ACİL DURUM..!!! GYNO-LOMEXIN 600 MG OVÜL fitil kullanan var mı?

hamusum

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2012
2.404
94
arkadaşlar ben bekarken adetlerim hep sancılı geçerdi ama doktorlar bekar olduğum için bişey yapamıyolardı. şuan 2 aylık evliyim geçen ay adetim çok sancılı geçtiği için doktora gittim ultrasonla hem alttan hem üstten muayene etti ve rahim ağzında yara ve aşırı iltihabım olduğunu söyledi ayrıca polikistik over formunda kistlerim olduğunu söyledi bu şekilde gebe kalman zor dedi çocuğun olmaz der gibi konuştu içime kurt düşürdü :KK43: neyse sonra bana cydo-progynova adet düzenleyici hap cefaks iltihap kurutucu hap neo-penerovan adında vajinal fitil verdi bi daha ki adetinde kontrole gel dedi şuan adetliyim bugün başka doktora gittim hiçbişeyin yok küçük bi yaran var dedi oda yeni evli olduğun içindir dedi GYNO-LOMEXIN fitil verdi kulanan var mı? iyi geliyo mu? yeni evli olduğum için bebek istemiyodum ama ilk gittiğim doktor beni çok korkuttu dua edin bi bebeğim olsun inşş..

http://www.kadinlarkulubu.com/jinekoloji/195208-gyno-lomexin-fitili-kullanan-var-m305.html

canım bu lınkınden oğrenebılırsın sanırım...

birde eger için rahat değilse 3.bi doktora gıt ...

canım benımde olmustu kullandım ama pek faydasını goremedim acıkası..

madem ilaç ismi verıyoruz bende bi ilaç ismi verıcem benımkısı ancak bununla gectı cunku..
*gynofit - laktik asit vaji jel;koku kasıntı akıntı-yanmada..geceleri uyguluyosun < tlfnuna kaydetmıstım yine lazım olur unutmım diye ordan yazıyorum sana >
*gynofit - nemlendirici vajinal jelde -- sabah uygula ilişkide kuruluk cekıosan

yalnız bu urunler doktorların verdıklerı gibi uygun fiyatlı değil canım..pahalılar..-40tl- ama sonucta bu bıtmek bılmeyen akıntı için dger dıyorum tercih senın.

arkadaşlar ben bekarken adetlerim hep sancılı geçerdi ama doktorlar bekar olduğum için bişey yapamıyolardı. şuan 2 aylık evliyim geçen ay adetim çok sancılı geçtiği için doktora gittim ultrasonla hem alttan hem üstten muayene etti ve rahim ağzında yara ve aşırı iltihabım olduğunu söyledi ayrıca polikistik over formunda kistlerim olduğunu söyledi bu şekilde gebe kalman zor dedi çocuğun olmaz der gibi konuştu içime kurt düşürdü :KK43: neyse sonra bana cydo-progynova adet düzenleyici hap cefaks iltihap kurutucu hap neo-penerovan adında vajinal fitil verdi bi daha ki adetinde kontrole gel dedi şuan adetliyim bugün başka doktora gittim hiçbişeyin yok küçük bi yaran var dedi oda yeni evli olduğun içindir dedi GYNO-LOMEXIN fitil verdi kulanan var mı? iyi geliyo mu? yeni evli olduğum için bebek istemiyodum ama ilk gittiğim doktor beni çok korkuttu dua edin bi bebeğim olsun inşş..
Nasil hamile kaldin canim bende fitil kullaniyorum

Yağmur

Yağmur hangi fitili kullan adi ne yazarsan cok sevinirim
Fitili kullanan benm canm baslikta yazan fitildi ve üstünden 4 yıl geçti iltihap icin vermisti ve polikistik over türü kistim vardı doktor bu fitili vermişti düzenli kullandm ve gecti cok şükür 3 yasinda bi oğlum ve 1.5 aylik kızım var elhamdulillah

X