Acill beta hcgme bakar mısınız femara+ovitrelle 12. Günde test yaptım

İğne etkisi mi bilemiyorum daha önce klomen kullandığımda 13. Günümde beta hcg değerim 0.165 ti tabi bu sefer femara kullandım o yüzden şüpheliyim biraz
Canım merhaba 0.165 negatif demek bunda hamile olduğunu nasıl öğrendin sonradan pozitife mi döndü ben 11. Günü kan verdim 1.75 çıktı yani dün bugün 12. Günüm yükselme olacağına ihtimal bile vermiyorum

Canım merhaba 0.165 negatif demek bunda hamile olduğunu nasıl öğrendin sonradan pozitife mi döndü ben 11. Günü kan verdim 1.75 çıktı yani dün bugün 12. Günüm yükselme olacağına ihtimal bile vermiyorum
Yanlış anlamışsın kuzum o değer çıktığında hamile değildim daha önceki tedavimden bahsettim 11. Günde senin çıkan sonucun iğne etkisi olma ihtimali çok yüksek

Biliyorum iğne etkisi olduğunu acaba 11. Günden sonra yükselme olurmu diye benim gibi olan varmı diye araştırıyorum bir umut

Canım 4.61 ile öğrendim, artış herşey güzeldi taaki 4 gün sonrasına kadar artış hızı yavaşladı 29-44-46-33 5+2 de biyokimyasala dönüştü ve regl oldum.
Hic korkma uzulme benim de oyle oldu bir ay sonra hiiic adet gormeden hamile kaldim :)) vucudun hamile kalmaya kendini hazirliyor

Hic korkma uzulme benim de oyle oldu bir ay sonra hiiic adet gormeden hamile kaldim :)) vucudun hamile kalmaya kendini hazirliyor
Benim malesef tedavisiz şekilde bebeğim oluşmuyor ilk defa aşılama ile hamile kalmıştım bu ay tekrar başlayacağım ve kesinlikle senin gibi düşünüyorum vücut ve rahim kendisini hamileliğe hazırlıyor umarım bu ay güzel sonuç alırım 🥰🥰
Ama bu söylediğini duyduğum için geçen ay ovülasyon takibide yaparak ilişkiye özen gösterdik fakat malesef negatif..

Benim malesef tedavisiz şekilde bebeğim oluşmuyor ilk defa aşılama ile hamile kalmıştım bu ay tekrar başlayacağım ve kesinlikle senin gibi düşünüyorum vücut ve rahim kendisini hamileliğe hazırlıyor umarım bu ay güzel sonuç alırım 🥰🥰
Ama bu söylediğini duyduğum için geçen ay ovülasyon takibide yaparak ilişkiye özen gösterdik fakat malesef negatif..
Hic uzulme en kisa zamansa insallah hamile kalacaksin benim hislerim coook kuvvetlidir

hanımlar beta hcg artışınız nasıl oldu ilk negatif görüp sonra pozitif görenleriniz oldu mu ?

Ovitrelle 12. Gun erken gebelik testi negatif bugün 18. Gun adet olmadım sizce neden
merhaba benimde 15. gün iğne olduğum günü saymazsak 14. gün beta 2.30 çıktı yani negatif bende regliyi bekliyorum ama olamadım ve hiç belirti yok doktora gittiniz mi

X