Acil yardım

Bidcik

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2017
5
0
30
merhaba

Evlenmeden önce annemin evinde köpeğim vardı. Shih tzu cinsi ve çok temiz tüy dökmeyen aşırı uslu bir köpektir. Evlendim eşim eve istemedi annemlerin yanında rahat olduğu için bende kabul ettim ancak şimdi annemler uzun süreli yurt dışına gidiyor ve bobonun kalcak yeri yok. Bende eve almak istiyorum. Evimde boş bir oda var orada duracağını, mutfağa ve yatak odasına sokmayacağımı söylüyorum. Ancak eşim kesinlikle istemiyor. 2 haftadır sürekli bu konu yüzünden tartışıyoruz. Ailesi de eşime alma eve evine gelmeyiz diyo sürekli ama ben boboyu başka yere bırakamam. Hasta olur çünkü gerçekten çok düşkün bize. Eşimi nasıl ikna edebilirim. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

köpekten falan mı korkuyor acaba? korkuyorsa saygı duymak gerek. onun dışında vicdan yaptırabilirsiniz onunda bir can olduğunu ve bakıma muhtaç olduğunu vs. söyleyebilirsiniz. ayrıca ailesi neden sizin evinize müdahale ediyor? gelmezlerse gelmesinler.

Ne kadar bir süre olmayacaklar? Ailenizin evinde kalın ve o şekilde bakın köpeciğe. Tek başına kalamaz. Ailesinin tepkisi de çok yanlış. Gelmezlerse gelmesinler, sanki onların evine sokuyorsunuz.

köpekten falan mı korkuyor acaba? korkuyorsa saygı duymak gerek. onun dışında vicdan yaptırabilirsiniz onunda bir can olduğunu ve bakıma muhtaç olduğunu vs. söyleyebilirsiniz. ayrıca ailesi neden sizin evinize müdahale ediyor? gelmezlerse gelmesinler.
Korkmuyor ama tiksiniyorum diyor. Aslında ilk başta tiksinme falan yoktu sonradan annesi başta olmak üzere tiksiniyorum dedikten sonra tiksinmeye başkadı. 2 haftadır aramız bu konu yüzünden iyice bozuldu. Benim de zaten ailesinin evimin içine karışması aşırı sinirimi bozuyor. Her yolu denedim ama yok kabullendiremedim. Acındırıyorum Bobo'yu tam yumşucak gibi oluyo sonra sinirleniyo hayır diyor.

X