Acil yardmm

gizmytp

Üye
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2022
528
144
Merhaba hanımlar bu konuyu 3.kez acmak bulunmaktayım. Derdime derman bulunmadığı icin temizlik yaparken asperos mavi guc kapagi acik baya dokuldu ve sonrasi leke bu halde asiri gerginim 2 haftadr naptysam gecmedi karbonat parlatti ama gecirmedi lutfen yardim

Eklentiler

• Screenshot_20230720-232323_Chrome.jpg
    53,6 KB · Görüntüleme: 60
Selsil pak diye bir ürün var onunla ovmayı bir deneyin belki düzelir

Zararsız bulaşık deterjanıyla silme ve kurulama yapın. Mevcut lekeler zamanla geçer belki.
Aslnda su dedgnz aklma takldi 2 hafta once ilk dokuldugu zaman daha siyah duruyordu lekeler gittikce daha acilmaya basladi bugun karbonat yaptim biraz daha iyi ama hala asiri belirgin , onerceegnz bisry varmi acaba

Aslnda su dedgnz aklma takldi 2 hafta once ilk dokuldugu zaman daha siyah duruyordu lekeler gittikce daha acilmaya basladi bugun karbonat yaptim biraz daha iyi ama hala asiri belirgin , onerceegnz bisry varmi acaba

Bu tür eşyalarda üst üste kimyasal ürün kullanımı daha fazla zarar veriyor. Ocak kullanıldıkça ısı etkisiyle de düzelme olabilir.
Duru suyla silip, kurulayın; üzerinde yağ çöz vb kimyasal ürün kalmasın.

Tesekkur ederim tekrardan uyarnzi dikkate alacagm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…