acil yardım kızlarrrrrrrrr

zynpkr

Guru
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2008
946
5
ya ben genel yurtta yedeğe kalmışım ne olacak...?yerleşir miyim kesin..?senağlama

hangi şehirde okuyacağın ve kaçıncı yedek olduğun önemli... yani ildeki öğrenci sayısı açısından sordum...

Endişelenme 2 ya da 3 haftaya kadar yerleşirsin..o süre zarfında da yurdun misafirhanesinde kalırsın eğer akraban felan varsa orda onu bilemem tabi ...

801. yedeğim bende ama 750 e kadar olan yedekler %90 yerleşirdiyorlarmış merak etmein

bende izmitteyim 344. yedeğim :KK43: yerleşir miyim acaba yaa ayrıca yurdunda misafirhanesi yook napıcamm:KK43:

kardesım sakaryada 743. yedek kızlar yarın gıdıcez kayıda bakalım inşallahh bi şekilde uğraşıcam cunku bende aynı yurtta kalıyorumm hocaları falan tanıyorum artık yapcaz bişeyler herkes yerleşir umarım:Saruboceq:

kardesımde yuksek ucretlı yurtta 76. yedekk.. gercı aynı ıl ıcınde ama olsun yurtta kalması daha ıyı olcak yoksa yollarda harap olacak cıcı kardesım =))

kesin diye birşey söylenemez

bence yerleşemezsin
benim arkadaşım 2010. yedekti izmir de ve yerleşti asil olarak. ndn moral bozuyosunuz anlamadım asil çıkana kadar da misafir öğrenci olarak kalınabilir.benim durumumda aynı yedekteyim .okulda misafirhane yok diyen arkadaş vardı misafir olarak kalmak için misafirhane olması gerekmiyo canım asil olanlarla aynı yerde aynı şekilde kalıyosun sadece iki kat ücret ödüyosun

bn hani size yazmıştm ya matematik temelim yok die oyum bn bnm denemedeki sınav sonçlarm şöle ygs - 1 - 193.250
ygs - 2 -188.500
ygs - 3 - 250.750
ygs - 4 - 242.750
ygs - 5 - 237.950
ygs - 6 - 218.800 sizce nasıl

X