ACİL BAKIN LÜTFEN

lilamucize

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2023
129
39
İyi akşamlar ikili taramada sonuçlarım çok normal çıkmıştı ancak dörtlü taramada sonuçların arttığını gördüm aslında yine riskli kabul edilmiyor ancak artması beni korkuttu. Sizde de dörtlü tarama ikiliye göre yüksek mi çıkmıştı?
Bi de bebeğimin beyninin sağ kısmında bir tane koroid kisti çıktı doktor kaybolabilir dedi ama hem onun çıkması hem de testin yükselmesi beni çok üzdü. Bilginizi ve deneyiminizi paylaşır mısınız

İyi akşamlar ikili taramada sonuçlarım çok normal çıkmıştı ancak dörtlü taramada sonuçların arttığını gördüm aslında yine riskli kabul edilmiyor ancak artması beni korkuttu. Sizde de dörtlü tarama ikiliye göre yüksek mi çıkmıştı?
Bi de bebeğimin beyninin sağ kısmında bir tane koroid kisti çıktı doktor kaybolabilir dedi ama hem onun çıkması hem de testin yükselmesi beni çok üzdü. Bilginizi ve deneyiminizi paylaşır mısınız
Kist icin yorum yapacagim hamileligimde hic bisey denmedi dogumdan sonra kafa sekil bozuklugu bar denip usg cekilmis 2 tane koroid kist var denmisti. Şuan 15 aylık Allahima bin şükür hic bisey yok defalarca doktora gittik cunku her gittigim doktor farkli bisey diyordu artik bisey olmadigina karar verildi. İcıni ferah tut bacım rabbim sag salim saglicakla kucagina almayi nasip etsin insallah 🙏

Kist icin yorum yapacagim hamileligimde hic bisey denmedi dogumdan sonra kafa sekil bozuklugu bar denip usg cekilmis 2 tane koroid kist var denmisti. Şuan 15 aylık Allahima bin şükür hic bisey yok defalarca doktora gittik cunku her gittigim doktor farkli bisey diyordu artik bisey olmadigina karar verildi. İcıni ferah tut bacım rabbim sag salim saglicakla kucagina almayi nasip etsin insallah 🙏
Çok sağolun Allah razı olsun biraz içimi rahatlattınız

Ne demek canım emin o kist zaten bir cok bebekte olusuyor ve dogumdan sonra geçiyormuş sıkma canını hamileliğin tadını çıkar 😇
Çok kaygılandım sonra doktor dörtlü tarama istedi normalde ikili güzeldi bi de dörtlü sonucu ikiliye göre yüksek çıkınca çok üzüldüm ağladım bi sürü :KK43: inşallah sağlıklıdır bebeğim dua edin bol bolca biliyorsunuz hep kaygı oluyor insanda. Sizin de miniğiniz sağlıkla büyüsün 💕

Çok kaygılandım sonra doktor dörtlü tarama istedi normalde ikili güzeldi bi de dörtlü sonucu ikiliye göre yüksek çıkınca çok üzüldüm ağladım bi sürü :KK43: inşallah sağlıklıdır bebeğim dua edin bol bolca biliyorsunuz hep kaygı oluyor insanda. Sizin de miniğiniz sağlıkla büyüsün

Amin canım Rabbim sag salim saglicakla kucagina almayı nasip etsin 🙏

X