Cilt Bakımı Ürünleri ACİL BAKMALISINIZ Cilt sikilasmasi icin uygun krem olabilir mi

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

Catlaklar gercekten gider mi

• Evet

• Hayir

• Belki

• Benim gitti

• Her cilt bir olmaz

• Sirrimi veremem

Oylama sonuçları oy kullanıldıktan sonra görülebilir.
Yagi kullanırken ic camasiri kahverengi oluyormus
Sonra deil
Bende diyorum pigment falan oluyor ya acaba ona mi etki ediyor kakao yag soguk sıkım buldum bir tane nette bakalim biraz daha arastirip alabilirim
Dün yumurtanın akını ayırmıştım yapayım diye, hala duruyor😭dökmeyi bile unuttum😭😭 yüz egzersizleri nasıl?

Dün yumurtanın akını ayırmıştım yapayım diye, hala duruyor😭dökmeyi bile unuttum😭😭 yüz egzersizleri nasıl?
Selam canim
Ben bugun kakao yagi ve hindistan cevizi yagi siparis etttim
Ve youtube da hindistan cevizi yagi yapiyorlardi pisman oldum sonrasinda keske onu olsun evde yapsaydim diye ama onemli deil artik oyle yaparim
Ceneni yukari kaldirip ceneni geriyorsun nasil anlatayim ki youtube da gidi egzersizi yazarsan cikar belki
Aldigim urunlerin fotosunu atiyorum
Ben bir kac gun ayni yumurtanin akini kullaniyorum hergun cirp her gun kopuruyor

Eklentiler

• Screenshot_2020-12-04-01-12-31.png
    Screenshot_2020-12-04-01-12-31.png
    217,2 KB · Görüntüleme: 20
Kizlar netten getirttim kampanya vardi ikisi kargo ucreti ile 42 tl bugun sürdüm bakalim faydasi olacak mi
Bu arada kollarimdada 2 ccizgi seklinde catlak vardi birine kakao yag diğerine h cevizi yagi sürdüm bakalim hangisi daha cok fayda edecek

Eklentiler

• 20201208_161528.jpg
    20201208_161528.jpg
    80 KB · Görüntüleme: 32
X