Gelinlik Modelleri Acil gelinlik mevzusu- yardımmm

hukukkusu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2014
1.116
1.416
Hepinize selam kızlar.. Şimdiden yorum yazanların hepsine teşekkürler :KK200: Öncelikle kendimden bahsedeyim, pek zayıf biri sayılmam, 38 beden gelinliğe sığamıyorum. Ve Doğuda mecburi hizmet yapıyorum. Burada pek fazla hazır giyim yok. İstanbul’da veya İzmir’de hazır gelinlikçi önerebilir misiniz ? İstanbul öncelikli..
Düğünüm eylül ayında. Biraz zayıflamaya çalışıyorum tabiki. A prenses modeller hoşuma gidiyor. Uzun kollu da olabilir.
Pronovias araştırıyorum. Ama maddi kısmı, teslim tarihi çok önemli. Ve en önemlisi balık bana yakışmıyor pek. Model çeşitliliği olsun istiyorum. Önerebileceğiniz gelinlikçiler var mı? Şube belirtebilirsiniz. Çok teşekkürler :KK200:

Aysira burada var. Ama İranlılar talan etmiş. Ee demosunu da yollamıyorlar tekrar. Sıkıştım kaldım. Kaç zamanda geçti elinize ?

Bi de kızlar son zamanlarda ten rengi üzerine uzun kollu modelleri beğeniyorum. Ama deneme şansım dahi yok. Aysira, pronovias ve miss defne markalarını biliyorum sadece. Hazır olmak zorunda ama bunların teslim tarihi ve fiyat aralıkları da önemli. Bu tarz marka önerisi olan var mı? Diktiremem iznim yok.

Aysira burada var. Ama İranlılar talan etmiş. Ee demosunu da yollamıyorlar tekrar. Sıkıştım kaldım. Kaç zamanda geçti elinize ?
Ben dediğim gibi mağazada deneyip aldım. Ama 40 beden de alabilrsin zaten genelde sırttan ipli modeller oluyo onu da sonuna kadar sıkarsınız. Tabi bele kadar açık tarzda birşey almayacaksan.

Oleg cassininin fiyat aralıgı nasıl kızlar ? Bi de beğendim diyelim, teslim tarihi ne kadar aralıklı ? Kesinlikle bakıcam :KK49:

Ben dediğim gibi mağazada deneyip aldım. Ama 40 beden de alabilrsin zaten genelde sırttan ipli modeller oluyo onu da sonuna kadar sıkarsınız. Tabi bele kadar açık tarzda birşey almayacaksan.

Çok açık bir model düşünmüyorum. Moralim bozuluyor haliyle kilo vermek istedikçe aldım. Ve cesaret edemiyorum.

Oleg cassininin fiyat aralıgı nasıl kızlar ? Bi de beğendim diyelim, teslim tarihi ne kadar aralıklı ? Kesinlikle bakıcam :KK49:
Modeline bağlı fiyati zaten suan indirim var %25 kadar. 1500dan başlayıp 7 ye 8e kadar çıkıyor.
A kesim modeller genellikle 2.500 civari. Teslim tarihiyle ilgili bi bilgim yok.

Çok açık bir model düşünmüyorum. Moralim bozuluyor haliyle kilo vermek istedikçe aldım. Ve cesaret edemiyorum.
Çok kafana takma. Üzme kendini. İçinde iyi hissettiğin birşeyi al gitsin. Şimdi sana çok önemli bir konuymuş gibi geliyo biliyorum ama İnanki 3-5 sene sonra giydiğin gelinlik aklına gelmiyo.

Modeline bağlı fiyati zaten suan indirim var %25 kadar. 1500dan başlayıp 7 ye 8e kadar çıkıyor.
A kesim modeller genellikle 2.500 civari. Teslim tarihiyle ilgili bi bilgim yok.

Aaa süpermiş. Ankamall şubesine girmiştim Bi kaç sene önce, pek model Yoktu. Avm diye olabilir bilmiyorum. Ya da ciddi alıcı olmadığımı anladılar. Bakıcam kesinlikle

Çok kafana takma. Üzme kendini. İçinde iyi hissettiğin birşeyi al gitsin. Şimdi sana çok önemli bir konuymuş gibi geliyo biliyorum ama İnanki 3-5 sene sonra giydiğin gelinlik aklına gelmiyo.

İşte insan kafasına takıyor. Arkaları kapanmıyor. Bi ton hayalkırıklığı. Kabarık seviyorum. Sanki iri gösteriyor gibi Bi hisse kapılıyorum.

Ankara’daki gelinlikler satan bir han gibi biyer var 1200 liraya falan en güzel gelinlikleri satın alabiliyorsun. Ben uzak olduğum için düğün döneminde gidemedim. Mecbur 4 bin verdim ama imkanım olsa gider alırdım ayrıca artık gelinlikler içten korseli oluyor o körseler o kadar inçe gösteriyor ki kimse bna inanamamıştı düğünde inceciktim