Açık Öğretim Lise hep çıkan soruları varmı??

slm kızlar ben artık kafayı yicem yani
yaa olmuyo şu gıcık geometri yaaaa
ANLAYAMIYORUMMMMMMMMMM
SİZLER NE ALEMDESİNİZ bakalım haftaya cumartesi ne yapıcam ben :18::18::18:

kızlar sınav giriş yerleri açıkalndııııııııııııııııııııııııı
hadi kolay gelsin hepimizeeeeeeeeeeee
bütün derslerden geçmek dileğiyle:26:

ya açıklandıda nerde uzak okul var bana enuzak 2sini yazmışlar hey allahım ya.

sınav yeri benimde ilk günü yakın ikinci günü bayağı uzak yere vermişler
inş sınavımız hepimizin ii geçer 45 ten aşağısını görmeyiz:26:

merhaba kızlar bende hafta sonu sınava girecegin bu ilk sınavım...geçmiş sınav sorularını çözerek çalışıyorum geometri, mat, ingilizce hiç açıp bakmadım...inşallah testlerin faydası olur...hala çalışmaya çalışıyorm...sizler nasıl yapıyorsunuz
herkese sınavda başarılar:)

hepimiz inş en az 45 puan alıp hiçbir dersten kalmayızzzzzzzzzz:18:
Yarın hepimize bol şans kızlar.

Not : Geometri ölsün !

aynen geometri ölsün yaaaaaaa bune acayip şey :44:

kızlar sınav soru cevaplarına baktınız mııı:18:

arkadaşlar çıkmış sorulardan çıkıyo mu sınavda ablam inbgilizceden geçemiyo çıkmış soruları ezberlese geçer mi?

İYİ GECELER . VE YARIN İÇİN BAŞARILAR

BELKİ GEÇ OLDU SORUNUN CEVABI AMA ŞÖYLE . 1 sene kulacaksın diye bişi yok 1 dersden zaten 1 dönemde sınava giriyorsun . geçtigin dersin kitabının işi bitmiştir ama kaldıysan o dersin kitabı hala sana lazım tekrar almana gerek yok .
3. yılım benim 2 yıldır kitap almadım . onlayn tesler iş görüyor soruların 3.5. kolay çıkıyor zaten 3.5. de teslerden çıkıyor .geçebiliyorsun bende durum bu . tabi mat geo. ing. bahsetmiyorum onlardan direk 3 kere kalıp muaf oluyorum .
arkadaşlar çıkmış sorulardan çıkıyo mu sınavda ablam inbgilizceden geçemiyo çıkmış soruları ezberlese geçer mi?
çıkmış soruları bilmeme ama onlayn testlerden çıkıyor mutlaka . 1re bir olmasada benzeri mutlaka oluyor .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…