Acil yardım! Kizlarr!

Marryvsmarry

Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2021
307
88
Kızlar daha önce konu açmıştım takip edenler bilir benim adet olmama 4 gün var yani 2 sinde adet olmam lazim fakat sol kasığımda çok ağrı var sanki adet sancısı gibi ama hamilelik belirtileride var erken gebelik testi negatif çıktı 5 gün kala yapmıştım şuan kanama yok kahverengi lekelenme devam ediyor ve hafif pembe kan var peceteye silince geliyor varmi bu durumu yaşayan?

Kızlar daha önce konu açmıştım takip edenler bilir benim adet olmama 4 gün var yani 2 sinde adet olmam lazim fakat sol kasığımda çok ağrı var sanki adet sancısı gibi ama hamilelik belirtileride var erken gebelik testi negatif çıktı 5 gün kala yapmıştım şuan kanama yok kahverengi lekelenme devam ediyor ve hafif pembe kan var peceteye silince geliyor varmi bu durumu yaşayan?
Adet baslangicida olabilir kahverengi lekenlenme sonrasindw hafif pembe peçete sildikce geliyorsa ..sõkulmez üzere olabilr biara bende de olmuştu öyle ertesi gün başlamıştı ..takip edin yinde

Ne zamandr devam ediyo lekelenmeniz eger 1gunden uzunsa adetiniz gelicek demektir ben yasadim benmki 1 gun geldi sonra durmustu okdr

Bı hormon testi yaptırsan benim öyleydi hatta bu ay 3gun öncesinden lekelenme başlamıştı PROLAKTİN yüksek çıktı bende adetin düzenini bozuyormus

X