acill hpv li olduğunu bilmeden normal doğum yapanlar var mı

yaren060716

ısparta❤
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2019
363
149
kızlar merhaba hpv li olupta normal soğum yapan var mı ya da hpv li olduğunun bilmeyen binlerce kadın var normal doğum yapanlar var mı lütfen cevap verirseniz sevinirim😢

kızlar merhaba hpv li olupta normal soğum yapan var mı ya da hpv li olduğunun bilmeyen binlerce kadın var normal doğum yapanlar var mı lütfen cevap verirseniz sevinirim😢
Merhaba bende hpv 16 var..5 yil önce kızıma normal doğum yaptım.Eşimden ne zaman bulastiğını bilmiyorum tabi..Ama büyük ihtimalle bende hpv vardı doğum yaparken..Şuan beni takip eden doktorumda doğumumu yapan doktor aynı kişi..Doktorum Bana Sende siğilsiz hpv olduğu için rahat ol..bebeğe hiçbir zararı olmaz dedi.Siğil olsa bile bebeğe bulaşmama ihtimalide var..illa bulaşıcak diye birsey yok..İçinizi ferah tutun lütfen.

Bende doktorum siğil olduğunu söylemişti hamileyken. Ama her doğumda bebeğe geçecek diye bişey yok demişti . Ben de normal doğum yaptım

Merhaba ben de hpv olduğumu bilmeden normal doğum yaptım 1 hafta oluyor. Bu kadar sıkıntılı olduğunu bilmiyordum Sabah akşam ağlıyorum. Bebeğinizde sıkıntı oldu mu inşallah olmamıştır. Kızıma bir zararı olacak diye çok korkuyorum 😞

Merhaba ben de hpv olduğumu bilmeden normal doğum yaptım 1 hafta oluyor. Bu kadar sıkıntılı olduğunu bilmiyordum Sabah akşam ağlıyorum. Bebeğinizde sıkıntı oldu mu inşallah olmamıştır. Kızıma bir zararı olacak diye çok korkuyorum 😞
Bu kadar üzülecek bi durum yok kendinizi neden yıpratıyorsunuz. Her bebeğe bu rahatsızlık geçmiyor

X