Acil yardim edin kafam cok karisik hamilemiyim degilmiyim

Yenigelinn61

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2017
42
18
28
Selamünaleyküm kizlar :)
Ben en son 4 ekimde adet oldum yarın ya da salı günü adet olmam lazım
3 gün önce test yaptım hafif silik çıktı ertesi gün kan testi yaptım 12,7 çıktı ertesi gün 19a çıktı kadın de birşey gördü gibiydi ultrasonda
Progestan 9 çıktı ve ilaç yazdı sabah akşam bir tane iç diye şimdi yarın tekrar gideceğim biraz endişeliyim yanılma gibi birşey olabilir mi? İlk gebelik olacak

3 gün önce test yaptım hafif silik çıktı ertesi gün kan testi yaptım 12,7 çıktı ertesi gün 19a çıktı kadın de birşey gördü gibiydi ultrasonda
Progestan 9 çıktı ve ilaç yazdı sabah akşam bir tane iç diye şimdi yarın tekrar gideceğim biraz endişeliyim yanılma gibi birşey olabilir mi? İlk gebelik olacak
Yanılma olacağını sanmıyorum beta değeri de 10 un üstünde hayırlı olsun insaah hocam

O ilaçdan bende kullandım
Aşırı yorgunluk uyku yaptı bende
Ama fitil şeklinde kullanınca şükür o şikayetler kalmadı

Aklınızda bulunsun

Kızlar merhaba birşey sorucam benim adetim 3 gün gecikince beta sonucum 31 çıktı 2 gün sonra yani 10unda testim 54.2 çıktı doktor güzel 4 gün sonra 200 lerde olursa mutlu olabilirsin dedi sizce durum nedir ?

X