Gebeliğe Hazırlık ACİL! Kızlar ovülasyon testime bakarmısınız????

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Mutluluuk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2013
105
53
Kızlar acil olarak ovülasyon testime bakarmısınızz yeni yaptım 2 saat sıvı alımını bıraktıktan sonra yaptım. Sizce yumurtlama olmuş mu?

Eklentiler

• DA95B780-BF10-4906-8D08-F17AD3D186A4.jpeg
    DA95B780-BF10-4906-8D08-F17AD3D186A4.jpeg
    15,5 KB · Görüntüleme: 90
Yok canım yumurtlama olmamış teste devam
böyle çıkmasıda nasıl olmuyoki yumurtlama merak ettim
silikte olsa belli olmuyomu ille kıpkırmızımı olması lazım acaba :)
çünkü ben ettiğimde hiç olmadı gerçide böyle
amaa gebelik testide silik olsada anlaşılıyo buda aynı değilmi acaba :)

hep vucudunda lh hormonu var belırlı duzeyde yumurtlama zamanı en yuksek noktaya fırlıyo pik dedıgımız t nın c den koyu ya da t c esıt koyulukta olcak hale gelıyo sonra catlama gunu sılıklesme olyo tekrardan. test ay boyu pembe sılık ya da bıraz daha koyu olcak sekılde dalgalanmalı sekılde cıkar zaten, en koyu halını degerlendırıyoruz. gebelıktekı gibi değil.

• Beğen
Reactions: Jou
Hayır canım pik olması gerek yani t ve c çizgidi aynı koyulukta olmalı yada t daha koyu olmalı

• Beğen
Reactions: Jou
hep vucudunda lh hormonu var belırlı duzeyde yumurtlama zamanı en yuksek noktaya fırlıyo pik dedıgımız t nın c den koyu ya da t c esıt koyulukta olcak hale gelıyo sonra catlama gunu sılıklesme olyo tekrardan. test ay boyu pembe sılık ya da bıraz daha koyu olcak sekılde dalgalanmalı sekılde cıkar zaten, en koyu halını degerlendırıyoruz. gebelıktekı gibi değil.
anladımm teşekkürler :)
Hayır canım pik olması gerek yani t ve c çizgidi aynı koyulukta olmalı yada t daha koyu olmalı
anladımm teşekkürler o zaman benimkiler hiçbişe değildi demekki :KK70:

Bugün de silikleşti testim. Çatladığı anlamına mı geliyor? Lütfen yardımcı olurmusunuz

Eklentiler

• 6640D9BD-A4B2-4B20-8849-1E58DC653D31.jpeg
    6640D9BD-A4B2-4B20-8849-1E58DC653D31.jpeg
    12,6 KB · Görüntüleme: 47
Yokmu yardımcı olacak bir kişi :)))) yumurtlama pik yaptığı gün ilişkiye giremedik ancak çatlama olduğu gün girebildik. Şansımız varmıdır :KK43:

Yokmu yardımcı olacak bir kişi :)))) yumurtlama pik yaptığı gün ilişkiye giremedik ancak çatlama olduğu gün girebildik. Şansımız varmıdır :KK43:
Canım asıl yumurtlama günüdür çatlama da tabi ki çok önemli yumurtlama ve çatlamayı değerlendir eğer bu ay olmazsa diğer ay yumurtlama gününü ve çatlama gününü değerlendir ya da sık ilişkiye gir birgün gir birgğn girme

X