acil yardım zayıflamak istiyorum

cnm senin boyun kaç ve kaç yaşındasın kilon doğal kilon mu evli misin yani doğum yaptın da ondan mı bu kilodasın. nerelerinde fazlan var. bölgesel mi zayıflamak istiyorsun? istanbul da mı oturuyorsun hangi semtte ona göre spor salonu ya da sağlık merkezi yada diyetisyen ya da akapunkturcu tavsiye edebilirim.

cnm senin boyun kaç ve kaç yaşındasın kilon doğal kilon mu evli misin yani doğum yaptın da ondan mı bu kilodasın. nerelerinde fazlan var. bölgesel mi zayıflamak istiyorsun? istanbul da mı oturuyorsun hangi semtte ona göre spor salonu ya da sağlık merkezi yada diyetisyen ya da akapunkturcu tavsiye edebilirim.

Evet canım 230yaşındayım konyada yaşıyorum bir çocuk annesiyim boyum 1.68

Normal kilom değil bu sene çok çok kilo aldim normalde68den yukari hic cıkmadım en cok heryerden rahatsızım ama basenimden daha fazla kendimi hic şevmez oldum
offf

Cnm benimde bi dönem kilo sorunlarım vardı neyapsam ne etsem zayıflıyamıyordum.sonradan az ve sık yemek yemeyi denedim artı maydanozsuyu günde 3litre su niyetinee içiceksin gerçekden çok faydası oluyor.tabikide sporsalonlarına gitsen daha çok faydasını görürsün. Buarada maydonoz suyunu çay gibi sıcak içiceksin soğuk olunca etki 0.

Kızlar ben ne yapsam zayıflayamıyorum 80 kiloyum ne olursunuz yardımcı olun

merhaba canım isveç diyetini uygulamayı denesen 13 günde 7-20 kilo verdiriyor bende uygulamayı düşünüyorum yapılan yorumlar beni çok etkiledi dilersen bahsettiğim diyeti uygulayabilirsin..

Arkadaşlar mesele hangi diyet olduğu değil benim nasıl dayanacagim kilo veriyim dedikçe daha çok yiyorum ama isveç diyetini deneye bilirim tabi açıkana kadar ne olur bilmiyorum herkezin çok kilo aldın zayıfladenemesinden o kadar çok sıkıldım ki sanki ben bilmiyorumzayıflamam gerektiğini arkadaşlarartık gerçekten kafam durdu

Arkadaşlar mesele hangi diyet olduğu değil benim nasıl dayanacagim kilo veriyim dedikçe daha çok yiyorum ama isveç diyetini deneye bilirim tabi açıkana kadar ne olur bilmiyorum herkezin çok kilo aldın zayıfladenemesinden o kadar çok sıkıldım ki sanki ben bilmiyorumzayıflamam gerektiğini arkadaşlarartık gerçekten kafam durdu

cnm anca fırsatım oldu sana dönüş yapmaya maalesef konya da bir yer tavsiye edemicem ama spor salonuna gidebilirsin. hem formda olursun o hantal hissiyatın kaybolur daha zinde hissedersin hem yağlarını yakarsın kaç kilosun tam olarak anlayamadım ama bende bebekle birlikte çok kilo almıştım bana da aynı şeyi söylüyorlardı. tam bi kabus. zaten bi tarafta bebek, bi tarafta kocam beni artık beğenmiyor düşüncesi bi tarafta giydiğim hiçbir şey olmaz bunların üstüne çevreden zayıfla uyarıları sanki ben bilmiyorum. bende sinir olurdum çok iyi anlıyorum ama ben spor salonuna 2 hafta gidebilmiştim tam 5 kilo verdim çünkü bebekle gelen kilolar vücudunun çokta kabullendiği kilolar değil. sporu bıraktıktan sonrada bi 6 kilo daha kendiliğinden gitti. bende daha hepsini veremedim ama spor salonuna tekrardan gitmeyi düşünüyorum. 8 den sonrada yemiyordum tabi. ama gün boyu bol su içip yemek yiyordum. diyet yapabilen bir tip değilim maalesef. senin yaşında gençmiş benden daha hızlı eritirsin kilolarını. benden bu kadar. umarım zayıflarsın

