Acil yardım !!!

Ayyuzlu11

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2021
74
52
28
Arkadaşlar merhaba. Yeni üye oldum. Tecrübeli arkadaşlara sormak istiyorum. Ben adetime 4 gün kala beta hcg ye baktirdim 11.25 çıktı. Doktor sınırda 1 hafta sonra tekrar gel dedi. 2 kez erken gebelik testi yaptım negatif çıktı. Şuan adetim 3 gün geçti aşırı pelvik ağrım var. Resmen alttaki kemiklerim ezilmiş gibi hissediyorum. Sorum şu ben şimdi hamile miyim? Hamileysem 4 haftalik olmus olur ama bu agrilar beni endiselendiriyor. Bu ağrılar normal mi?

Arkadaşlar merhaba. Yeni üye oldum. Tecrübeli arkadaşlara sormak istiyorum. Ben adetime 4 gün kala beta hcg ye baktirdim 11.25 çıktı. Doktor sınırda 1 hafta sonra tekrar gel dedi. 2 kez erken gebelik testi yaptım negatif çıktı. Şuan adetim 3 gün geçti aşırı pelvik ağrım var. Resmen alttaki kemiklerim ezilmiş gibi hissediyorum. Sorum şu ben şimdi hamile miyim? Hamileysem 4 haftalik olmus olur ama bu agrilar beni endiselendiriyor. Bu ağrılar normal mi?
5 ve üzeri gebelik sayılıyor ve söyle birsey bazı insalar gebeligi idrar testinde cıkmaya bilir bel agrıso felan oluyor ilk zamanlar inşallah saglıklı güzel haberler alirisin

Yanitladiginiz için cok teşekkür ederim. Yarin doktora gidicem inşallah hayırlısı ile hamileyimdir ☺️🤲

Arkadaşlar dün akşam hafif kahverengi akıntı başladı. Bugun de devam etti. Yerleşme olduğunu düşünmüyorum muhtemelen adet oldum. Mesaji yazarken ağlıyorum. Doktora gittim bugün tekrar hcg ve idrar testi istedi (idrar enfeksiyonu varsa diye) yarin çıkacak sonuç. Ama ben çok umitlenmistim. İyi ki eşime soylememisim diyorum. Daha sonuç belli degil ama bu kanama devam ettikçe sanki varmış da kaybediyormuşum gibi hissediyorum aglamadan edemiyorum

Peki tekrar doktora gittinizmi kan testi verdiniz mi. Kan testi sonucu olmadan bişey söylenmesi yanlış olur

X