Saç Şekillendiriciler acil alıcam!

shoqo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2010
3
0
arkadaşlar lütfen yardımmm maşa almak istiyorum ancak hangisinden alcağıma karar weremedim.. bihter gabi yapmak istiyorum saçlarımı bildiğiniz iyi maşlar warsa yardımcı olun ltfen:Saruboceq::Saruboceq:

phılıps 25 mm lik maşasını kullanıyorum bn hp 4683 bayanssulusmile güzel maşa :) bi arada 19 mmlik alıcam ince bukle yapıyor ,
eğer saçların uzunsa cnm 25 mm daha iyi olur

bnmde aklımda babyliss pro 200 2362ce seramik saç maşası var 25MM onu almayı düşünüyorum sende al derim bence al saçında uygula resmini koy banada gösterirsin :))

aldın mı cnm hangısını aldın ben de alıcam haftasonu ya hangısınden alsammm

phılıps 25 mm lik maşasını kullanıyorum bn hp 4683 bayanssulusmile güzel maşa :) bi arada 19 mmlik alıcam ince bukle yapıyor ,
eğer saçların uzunsa cnm 25 mm daha iyi olur

saçlarının uzunluğu n kadar cnm .??? birde 25mm ile yaptığın saçlarını gnderebilirmsn :S bnmde saçlarım göğüs altında 25mm almaı düşünüyorum ama kadar veremiyorum :S

ben kesinlikle babyliss derim dereceleri var 1dakkadan daha kısa sürede ısınıyo ben çok memnunum bende saçlarımı sürekli dalgalı dolaşırım fazla yıpratmaz

bnmde aklımda babyliss pro 200 2362ce seramik saç maşası var 25MM onu almayı düşünüyorum sende al derim bence al saçında uygula resmini koy banada gösterirsin :))

ben aynen bu maşayı kullanıyorum çok çok memnunum çevremdeki tüm arkadaşlarımda benim saçları göre göre gidip aldılar.bihter halt etmiş çok güzel oluyor.

ben aynen bu maşayı kullanıyorum çok çok memnunum çevremdeki tüm arkadaşlarımda benim saçları göre göre gidip aldılar.bihter halt etmiş çok güzel oluyor.

25mmde nsıl oluo saçların dalgası fln anlatırmsn?birde kaç gn dayanıo??

X