve ablan neden evlenmiyor. Ay hep bir açık arama derdinde. Daraldım artık. Ben sana böyle şeyler sormuyorum sen de bana sorma diyorum aradan biraz zaman geçiyor yine aynı. Sizce nasıl tepki vermeliyim. Şimdiden teşekkür ederim.
kendi ailesi tarafından hor mu görülüyor? yaşadığı duygu boşluğunu sizin ailenizi konuşarak çıkarıyor olabilir

Ben de benimki dedikodu yapmıyor, hatta annesiyle biz dedikodu yapınca kızıyor diye uyuz oluyordum. Biz eşimin yanında kimsenin hakkında konuşamıyoruz

Ama dedikodu yapan erkek daha fenaymış:))
Seni ilgilendirmez deyip kızın, ama her seferinde.

X