Gebeliğe Hazırlık Acil sorum var

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Ogu34

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2022
82
22
Kızlar Benim 1 gün geçikmem. Vardı 2 günde leke mi geldi kan mı geldi anlamadım adet 1 2 gün geçikmede leke geliyormu kızlar yoksa adetti bu mide onunla beraber beyaz akıntım ilk defa oldu ✅ anlamadım

Kızlar Benim 1 gün geçikmem. Vardı 2 günde leke mi geldi kan mı geldi anlamadım adet 1 2 gün geçikmede leke geliyormu kızlar yoksa adetti bu mide onunla beraber beyaz akıntım ilk defa oldu ✅ anlamadım
Kan mı leke mi oldugunu nasil anlamadın acaba. Rengi ve yogunlugu onemli aslinda. Akıntı hamilelik belirtisi arasinda var. Ama sizin test yaptirmaniz daha yararli olacaktir.

Sanırım yerleşme kanamasından bahsediyorsunuz adet öncesi geliyor diye biliyorum ama siz yinede test yaptırın

Sanırım yerleşme kanamasından bahsediyorsunuz adet öncesi geliyor diye biliyorum ama siz yinede test yaptırın
Arkadaşlar beyaz akıntımda onunla beraber geldi fotoğraf için kb olurmu 😢🙏

Eklentiler

• IMG_7681.jpeg
    IMG_7681.jpeg
    98,8 KB · Görüntüleme: 44
Kan mı leke mi oldugunu nasil anlamadın acaba. Rengi ve yogunlugu onemli aslinda. Akıntı hamilelik belirtisi arasinda var. Ama sizin test yaptirmaniz daha yararli olacaktir.
Fotoğraf için kb olurmu 😢🙏 yanı adetimi biliyorum kıpkırmızı olur bu sanki tam kırmızı değil gibi

Eklentiler

• IMG_7681.jpeg
    IMG_7681.jpeg
    98,8 KB · Görüntüleme: 46
Fotoğraf için kb olurmu 😢🙏 yanı adetimi biliyorum kıpkırmızı olur bu sanki tam kırmızı değil gibi
Adet olabilir. Rengi ve yogunlugu var. Buyuk ihtimal adet kanaması canım benim de ilk gun sonra yogun gelir

Milyon tane aynı konuyu açmışsın. Her yerden de cevap almışsın. Bu kadar acele olacak ne vardı? Hayatında hiç adet olmamış gibisin.

X