Şampuan ve Saç Kremleri Acill. Mor şampuan saçımı Beyaz mor gri yapti

Herkes beyazımsi ister aslinda :KK53: bildigin pirille bulaşık deterjani yani bir kere yıkarsan akar :KK66: benimkini kuaför öyle yapmisti sonrada bol kremle birsey olmaz
Pril iyi fikir aslında. Ne renkti saçın. Beyaz mi oldu. O kadar kötü oldu ki. Asla düzelmez gibi geliyor. İki gün bekleyip yikicam buraya da hemen yazicam. Düzeldi demek nasip olsun😔

Pril iyi fikir aslında. Ne renkti saçın. Beyaz mi oldu. O kadar kötü oldu ki. Asla düzelmez gibi geliyor. İki gün bekleyip yikicam buraya da hemen yazicam. Düzeldi demek nasip olsun😔
Benim beyaz pilatin gibi ben öyle seviyorum hic dert etme istemesen bile o saç sarariyor maalesef profil fotomda pembe sacim ama 1 hafta zor dayanıyor mor sampodan ne olacak allasen 2 yikama

Benim beyaz pilatin gibi ben öyle seviyorum hic dert etme istemesen bile o saç sarariyor maalesef profil fotomda pembe sacim ama 1 hafta zor dayanıyor mor sampodan ne olacak allasen 2 yikama
Zaten çok açık platin yaptırdım. Ben istedim. Ama şuan olan bembeyaz nene saçı arada mor bikac ışıltı 🤣🤣🤣 valla biraz rahatladı içim.

Amaaan çok zormuş bu işler. Gri tellerim bembeyaz kafaya da dönüşse sanırım boyaya bulaşmam. Bu yaştan sonra teknik öğrenecek değilim şimdiden üşendim. Hayatta başarılar 😂

Önerebileceğiniz bir mor şampuan var mı acaba, ombre yaptırdım ve biraz doreleşti bilgim de sıfır 🫠 Ve kaç dakika tutuluyor bu mor şampuan 🙈
Fanola. Cok mor şampuan denedim kuaförlerde sacma ürünlere para verdim fanola harika, türkiyede satiliyormu bilmiyorum ama amazonda kesin vardir. Ben 5dk sonra yikiyorum yetiyor.

bir kaç kez yıkayın düzelir, onun dışında bir dahaki mor şampuanla yıkamanızda saçınızda uzun süre tutmayın

Önerebileceğiniz bir mor şampuan var mı acaba, ombre yaptırdım ve biraz doreleşti bilgim de sıfır 🫠 Ve kaç dakika tutuluyor bu mor şampuan 🙈
ben de mıld professional kullanıyorum. üstünde no limitation anti yellow yazan siyah şişedeki.
çok memnunum kuaför önerisiydi, yıllardır kullanıyorum. 1 dk bile tutmadan yıkıyorum anında doreliği alıyor

Bence mor sampuan bir daha kullanmayin. Yavas yavas duzelir. Mor sampuan bence sari saci o kadar da guzel yapmiyor. Kiz kardesimin saclari sari balyajliydi. Mor sampuana basladi, yani rengi daha mat ve hatta aralarda morlar var simdi ama bence eski sari hali daha iyiydi.

Hahahaha olur böyle şeyler. Bir kaç yıkama sonra akar merak etme. Bir de bu şampuan devamlı kullanılacak bir ürün değil. Saçın kızarmaya başladığında kullan sadece.
Bir de kullanma talimatı yazayım sana...

Saçlarını kendi şampuanınla iki defa yıka.
Bir maşrapayı yarıya kadar su ile doldurup içine bir çorba kaşığı silver şampuan ekle. Bir çubuk ile köpürtmeden karıştır şampuan iyice erisin su şmpunın rengine dönsün. Bu suyu saçlarına döküp normal şekilde köpürt ve durula. Diğer türlü direkt saçlarına sürersen bazı yerler mor bazı yerler gri oluyor.

Ben de soğuk sarı yaptırdığımda arada mor şampuanla saçımı gri yapardım. Çok hoşuma giderdi. Ama bi kaç yıkamaya etkisi giderdi. Merak etmeyin yani

Bugün saçımı platin ombre yaptırdım. Bebek sarısı çok güzel oldu. Mor şampuan kullanman lazjm dedi aldım. Eve geldim. Boya kokusundan basım agridigi için yıkadım saçımı. Mor şampuan ile. Bı dakika bekledi saçımda. Platin saçım beyaz geri ara ara mor oldu. Düzelir bu durum . Nolur bişey söyleyin. Kuaföre mesaj attım henüz gormedi interneti kapalı sanırım. Bilgisi tecrbesi olan yazsın. Resim atamıyorum. Tesettüeluyum çünkü. Düzelir mi bu durum
Merak etme kıyadıkça akıyor heppp 🌸🙏🏻
Her zaman mor şampuanı kullanma kızarmaya başladığını gördüğünde kullan, ve saçında bekletme şampuan gibi kullan🌸

