ACİL! Kızlar ovülasyon testime bakarmısınız????

Mutluluuk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2013
105
53
Kızlar acil olarak ovülasyon testime bakarmısınızz yeni yaptım 2 saat sıvı alımını bıraktıktan sonra yaptım. Sizce yumurtlama olmuş mu?

Eklentiler

• DA95B780-BF10-4906-8D08-F17AD3D186A4.jpeg
    DA95B780-BF10-4906-8D08-F17AD3D186A4.jpeg
    15,5 KB · Görüntüleme: 74

cotton

Guru
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2019
16.263
24.865
27
Yok canım yumurtlama olmamış teste devam
böyle çıkmasıda nasıl olmuyoki yumurtlama merak ettim
silikte olsa belli olmuyomu ille kıpkırmızımı olması lazım acaba :)
çünkü ben ettiğimde hiç olmadı gerçide böyle
amaa gebelik testide silik olsada anlaşılıyo buda aynı değilmi acaba :)

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 18-06-2022

Hamileliğimin 12. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 198 gün kaldı.

Önümüzdeki 3 gün içinde bebeğinizin damağının sert ve kemikli kısmı tamamen oluşmuş ve beğinizin pankreası insülin salgılamaya başlamış olacaktır. Zaman zaman baş ağrısı, baş dönmesi ve hafif baygınlık hali hissedebilirsiniz. Eğer hafif sersemlik hali hissederseniz, ayaklarınızı başınızdan daha yüksek bir yere koyarak uzanabilirsiniz. İdrar kaçırma probleminiz varsa kegel egzersizleri idrar kaçırma probleminizi frenlemede yardımcı olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 14 gr. - Yaklaşık boyu : 41 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

soGuk nevale

hemoglobin
Üyelik İptali
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2021
854
907
32
hep vucudunda lh hormonu var belırlı duzeyde yumurtlama zamanı en yuksek noktaya fırlıyo pik dedıgımız t nın c den koyu ya da t c esıt koyulukta olcak hale gelıyo sonra catlama gunu sılıklesme olyo tekrardan. test ay boyu pembe sılık ya da bıraz daha koyu olcak sekılde dalgalanmalı sekılde cıkar zaten, en koyu halını degerlendırıyoruz. gebelıktekı gibi değil.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 06-01-2022

Hamileliğimin 35. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 35 gün kaldı.

Bebeğinizin kolları ve bacakları, derisinin altında biriken ve toplanan yağ sebebiyle daha dolgun ve yuvarlak hatlı görünüyor. Yağ birikimi orta hamilelikte ki oranı olan yaklaşık %2 den şimdi %12-%15 oranlarına çıktı. Bir iki hafta içinde, deri altı yağları toplam vücut ağırlığının yaklaşık %8 i kadar olacak. Doğum sırasında ağrı kesici seçenekleri hakkında doktorunuza danışın.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2490 gr. - Yaklaşık boyu : 46.2 cm. (Baştan Topuğa)

kizinbiri9

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2019
4.093
4.261
Hayır canım pik olması gerek yani t ve c çizgidi aynı koyulukta olmalı yada t daha koyu olmalı

cotton

Guru
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2019
16.263
24.865
27
hep vucudunda lh hormonu var belırlı duzeyde yumurtlama zamanı en yuksek noktaya fırlıyo pik dedıgımız t nın c den koyu ya da t c esıt koyulukta olcak hale gelıyo sonra catlama gunu sılıklesme olyo tekrardan. test ay boyu pembe sılık ya da bıraz daha koyu olcak sekılde dalgalanmalı sekılde cıkar zaten, en koyu halını degerlendırıyoruz. gebelıktekı gibi değil.
anladımm teşekkürler :)
Hayır canım pik olması gerek yani t ve c çizgidi aynı koyulukta olmalı yada t daha koyu olmalı
anladımm teşekkürler o zaman benimkiler hiçbişe değildi demekki :KK70:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 18-06-2022

Hamileliğimin 12. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 198 gün kaldı.

Önümüzdeki 3 gün içinde bebeğinizin damağının sert ve kemikli kısmı tamamen oluşmuş ve beğinizin pankreası insülin salgılamaya başlamış olacaktır. Zaman zaman baş ağrısı, baş dönmesi ve hafif baygınlık hali hissedebilirsiniz. Eğer hafif sersemlik hali hissederseniz, ayaklarınızı başınızdan daha yüksek bir yere koyarak uzanabilirsiniz. İdrar kaçırma probleminiz varsa kegel egzersizleri idrar kaçırma probleminizi frenlemede yardımcı olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 14 gr. - Yaklaşık boyu : 41 mm. (Baştan Popoya)

Mutluluuk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2013
105
53
Bugün de silikleşti testim. Çatladığı anlamına mı geliyor? Lütfen yardımcı olurmusunuz

Eklentiler

• 6640D9BD-A4B2-4B20-8849-1E58DC653D31.jpeg
    6640D9BD-A4B2-4B20-8849-1E58DC653D31.jpeg
    12,6 KB · Görüntüleme: 37

Mutluluuk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2013
105
53
Yokmu yardımcı olacak bir kişi :)))) yumurtlama pik yaptığı gün ilişkiye giremedik ancak çatlama olduğu gün girebildik. Şansımız varmıdır :KK43:

Temmuz01

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2016
754
320
Yokmu yardımcı olacak bir kişi :)))) yumurtlama pik yaptığı gün ilişkiye giremedik ancak çatlama olduğu gün girebildik. Şansımız varmıdır :KK43:
Canım asıl yumurtlama günüdür çatlama da tabi ki çok önemli yumurtlama ve çatlamayı değerlendir eğer bu ay olmazsa diğer ay yumurtlama gününü ve çatlama gününü değerlendir ya da sık ilişkiye gir birgün gir birgğn girme