Açıköğretim ve sonrası

A n n e y i m

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2019
542
6.968
Açıköğretimden Üniversite bitirip meslek sahibi olanlar var mı? Çevremde olmadığı için merak ediyorum. Lise terk ve 2 çocuk yapabilir miyim acaba 🙄🙄 Ağustostada kayıtlar başlıyor.. Konu ile bilgisi olanlar yazabilirler mi?

Son düzenleme:
Açıköğretimden Üniversite bitirip meslek sahibi olanlar var mı? Çevremde olmadığı için merak ediyorum. Lise terk ve 2 çocuk yapabilir miyim acaba 🙄🙄 Ağustostada kayıtlar başlıyor.. Konu ile bilgisi olanlar yazabilirler mi?
Yaparsın bence niye yapamam diye düşünüyon kendine güven bence ☺️🌺 21 yaşındayım iki yıl önce bende açıktan okuyodum evliyim şuan daha kayıt yenileme yapamadım 1 dönemi bekliyorum. Hakkında hayırlısı

Kuzenim açıktan bitirdi hemde 35 yasindaydi simdi bakanlikta çalışıyor

Doğru bir başlangıç hem paradan hem zamandan, en önemlisi de ömürden tasarruf sağlar."
*

Son düzenleyen: Moderatör:
Doğru bir başlangıç hem paradan hem zamandan, en önemlisi de ömürden tasarruf sağlar."
*

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle yaparsın. Sadece kendıne guven. Bende lıse okuyorum acıktan ve 19 aylık oglumda var.

Bende evlendigimden beri okuyorum suan 27 yasındayım auzef Cocuk gelişimi okuyorum 3. senem bir oglum var hamileyim de. Gidebildigim yere kadar zorluyorum bakalım devlet olmazsa özelde iş bulma imkanım var. Seneye stajım var. Eşimde bu sene lise kaydı yaptı 36 yasında. Hiç bişey için gec degil.

X