acil yardıma ihtiyacım var

kaybedenben

Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2013
5
0
34
öncelikle herkese selam burda yeniyim benim hikayem uzun benim ailem yok annem hayatta değil babam evlendi ve eşi benimle görüşsün istemiyor. kocaman bir yalnızlık yani:KK43: 14 yaşımdan beri yanlızım okul fln derken arada büyüdüm sonra ayaklarımın üzerinde durmaya başladım. üniversite yıllarında uzun süre birlikte olduğum bir erkek arkadaşım vardı beni aldatıyordu saflık yada her neyse onunla beraber olduk beni aldatmasın diye çevremde beni düşünen biri olsun istiyordum ki oda beni okulun bitmesine iki ay kala terketti. sonra birkaç yıl ordan oraya savruldum şanslıyım ki mecburiyetlerimi bildiğim için belki kısa zamanda iş buldum çalışmaya başladım. yıllık izinlerim genelde hüsran yalnız tatsız. kocaman bir boşluktaydım ölmek istiyordum. maddi durumum berbattı sosyal aktivitelerim kısıtlı ve aşık olamıyordum. tam o dönem internetten biri ile tanıştım. eğlenceliydi. yakışıklı zeki vs ama onunla sevgili olmayı hiç düşünmedim bana birkaç beden fazla ve andığım kadarıyla muhafazakar. mesajlaşmalar falan derken aradan bir ay geçti ve babamla aynı ilde yaşıyordu. işimi yaşımı bilgilerimi yanlış söyledim bilerek çünkü bilirse ulaşması gibi bir ihtimal vardı ve ben onu hayatıma almamak istiyordum. tek yaşımı doğru söyledim. amacım ve beklentim yanlız ddostluğuydu ve bunun için zaman gerekiyordu. beni ikna etti ve oraya gittim. güzel bir gün inanılmaz bir çekim. yıllardır tatmadığım şeyler ben ilk erkek arkadaşım hariç kimseyle beraber olmadım. o güne kadar ama ilk gün onunla beraber olduk. adımı bile bilmiyordu gerçekte hikayemi kim olduğumu ve onu bir daha görmemeye karar verdim. böyle bir ilişki iyiyie gitmezdi. ilk görüşte aşk gerçekten günlerce kıvrandım ve bir sonraki haftada onun yanında buldum kendimi. yaklaşık bir ay sonra kim olduğumu öğrendi. bana kızdı neden gerçeği sakladın diye bende hikayemin bir kısmını anlattım ona ama öbür olayın aslını anlatamadım. benden uzaklaşmasından korktum. tecavüz dedim. buna inanmaması için hiçbir sebebi yoktu nihayetinde yanlız bir kızdım. sonra yurtdışına gitmem gerekti iş için. bir yıl uzaktan uzağa ilişki götürmeye çalıştık. izinlerimizi bir arada götürmeye çalışıyorduk. o geliyordu yada ben çok sevdik. öyleki artık netten konuşurken özlemden ağlıyorduk. bir araya geldiğimizde bir iki saat uyuyorduk sürekli konuşuyorduk. ben onu çok sevdim. hayatım boyunca ilk defa kendimi biyere ait hissettim . o beni çok kıskanıyordu giyimimi değiştirdim alışkanlıklarımı alkolu bıraktım onun istediği gibi olmaya çalıştım. çünkü onu istiyordum bunları isteyerek yaptım. geçen yıl 20 gün antalyaya tatile gittik bana evlenme teklif etti kabul ettim hatta babamı arayıp ona söyledim çok mutluydum. yüzüklerimizi taktık herşey çok güzeldi. sonra ona birşey olmaya başladı bekaret olayını kafaya takmaya başladı sürekli bununla ilgili sorular soruyor tekrar tekrar soruyor sonu kavgayla bitiyordu. arkadaşlarından bile kıskanmaya başladı herşeyin altında birşey aramaya başladı ve aralık ayında ayrıldık. bana içinde bunla yaşayamadığını söyledi. ve birşey daha benden beş yaş küçük olduğunu ilişkimizin birinci yılında söyledi bana yalan söylemişti ama ben onu çok sevdiğim için umursamadım. her neyse istanbula döndüm . ayrılığımızın birinci ayında geldi ağlayarak abarttığını beni unutamadığını artık bu konuyu açmak istemeyeceğini söyledi.konuşmak i,stedim yanaşmadı. umutlandım 3 gün 3 güzel gün sonra telefonumu normal bir erkek arkadaşım aradı diye etmediği hakareti bırakmadı. sonra senin normal erkek arkadaşın olabilir benimde kız hatta sevgilimde ikimizde birbirimize karışmayacağız sen benim aşkımsın senden vazgeçemem ama ötesini bekleme dedi çıldırdım nasıl bir kelime . onu evden kovdum intihar ettim halimi tahmin bile edemezdiniz. bileklerimi kesip ilaç içtim ölmeye kararlıydım. beni aradı sesimi duyunca eve geri geldi kapıyı açmadım apartmanın içinde bağırarak ağlıyordum sonra kıyamadım kalktım. kapıyı açtığımda bana sarıldı o anın şokuyla atıma yaptım kusmaya başladım. benden özür diliyordu heryeri titriyordu. üzerimi değiştirdi panikle ambulans çağırdı sevi seviyorum ölme ne olur diye ağlıyordu ben sonra kendimden geçtim. sağlık görevlileri beni hastaneye götürmüşler hatırlamıyorum çoğunu. hastahanede sabaha karşı uyandım hala ağlıyordu özür dilerim diye ben ona bakmaya kıyamıyordum kolumdaki yaranında çektiğim acının önemi yoktu onun üzüntüsü canımı yakıyordu. bana bütün yaptıklarına rağmen . eve dönmek istedim ve sabah hastahaneden taburcu oldum. eve geldiğimizde heryer kandı bunları ben yapmıştım ellerimi kullanamıyordum. beni yatırdı evi temizlemiş salonda uyuyordu. sonra yanına gittim onu uyandırdım gitmesi gerekiyordu işleri vardı ve gitti. akşam arayıp iyi olup olmadığımı sordu arkadaşlarım beni ziyarete gelmişti . onlar gittikten sonra aramamı söyledi. arkadaşlarım bunun üzerine kalktı onu aradım. bana benden korktuğunu nasıl böyle birşey yaptığımı fln sordu gerçekten o hale nasıl geldiğimi hatırlamıyordum. sonra bana ilişkimizin devam etmesi için gerçekleri bilmek istediğini falan sordu herşeyi anlattım. sonra bana bunları sindiremeyeceğini eski erkek arkadaşımla kendi irademle ilişkiye girmiş olmamın sindirilmesi zor olacağını söyledi. birkaç ay düşünmemiz gerektiğini sonra oturup karar vermemizi yoksa kararının olumsuz olduğunu söyledi kabul ettim. aradan on gün geçti yüzüğümü bulamıyordum ona mesaj attım beni aradı yüzüğümü aldığını haziranda getireceğini söyledi böyle birşey mümkün mü . günlerce ellerimi kullanamadım duş dahi alamadım babamdan yanıma gelmesini istedim gelmedi bile ben bu yanlızlığı hakediyor muyum. şimdi onu arıyorum açmıyor watsaptan engelleemişti kadırdı mesaj atıyorum okuyor ama cevap yazmıyor dayanamıyorum bana yardım edin psikolojik destek almaya başladım ama o bile çare oluyor beeni özlediği için ağlayana ne oldu madem o kadar önemli bekaret neden oda benle oluyordu kaldıramıyorum bunları bana yardım edin

