Acil Bursa da Psikolog

Bende uzun arayışlar sonucu psikolog bulabildim kendime, biraz zor oldu bir kaç deneme yaptım açıkçası. Her psikolog size iyi gelecek diye bir şart yok malesef terapi çok öznel bir şey olduğu için size uygun psikoloğu da bulmanız zaman alabiliyor. Kendimi iyi hissetmediğim kötü bir dönemden geçmiştim tam durumları toparladım herşey yolunda gidiyorken içimdeki sıkıntılar nedense geçmiyordu. Tabi bunun yanında kendim normal sandığım bir çok da problemim oluşmuştu bunları başka bir arkadaşım dediğinde fark ettim. Sonra psikologa gitmeye karar verdiğimde bir kaç denemem oldu dediğim gibi ancak kendi deneyimlerimle bana iyi geleceğini düşündüğüm psikolog Çise Alkılıç’ı buldum Mabel Psikoloji kendi ofisi küçük tatlı sakin bir yer. Kendisi çocuklarla da çalışıyormuş daha sonra bir akrabam çocuğunun problemleri için gitti. Hayatınıza dair problemler yaşadığınızı düşünüyorsanız geç kalmadan terapiye başlayın derim. Keşke daha önce başlasaydım diyeceksiniz <3

Öğretmeni çocuğumuzu psikoloğa götürmemizi istedi.Dikkat eksikliği nedeniyle.İnternete kısa bir araştırma yaptım sizin yorumunuzu gördüm.Randevu almak için aradım şimdi fakat yakın zamanda ayrıldığını söylediler.Nereye gittiğini de vermediler.Fakat hastanenin sayfasında klnik psikolog Filiz Yakmaz Basılgan olarak cvsi görünüyor.Tam bize uygun aslında.Yıllardır burada çalışmış, tecrübeli.Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.

merhaba, Bursa'da Psikolog Şilan İmal Hanım'a gittim ilaç almadan terapileri çok etkili oldu. tavsiye edeceğim bir psikolog.

Kadınlar Kulübündeki bir yoruma dayanarak klinik psikolog Filiz Yakmaz Basılgan a gittim.Kükürtlü Metro İstasyonu girişinde Bursa Klinik Psikoloji Merkezinde çalışıyor. Çok donanımlı biri. Çok faydasını gördüm. Tavsiye ederim.

X