Orskiran teşekkür ederim canım umarım senin gibi bende zayıflarım benim oturduğum yerde spor salonu nu bırak otobüs durağı bile yok ama umarım bi gün zayıflarım:-/

yediklerini azalt yavaş yavaş.. öyle diyete başladım falan deme kendine stres de acıktırıyorinsanı.. yemeye başlıyon bu defa da bişeyi başaramamanın verdiği hırs üzüntü de yedirtiyo:)
normal öğünlerinde azaltırken acıkmadan sürekli sebze yemeni tavsiye ederim bi de yemeklerden önce muhakkak su iç.
akşam menünde cacık. ayran... gibi şeyler olsun.

spor yapmak için salona gitmeye gerek yok ki ..
bak ebru şallıya bi minder bi top yetiyo maşallah...
onları da alamıyosun diyelim nternette konuyla ilgili çok güzel videolar var. aç onları karşısında yapıver sen de...

onları da alamıyosun diyelim nternette konuyla ilgili çok güzel videolar var. aç onları karşısında yapıver sen de...
aslinda haklisin ama diyet yaparken o kadar zorlaniliyorki eskidem hep zayif birisiydim şimdi ise 96dan72 düştüm hala kilom var saat 12 gece ve ben ağlamak üzereyim eşimle tatile gittik mayo çok kötü durdu eşim önceleri yanimdan birkez ayrilmazdi dikkat çeken bakimliydim şimdi ilgisi gene çok ama dişarda ama eskisi gibi endişeleri yok kiskanilmamak güzel bikmiştim ama iltifat almamakta kötü eşim çok seviyor beni ama ben mutlu değilim cünkü üzülmemem için susuyor tek bir kadin mayon çok güzel dedi gerisini düşünün artik sokaklarda güvensiz yürümek istemiyorum kiloma bakmalarini gerçekleri kabul etmeliyim kilo vermeliyim şu an bunu yazarkende ağliyorum

Saol canım fikrin için teşekkür ederim ama plates topunu ve ebruşanlıyı takip ediyorum evet bi süre faydasını gördüm 5kilo verdim sonra tekrar aldım fakat hareketleri yaptıkça belim ağrıdı bende boşladim sürekli sabahları yürüyorum az yiyorum fakat daha önce kilo alacam diye o kadar çok su içerdim ki şimdi bir bardaksuda midem almaz oldu zorla içiyorum

Günde 2-3 kupa kahve tüket, yağ çözücü özelliği mevcut.

Şahsen ben sabahları 1 fincan kahveyle fitliğimi koruyorum.
:KK31:

Her şeyden önce karar ver tatlım... Bırakmamak için azmet. Bir gün kaçırdım diye bırakma ertesi gün daha az ye... Bol bol su iç, soda içmeyi alışkanlık haline getir. Onun dışında sabah 2-3 dilim tam tahıllı ekmek yiyebilirsin. Aklın yemeğini yerken bir diğer öğünde olmasın :KK66: Dondurma mı yiyeceksin çok az kalorili dondurmalar var onları dene. spor dersen ben leslie sansone 1-2- 3 mile ini yapıyorum çok faydasını görmeye başladım. Onun dışında mesela normal bir gününde nasıl besleniyorsun? aşırı yemek yiyorsan ve birden sabah şu kadar peynir öğlen şu akşam şu deyip kesme... Mesela yavaş yavaş kes... bir kase dondurma mı yiyorsun? yarım kaseye indir ... yani azalt; eğer böyle yaparsan hem vücuda istediğini verirsin hem de sakınma duygusunu vücuda yaşatmayacağın için direkt depolanmaz kullanılır... Onun dışında biberiye çayı ya da 5i bir yerde ya da 7si bir yerde de olur... korkma bir şeyi yerken 2 lokma al... ye... asansör varsa kullanma merdivenden in... çık gez vitrinlere bak dolaş...Onun dışında dışarıda yemek yiyeceğinde mesela pizza mı yiyeceksin canın çok istedi... Pizzanın üstündeki yağı peçete ile al baya kaloriden kısıyor..Patatesini ya çok az ye ya da hiç yeme... asitli içeceklerden kola dışında gazoz içmeye çalış ....Yani aklıma bunlar geliyor :) Sormak istediğin bir şey varsa zevkle cevaplarım:) kolay gelsinnn :) hee bir de her sabah ve yatmadan önce mutlaka en az 1 bardak su iç :KK66:

X