Acil yardım kızlar, Reglime bir hafta var ertesi gün hapı kullanmalımıyım ?

Kiziltan43

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2023
13
0
30
Merhaba kızlar, adetime 1 hafta var ve dün eşimle birliktelik yaşadık ve maalesef korunmamız başarılı olmadı. 18 aylık bir bebeğim var şu an için bebek düşünmüyorum. hamile kalma riskim az diye düşünüyorum ama yine de kafamı kurcalıyor. Size ertesi gün hapı kullanmalı mıyım ?

Aslında risk almak istemiyorum ama ertesi gün hapları tüm dengeyi bozuyor ve bebeğimde günde bir kere de olsa emiyor şu an onu da riske atmak istemiyorum. Bir de çok pahalı haplar ya.. Bilmiyorum çok kararsıızım
Emzirme konusunu bilmiyorum sanırım bi süre emzirmemek gerekiyor Ella'dan sonra. Komple içe boşalma mı oldu, risk yüksek mi yani sizce

Emzirme konusunu bilmiyorum sanırım bi süre emzirmemek gerekiyor Ella'dan sonra. Komple içe boşalma mı oldu, risk yüksek mi yani sizce
Evet, norlevanın prospektüsünde 8 saat emzirilmemeli diyor Ellanında 1 hafta diyor. Maalesef risk yüksek komple içe boşalma oldu ama eşim az geldiğini söylüyor az da olsa bir damlası bile yeterli bunun sonuçta.. ben 3-4 gün var diye hesaplıyordum adetime ama döngü hesaplamada bir hafta çıkıyor.

Evet, norlevanın prospektüsünde 8 saat emzirilmemeli diyor Ellanında 1 hafta diyor. Maalesef risk yüksek komple içe boşalma oldu ama eşim az geldiğini söylüyor az da olsa bir damlası bile yeterli bunun sonuçta.. ben 3-4 gün var diye hesaplıyordum adetime ama döngü hesaplamada bir hafta çıkıyor.
Emzirme konusunu halledebilecekseniz ben olsam alırdım ilacı, hani prezervatif son dakika delinir kaçar maçar risk düşük derdim ama sizde komple gitmiş, az maz fark etmez bence :/

Emzirme konusunu halledebilecekseniz ben olsam alırdım ilacı, hani prezervatif son dakika delinir kaçar maçar risk düşük derdim ama sizde komple gitmiş, az maz fark etmez bence :/
Sanırım alacağım bende iş çıkışı riske atmak istemiyorum. Çok teşekkür ederim fikirleriniz için

X