Acil yardm kzlar

adanaadana

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2008
557
9
kızlar burnumda bılıosunuz kıkırdak ekleme olayı oldu üst ksıımda ya bu 1 2 gundur boyle o kemık kısmımda yanama hıssı hafıf agrı var burnum tutmucak dıye ödum patlıyo doktorumu arıcamda 3 ay oldu boyle hısseden varmı acaba amelıyyattan sonra ay ben valla kafayı yıcem bu burunla zaten hala saga egık ucu bırde o ekleme yapılan yer yanma agrı hıssı var of of yardım

kız dur sen öle deyince etkilendim attım kendimi koltuga buz koydum,bende de oluyo öle karıncalanma gibi bişiler 4 ay oldu benimde bişi olmas

bana da bisi olmaz gibi gelio ama doktor daha iyi bilir, benim de bazen hafif sızlama oluo ama senin bahsettigin gibi biseymi bilemiyorum

kızlar burnumda bılıosunuz kıkırdak ekleme olayı oldu üst ksıımda ya bu 1 2 gundur boyle o kemık kısmımda yanama hıssı hafıf agrı var burnum tutmucak dıye ödum patlıyo doktorumu arıcamda 3 ay oldu boyle hısseden varmı acaba amelıyyattan sonra ay ben valla kafayı yıcem bu burunla zaten hala saga egık ucu bırde o ekleme yapılan yer yanma agrı hıssı var of of yardım

benim burunada kikirdak eklendi ama yanma falan hic olmadi...bence doktorunu ara sor canim...3 ay sonra öyle birseyin olmasi bilmem kötümü degilmi...benim o anlattigin yanma vs. kikirdagin alindigi kulagimda var...:)

canım fırsat bulup arayamadımkı cocuklardan bugun o his yoktu ama bak sımdı yıne basladı .hafıf bı sızlama yan kemıklerde felan. ya masaj yapıodum onu bıle yapmaya korkuyorum sımdı .bırde ya 3 ay olmus gercekten cok şiş sanırım burnum cunku elleyınce soyle burnumu acayıp bı his duyuyorum..hala kızlar burnum saga kayık hala bı taraf ınmedı ama goren arkadaslarım cok begenıo burnumu cok dıkkat edersen zaten bellı oluo ama barız sekılde burnumun ucunda sağ tarafım böyle resmen elıme kıkırdagım top gıbı gelıo doktro bu oturunca burnun duzelecek dedı ya doktorumuda aramaya utanıyorum ama arıcam yarın zaten resımlerımı ıstemıstı rersımlerımı gondercem

vallahı masaj felanda pek etkılı olmadı hala saga kayık duruo ama eskı resımlerdede sol tarafım genısmıs bakıorumda bıdekızlar burnumu kaldırınca delıkllerın arasında gercekten hata yok

bendede o sızlama yanma gibi şey oluyor benim 67 gün oldu,bence normal çünkü çok işlem yapılıyor haliylede kendini toparlarken bunların olması bana normal geliyor,hani eskiler kaşınırsa açık yaralar iğleşiyor derler ya bende onlar gibi bişeydir diyorum :)kendimimi avutuyorum acaba :)
ama babam hep der kırılan bir kemiğin üzerinden bir temmuz geçmezse o kırık hala kaynamış sayılmaz diye eskiler bişeyler biliyordur bence
adanacım burnun çok yol katetti,bence sonunda güzel şekilli bir burnun olucak,sonunu görmeden umutsuzluğa kapılma,iyi olucak düşmez merak etme :)

ya aslında ben uzun vadede burunlarımız ne olacak onu merak ediyorum, 10-15-20 yıl sonra fln ucu düser mi acaba ya da nasıl olur, kalkıklıgı gider mi?

ebrucum biz bir yıl sonrasını bir görelimde hayırlısıyla :)
dur canım ya ben bide onu düşünürsem oooo ama aldığım duyumlar çok iyi değil onu söyliyim :KK43:
yani 10 yıl sonunda ameliyatlı burunlarda ki bu illaki estetikli olanlar değil normal nefes,kıkırdak,kemik problemi olan burunlar içinde aynı bariz değişikliğe uğruyormuş,en başta benim eşim var sadece kıkırdak eğriliği vardı ameliyat oldu 10 yıl önce yani biz nişanlıyken oluyo bu :)) şimdi eğrilik var burnunda halbuki ameliyat öncesi sadece içerdendi dışardan bir sorun yoktu
ist bir arkadaşımda on yıl önce olduğu estetiğin acısını çekiyor
ama kendimi 10 yıl sonra neler çıkacak allah bilir bulunur bir çaresi diye avutuyorum kendimi :)
beyaz eşya gibi on yıl heralde bu burunlarında ömrü :))))

10 yıl sonra 33 yaşımda olcam, ondan sonra 43, sonra 53 :))) heralde bi 33 yasımdayken daha katlanabilirim bu eziyete, belki o zmn burnum istedigim gibi olur :p ama ben o zmna kadar psikopata baglamazsam :KK70:

yok canım o hesap öle degil bak şöle.. ben yapim uygulamalı, 10 yıl sonra 38 olcam, ondan sonra 48.. sonra hep 48 :):)
zaten bizim gibi estetik düşkünleri muhtemelen estetigin nimetlerinden daha coook faydalanıcaz, neden bi demi moore, bi sharon stone olmayalım.. neden:):)

kızlar bugun doktorumu aradım bu sızlama ve karıncalanma hıssının 3 4 ay surebılecegını normal oldugunu agrı kesıcı almam gerektıgını soyledı ve korkmamamı soyledı oh be içim oyle bı rahatladıkı anlatamam...şişliğimide zamana bırakacakmısım son hallerı işallah sızle paylasırım..kızlar dusme olayına gelınce soyle soyleyım bılıosunuz ben 7 yıl önce ılk amelıyatımı olmustum ve bvurnumun ucu dusme dedıgım nasıl olmustu bılıomusunuz?burnumun ust kemıgını okadar oyup kavıs vermıstıkı doktor uc kısmınada sankı boyle bıse yapaıstırmıs gıbı ayrı bı burun duruodu burnum 2 3 yıl içinde dustu yamuldu burnum ..doktor cok oyulan burunların zamanla dusebılecegını soyledı yane benım mesela o oyulan kısııma kıkırdak eklendı ve dolduruldu inşallah bır daha boyle bıse olma..yane korkmamıza gerek yok bence dogru yapılmıs bı amelıyatta sorun olmazmıs

adanaadana yanma hissinin normal olmasına cok sevindim insallah her sey zamanla normale döner senin icin de
insallah hepimizin burunları da güzel olur ve düsme fln olmaz yani uzun vadede

inşallah vallahı ben bı burun amelıyatı daha dusunemıyorum ömrumu yedı burnum resmen ya

X