açık teknikle ameliyat olanlar

seninadin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2010
87
0
açık teknikle yapılan ameliyatınızdan sonra dikişleriniz ne zaman düştü???
birde burnunuz bantlıyken rahat rahat istediğinizi yapıyor muydunuz yıkama, krem, makyaj??

cnmm dikişlerr dökülmüyor..doktor kendisi alıyorrr...krem falan sürülmüyor ..dikiş izi kendiliginden zamanla geçiyorrrr

Son düzenleme:
[lay laaaaaaayyyyy lommmmmmmmmmmm:))

kızzzzzzzzzz nem çok güldüm ya sana:))aceleden belliki elin başka tuşa basmış.ben de de bu çok olur.yazmak istediğin dikiş kelimesi nasılda komik olmuş.hem utandım hem güldüm kızzzzzzzzzzzz şirinnnnnnnnnnnnn seni:)):kedi:zemuszemusopuyorumnanaktan

Son düzenleme:
nem kizzzzz mesajini düzenle bacimmmmmmmmm:roflol:

canım ben iz olarak demiyorumda
benim dikişlerim hala duruyor 7 gün oldu doktor kendisi en geç haftaya düşecek dedi ama benimkiler hala aynen duruyor ondan merak ettim.

açık teknikle yapılan ameliyatınızdan sonra dikişleriniz ne zaman düştü???
birde burnunuz bantlıyken rahat rahat istediğinizi yapıyor muydunuz yıkama, krem, makyaj??

canım nemin dediği gibi dikişşşş düşmüyor.doktor kendisi alıyor.Burun bantlıyken ben hiç yüzümü yıkamadım canım,sadece ıslak mendille siliyordum.krem de korkumdan sürmüyordum canım.belki dikişime değer falan diye.çünkü krem dikişe değerse dikiş tutmaz diye duymuştum.ama bantlar açıldıktan sonra makyajımı da yaptım,kremimi de sürdüm.

ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy rezillik diz boyu o nsl yapmışım kıs öleee klavyede s ile d yanyana yaaa ay utandım lannn :):):):asilem o alıntııdakini düzeltsene hayatımm valla ban yeme sebebi:):):):):):

kızlar doktor bana dikiş almak yok
kendiliğinden eriyen dikiş dedi
ama daha eriyeceği yok gibi gözüküyor

kızlar doktor bana dikiş almak yok
kendiliğinden eriyen dikiş dedi
ama daha eriyeceği yok gibi gözüküyor

hımm cnm doktorun öyle dediyse kendiliginden erir ozman ama ben özellikleee erimiyen ip kulanıldıgını biliyorum öndeki dikiş için ama sen doktoruna bi sorr yinee

Bende kapalı teknikle oldum burun ucu kenarlarım daaraltıldı 2 yanımdada dikiş vardı bide burun ortasndada vardı acısıyok sivri sinek ısırığı gibi bi his oluyor dış dikişler alınıyor ama herkesede dışa dikiş atılmıyor ben burun deliklerm geniş istemediğimden dikişim vardı burun içindeki dikişler alınmıyor merhem yapmıştım geriliyodu içten kendiliğinden düştü izz asla kalmıyorr benim burun dışımda dikiş olmasına rağmen şuan 0 iz :)

X