Bu tarz durumlarda acelesi olan varsa ( saç yeşil, mavi, gri veya beyaz olduysa, ama yinede açık bir tondaysa geçerli ) en yakın marketten 9.7 doğal açık bakır diye geçiyor “P” ile başlayan bir markanın boyası. Veya buna benzer açık tonda bir turuncu tonda boya. Boya kabına bi tatlı kaşığı boyadan, bir yemek kaşığı kadarda içinden cıkan oksidanı dökün, karıştırdıktan sonra, bir su bardağı rengi beyaz olan bir saç kremi ekleyip iyice karıştırın. ardından 1 çay bardağı su ekleyerek karıştırın pürüzsüz olana dek. Hemen hemen omuz hizasındaki saça kadar bu ölçü. Eğer çok daha uzunsa ( belinize kadar ) Ölçüyü yazdıgımın iki katı yapın. Karışımı çok hızlı bir biçimde saçınıza eşit şekilde yedirin. Fırçayla uğraşmayın avucunuza dolu dolu alıp yapın. Ortalığın batmaması için almanız gereken bir önlem varsa alın. Bu işlemi yaparken mutlaka ayna karşısında olun, renk saçınızın tonuna göre hızlı dönebilir yani yıkayabilecek pozisyonda olun. Okuyunca zor geldi farkındayım ama aslında 5 dk’lık iş. El çabukluğunuza göre sonuç sizi tatmin edecektir diye düşünüyorum.

Hahahaha olur böyle şeyler. Bir kaç yıkama sonra akar merak etme. Bir de bu şampuan devamlı kullanılacak bir ürün değil. Saçın kızarmaya başladığında kullan sadece.
Bir de kullanma talimatı yazayım sana...

Saçlarını kendi şampuanınla iki defa yıka.
Bir maşrapayı yarıya kadar su ile doldurup içine bir çorba kaşığı silver şampuan ekle. Bir çubuk ile köpürtmeden karıştır şampuan iyice erisin su şmpunın rengine dönsün. Bu suyu saçlarına döküp normal şekilde köpürt ve durula. Diğer türlü direkt saçlarına sürersen bazı yerler mor bazı yerler gri oluyor.
Senin anlattığın kadar kuaför anlatsaydi bunlar başıma gelmezdi. Teşekkür ederim ♥️

Bu tarz durumlarda acelesi olan varsa ( saç yeşil, mavi, gri veya beyaz olduysa, ama yinede açık bir tondaysa geçerli ) en yakın marketten 9.7 doğal açık bakır diye geçiyor “P” ile başlayan bir markanın boyası. Veya buna benzer açık tonda bir turuncu tonda boya. Boya kabına bi tatlı kaşığı boyadan, bir yemek kaşığı kadarda içinden cıkan oksidanı dökün, karıştırdıktan sonra, bir su bardağı rengi beyaz olan bir saç kremi ekleyip iyice karıştırın. ardından 1 çay bardağı su ekleyerek karıştırın pürüzsüz olana dek. Hemen hemen omuz hizasındaki saça kadar bu ölçü. Eğer çok daha uzunsa ( belinize kadar ) Ölçüyü yazdıgımın iki katı yapın. Karışımı çok hızlı bir biçimde saçınıza eşit şekilde yedirin. Fırçayla uğraşmayın avucunuza dolu dolu alıp yapın. Ortalığın batmaması için almanız gereken bir önlem varsa alın. Bu işlemi yaparken mutlaka ayna karşısında olun, renk saçınızın tonuna göre hızlı dönebilir yani yıkayabilecek pozisyonda olun. Okuyunca zor geldi farkındayım ama aslında 5 dk’lık iş. El çabukluğunuza göre sonuç sizi tatmin edecektir diye düşünüyorum.
Tarif için teşekkür ederim. Tesetturluyum ben zaten. Şuan boya yapmama gerek yok. Çok sinirlerim bozuldu saçım beyaz kalcak diye. O kadar kişi duzelcegini söyledi. İki günde bı yikayip beklicem artk. Sonucu da yazarım burdan. Kuaföre sordum iki cevap yazdı üçüncü yok. Burdaki kızlar daha bilgili ondan🤣🤣 mor şampuan bu . İyice anlatmadan neden satarsın ki dimi yani🤣

Tarif için teşekkür ederim. Tesetturluyum ben zaten. Şuan boya yapmama gerek yok. Çok sinirlerim bozuldu saçım beyaz kalcak diye. O kadar kişi duzelcegini söyledi. İki günde bı yikayip beklicem artk. Sonucu da yazarım burdan. Kuaföre sordum iki cevap yazdı üçüncü yok. Burdaki kızlar daha bilgili ondan🤣🤣 mor şampuan bu . İyice anlatmadan neden satarsın ki dimi yani🤣
Merhabalar saçlariniz eski haline dondumu.Bende bugün ilk defa kullandım.Platin roflem beyaz oldu😢

X