Acil yardımınıza, fikirlerinize ihtiyacım var???

çalışma ortamını görmeden size yanıt veremem diyin, işyerini, çalışanları görün, ona göre karar verin.
gerçekten de benim için çok önemlidir ofisin dekorasyonu, düzeni, çalışan profili...
işin ciddiyetini gösterir.
O zaman mesaj atıp böyle bi teklifte bulunayım mı adama?

Kurumu netten araştırmış olabilirsin canım ama adam o kurumun adını kullaniyor olabilir dolandırıcı olabilir amaçlar başka olabilir.Altındaki arabada bir soru işareti aileden zengin olmadıkça altinda böyle araba olanlara tereddutle bakmisimdir hep.

Mesela ben olsam o adamın yerinde niye yönetici asistanimın altına son model araba cekeyimki? Sevgilime alırım, birlikte olduğum kadına alirim, eşime alırım..
Kurumun adını kullanıp bu tarz bi dolandiricilik yapabilir mi gerçekten :oha:

O zaman mesaj atıp böyle bi teklifte bulunayım mı adama?

mutlaka şirketi görün,
hatta şirketi görmeye gittiğinizde mümkünse bir yakınızla gidin dışarıda sizi beklesin.
bazen çok güzel internet sitesinde falan kendini son derece kurumsal gösteren şirketleri gördüğünüzde bu ne diyorsunuz.
adam zaten güven vermemiş, şirketi teyit edin bari.
ha bu arada işe çook ihtiyacınız yoksa kafadan hayır diyin zaten, baştan midenizi bulandıran yerle uğraşmaya değmez.

hangi şirket asistana son model araba verir? ne alaka yani? kaldı ki sizi seyahatlerinde yanında götürecek belli ki. bana güven vermedi.
Ilk 1 ay falan biz yanınızda olup işi öğreticez sonrasında işi öğrendikten sonra kendi başınıza seyahat edeceğiniz zamanda olcak dedi

mutlaka şirketi görün,
hatta şirketi görmeye gittiğinizde mümkünse bir yakınızla gidin dışarıda sizi beklesin.
bazen çok güzel internet sitesinde falan kendini son derece kurumsal gösteren şirketleri gördüğünüzde bu ne diyorsunuz.
adam zaten güven vermemiş, şirketi teyit edin bari.
ha bu arada işe çook ihtiyacınız yoksa kafadan hayır diyin zaten, baştan midenizi bulandıran yerle uğraşmaya değmez.
Keşke sirketin adını şuraya yazabilsem belki duyaniniz vardır:KK43:
Işe açıkçası çok ihtiyacım var o yüzden bu kadar ayrıntılı araştırıyorum kesip atmak yerine. Dediginiz gibi yapicam ama bana da mantıklı geldi çünkü.

Ilk 1 ay falan biz yanınızda olup işi öğreticez sonrasında işi öğrendikten sonra kendi başınıza seyahat edeceğiniz zamanda olcak dedi

asistan neden tek başına seyahat etsin. tam olarak ne yapacaksınız ben anlamadım.

Yazınıdan anladuğım kadarıyla bu ilk görüşme olmuş. Kurumsal firnalar ilk görüşmeyi ik asistanı yapar. 2. Ve 3. Görüşmeler olur. Son görüşmede her iki taraf için olumluysa yanında çalışacağınız kişi ile görüşme yapılır.
Sizin görüştüğünüz kişi son kişi ise be çok yoğunsa iş yerinde olduğu başka bir zamana görüşme ayarlanabilirdi.
Daha ilk hörüşmede arabalara vaatler havada uçuşmuş. Günümüzde hangi şirket böyle vaatlerde bulunabiliyor.
Benim görüşüm çok acil bu işe ihtiyacınız var ise yuakrıda bir arkadaş yazmış. Yanınıza birini alıp şirkete gidebilirsiniz. Eğer biraz daha iş arayabilirim derseniz. Diğer ilanlara yönelmenizi önerebilirim.

Keşke sirketin adını şuraya yazabilsem belki duyaniniz vardır:KK43:
Işe açıkçası çok ihtiyacım var o yüzden bu kadar ayrıntılı araştırıyorum kesip atmak yerine. Dediginiz gibi yapicam ama bana da mantıklı geldi çünkü.

çok iyi anlıyorum sizi,
geçen yıl benim de 6 aylık bir iş arama sürecim oldu öyle acayip şeylerle karşılaştım ki...
internet sitesinde gayet kurumsal görünen, profesyonel ilanlar veren şirketlere gittiğimde, saçma sapan apartman daireleriyle karşılaştığım da oldu, işverenin abuk sabuk davranışları da...
umarım gönlünüze göre bir iş bulursunuz, kolay gelsin.

çok iyi anlıyorum sizi,
geçen yıl benim de 6 aylık bir iş arama sürecim oldu öyle acayip şeylerle karşılaştım ki...
internet sitesinde gayet kurumsal görünen, profesyonel ilanlar veren şirketlere gittiğimde, saçma sapan apartman daireleriyle karşılaştığım da oldu, işverenin abuk sabuk davranışları da...
umarım gönlünüze göre bir iş bulursunuz, kolay gelsin.
Aynen ben de şu an o durumdayım malesef :KK43: umarım öyle olur çok teşekkür ederim :)

Asistan değil de yanında iyi giyimli bir kadınla dolaşıp iyi intiba bırakma amacı varmış gibi geldi bana

X