Çatlaklar Acil bi bakın lutfen?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

Merhaba öncelikle ben 18 yaşındayım nisanliyim vücudumda çatlaklar ve selülit var ve na yapacağımı b

• Lutfen

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    1

mavimilena_

Ve bir gün gelir, tüm dualar kabul olur.
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2016
1.421
1.276
Merhaba öncelikle ben 18 yasindayim nisanliyim ama vucudumda çok catlaklar ve selülit var ve na yapacağımı bilmiyirum nisanlim ne der kafama cok takiyorum ve cook uzuluyorum bu yaşta bunlarin olmasi...:KK43:(

canım aynı dertten muzdaribiz
benim de çatlağım ve selülitim çok,bekarım bu yüzden sana nasıl yardımcı olacağımı bilmiyorum.erkeklerin bakış açılarını falano_O
ama selülitlerini geçirebilirsin
çatlaklar biraz zor ama onları de geçirmek için uğraşacağım ben:bicak:
evli bayanlar cevap yazarsa daha uygun olur sana

canım aynı dertten muzdaribiz
benim de çatlağım ve selülitim çok,bekarım bu yüzden sana nasıl yardımcı olacağımı bilmiyorum.erkeklerin bakış açılarını falano_O
ama selülitlerini geçirebilirsin
çatlaklar biraz zor ama onları de geçirmek için uğraşacağım ben:bicak:
evli bayanlar cevap yazarsa daha uygun olur sana
Evet çok tesekkurler yinede:-(

Gogussumde var bide kalça da çok var ben aslinda zayifladim ve birden oldu bu ondandir die dusunuyorum ama bu çok moralimi bozuyo simdiden boyle oldu ilerde hamilelekten sonra ne olur??
demek ki senin de vücudun yatkın canım of :KK43: cildimiz hassas işte kahretsin!

çatlak kremleri var ama kullanman doğru mu bu yaşta bilmiyorum. benim kilo alıp vermeden kalçalarımda var. eşimin varlığından haberi bile yoktur yani :KK70:

selulitler içinde spor yapıp sıkılaştırırsan geçebilir.

Sen saklamissin esinden bende yeni evlenicem ve tabikide cok guzel vücudum olsun demiyirum ama bu kadarda kotu olmasin..sporada gidemem cunku hep evdeyim oyle bi durumum yok

selülit için spor yapabilirsin, çatlaklar içinde kremler var ama pek çözüm olmuyorlar. Ben evlendiğimde hiçbir şey yoktu. Ama şimdi hamilelikten dolayı çatlaklar oldu falan. Eşim pek sallamıyor, olabilir bunlar hep aynı kalacak değiliz diyor. Ki gerçekten öyle sen elinden geleni yapmaya çalış ama çokta kafana takma hiçbirimiz kusursuz değiliz. Erkeklerinde vücutları mükemmel değil baklavalarıyla gelmiyorlar onlarda bizim karşımıza :KK70:

selülit için spor yapabilirsin, çatlaklar içinde kremler var ama pek çözüm olmuyorlar. Ben evlendiğimde hiçbir şey yoktu. Ama şimdi hamilelikten dolayı çatlaklar oldu falan. Eşim pek sallamıyor, olabilir bunlar hep aynı kalacak değiliz diyor. Ki gerçekten öyle sen elinden geleni yapmaya çalış ama çokta kafana takma hiçbirimiz kusursuz değiliz. Erkeklerinde vücutları mükemmel değil baklavalarıyla gelmiyorlar onlarda bizim karşımıza :KK70:
çatlaklarınız nerenizde var ve ne kadar?

X