Bir o yalan söylüyor bir sız, yalanlar güveni kırmış bu saatten sonra sağlıklı bir ilişkiniz olması çok zor o şahıs bekarete bu kadar önem veriyorsa sizinle birlikte olmazdı kendine engel olurdu..
Maneviyatınızı geliştirmelisiniz bu hayat ondan ibaret değil ne yapmış olursanız olun tevbe kapısı her zaman açık tevbe edin Allaha yönelin yalnız değilsiniz O size şah damarınızdan yakındır varsın hiç dostunuz olmasın da O sizden razı olsun hobi edinin ve yalanı zinayı hayatınızdan cikarin siz düzgün yaşadıkça Allah düzgün insanları karşınıza cikaracaktır bedeniniz sizin değil bir emanettır şükredin sağlıklı oldugunuz için şükredin tüm azalarınız tam olduğu için kendinizi sevin çünkü Allah kullarını çok seviyor:)

Allah yar ve yardımcın olsun canım... Sen Allah a sığın , bol bol dua et.Allah karşına hayırlı kişiyi çıkarsın.İmtihanın çok büyük...
Psikiyatrik ilaçların etkisi geç gözükür canım ama kendi kendine bırakma sakın etki etmiyor ya da şu an iyiyim gibi nedenlerle.Kendi kendine bıraktığın zaman eskisinden fena olursun.

Son düzenleme:
Allah yar ve yardımcın olsun canım. İmtihanın büyük.Bol bol dua et Allah karşına hayırlı kişiyi çıkarsın...
Psikiyatrik ilaçlar etkisini geç gösterir.Biraz sabret etkisini görmeye başlarsın.Sakın kendi kendine bırakma ama eskisinden kötü olursun.

X