acil yardım

kızlar tüp bebek tedavisi olanlar erdil beyi öneririm size çok iyi doktor o kadar güzel ilgileniyoki kendi doktoruma soramadıklarımı sordum herşeyi bi güzel açıkladı okadar sabırlıki her şeyi sordum ve hiçbir ticari kaygısı olmadığı halde cevap verdi

erdil bey kim hangi hastane

yine 9 eylülde tüpbebek doktoruymuş ben çok beğendim benim doktor yok diye ona gitmiştim çok güzel ilgilendi daha önce yazmıştım bülent bey bir yumurtaya bakıyo başka aramıyo diye ama erdil bey tek tek hepsini ölçtü bide bana anlatmak için bilgisayarı çevirip tek tek gösterdi sorduğum her soruya sinirlenmeden güzel cevap verdi ben oraya gittiğimde çok korkmüştum ama çıkarken çok rahattım yani gülerek çıktım benim piskolojimide düzeltti normalde böyle bi durumda kendimi eve kapatıp günlerce ağlardım ama doktor öyle rahatlattıkı hastaneden sonra eltimle birlikte sinemeya gittik bu soğukta ben seviyorum diye dondurma yedik dondurmayla sinemaya almadılar sonra yiyip girdik alışveriş yaptık birazda sonrada yemeğe gittik eve akşam döndük bakınca çok mutluyum benim için uğraşan çok kişi var hepsi gözlerimin içine bakıyo üzülmemem için özellikle eşim ve eltim bu arada eltim hiç para ödetmedi bana zorla herşeyi o karşıladı bana değerli olduğumu hissettiriyorlar buda beni mutlu ediyor

bu arada sen ne yaptın adet oldunmu ben erdil bey diyorum ama benim bülent beyle yıldızım uymadı bi türlü ısınamadım rahat değildim ama çok iyi bi doktor yani sen bilirsim benim sözümle doktor değiştirme bi ön görüşme yap belki sen rahat olursun ama ben erdil beyi beğendi çok rahattım beni rahatlattı

elif canım yeni dr memnun kalmana sevindim canım herşeyde hayır vardır bakarsın dr eli ugurlu gelir ve hemen hamile kalırsın birde iremden haber varmı merak ettim evde dinleniyordu haber alamdık umarım herşey yolundadır

bende merak ediyorum ama haklı olarak sevtap telefonu vermedi oda haklı çünkü beni tanımıyor o yüzden ulaşamadım bide doktor değiştirmedim o tüp bebek doktoruymuş aşılama yaparmı bilmiyorum zaten bi daha aşılama derlerse direk egeye gitcem çünkü 11 subatta gel tüp bebek yapalım demişlerdi ama bülent bey iyi bir doktor olduğundan ona güvendim tekrar aşılama derse ben egeye gitcem çünkü hiç sabrım kalmadı hele böyle olumsuz sonuçtan sonra mavf oluyorum

X