Acill yardım edin lütfen hamilelik belirtisi mi regl belirtisi mi

ToBeMom

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2024
76
32
23
Hanımlar merhaba regl günüme 4 gün kaldı normalde reglimden on gün önce göğüslerim şişer ve çok ağrım olurdu elleyemezdim dahi bu sefer sadece şişti ve arada bir koltuk altlarima bir ağı vuruyor ve benim normalde adetime yakın kasık ve bel ağrım olurdu bu sefer sadece sol kasığımda batma ve ağrı oluyor ve sol bacağıma vuruyor yaklaşık 9 aydır bebek istiyoruz eşimle acaba bunlar gebelik belirtisi mi yardımcı olur musunuz lütfen

Hanımlar merhaba regl günüme 4 gün kaldı normalde reglimden on gün önce göğüslerim şişer ve çok ağrım olurdu elleyemezdim dahi bu sefer sadece şişti ve arada bir koltuk altlarima bir ağı vuruyor ve benim normalde adetime yakın kasık ve bel ağrım olurdu bu sefer sadece sol kasığımda batma ve ağrı oluyor ve sol bacağıma vuruyor yaklaşık 9 aydır bebek istiyoruz eşimle acaba bunlar gebelik belirtisi mi yardımcı olur musunuz lütfen
Rabbim gonlune gore versin. Adetin gecmesini beklemek en iyisi olacaktır. Her adet donemi belirtiler ayni olacak diye bir durum yok. Erken gebelik testi ile de bir test yapabilirsin.

Bende benzer durumla karsi karsiyayim hic sasmaz benimde regle birhafta kala inanilmaz gögüs hasasiyetim olur bu defa 10 gün önceden baslayip durdu suan adete 4 gün var asla gögus hasssiyetim yok erken gebelik testide dün yaptim negativ en mantiklisi adete beklemek bence hormonlar degise biliyor

Amin insallah evet ben
Rabbim gonlune gore versin. Adetin gecmesini beklemek en iyisi olacaktır. Her adet donemi belirtiler ayni olacak diye bir durum yok. Erken gebelik testi ile de bir test yapabilirsin.
de bekliycem erken yapınca cikmiyo ve hayal kırıklığına uğradim kaç defa erken gebelik testi nasıl oluyor acaba ismi nedir

Bende benzer durumla karsi karsiyayim hic sasmaz benimde regle birhafta kala inanilmaz gögüs hasasiyetim olur bu defa 10 gün önceden baslayip durdu suan adete 4 gün var asla gögus hasssiyetim yok erken gebelik testide dün yaptim negativ en mantiklisi adete beklemek bence hormonlar degise biliyor
Evet evet bende bu ay çok tuhaf kendime yapma boş yere kendini umutlendirme diyorum ama bu ay çok tuhaf

Amin insallah evet ben

de bekliycem erken yapınca cikmiyo ve hayal kırıklığına uğradim kaç defa erken gebelik testi nasıl oluyor acaba ismi nedir
Canım ismini bilmiyorum ben ohooobyillar once almistim sonra her 2 cocugumuda planlı bir sekilde yaptim yani gun hesabi ile nokta atışı oldu benimkiler hic test yapmadim 🤭 eczaneye soyleseniz verir zaten

Canım bence reglin geçmesini bekle kan testi ver. Ben her türlü testi yaptım kan haricinde hep negatif gördüm geç döllenme oldu sanırım. Hastaneye gidince hamile olduğumu öğrendim.

Canım bence reglin geçmesini bekle kan testi ver. Ben her türlü testi yaptım kan haricinde hep negatif gördüm geç döllenme oldu sanırım. Hastaneye gidince hamile olduğumu öğrendim.
Merhaba canım cevabın için teşekkürler reglimin üstünden 3 gün geçti olmadım ama dün kahverengi lekelenme oldu ve hala regl ağrısı çekiyorum yarın bir test yapicam yarında regl olmazsam benimde geç döllenme olabilirmi acaba

inşallah hamilesindir ve çıkar canım. Benimde az kahverengi lekem oldu 2 gün kadar birde arada gelen regl olacakmışım ağrılarım oldu. Ve geç döllenme olabilir en sağlıklı cevap 1 hafta 10 gün sonra olan kan tahlilinden belli olur. İnsan heyecan yapıyor test yapası geliyor sürekli ama full negatif gören bir insan olduğum için direk kan testini destekler oldum 😂

inşallah hamilesindir ve çıkar canım. Benimde az kahverengi lekem oldu 2 gün kadar birde arada gelen regl olacakmışım ağrılarım oldu. Ve geç döllenme olabilir en sağlıklı cevap 1 hafta 10 gün sonra olan kan tahlilinden belli olur. İnsan heyecan yapıyor test yapası geliyor sürekli ama full negatif gören bir insan olduğum için direk kan testini destekler oldum 😂

İnsallah bende de çıkar bebiş birşey sorabilirmiyim benim bu yerleşme kanaması adetten önce değil de adet günü başladı acaba yerleşme kanaması mi ki

Şöyle diyebilirim adetten öncesi veya sonrası olarak değilde normal adet kanaması olmuyor. Benim koyu kahve ve çok az miktarda vardı çizgi gibi leke takibini yapmak için günlük ped falan kullanabilirsin benim 1 gün öyle oldu iç çamaşırımda gördüm sonraki gün görmedim birgün sonra yeniden iç çamaşırımda gördüm. Normal regliden farklıydı.

Şöyle diyebilirim adetten öncesi veya sonrası olarak değilde normal adet kanaması olmuyor. Benim koyu kahve ve çok az miktarda vardı çizgi gibi leke takibini yapmak için günlük ped falan kullanabilirsin benim 1 gün öyle oldu iç çamaşırımda gördüm sonraki gün görmedim birgün sonra yeniden iç çamaşırımda gördüm. Normal regliden farklıydı.
Çok teşekkür ederim içime su serpildi benimde aynı şekilde peki gebelik çıktı mı sende canım ne kadar sonra test yaptın benim mide bulantım var ama kusma yok

Evet gebelik çıktı yaklaşık 10 gün sonra doktora gittim ultrasonda keseyi gördük. Şöyle bende belirtiler bu şekilde oldu kusma 1 kere oldu normalde mide bulantım oluyordu. Ve yatıyordum sürekli ama tuhaftı hani yorgun değilim ama sürekli uykuluydum canım. Bende testlerde çıkmadı hep negatifti keseyi gördüğüm gün inanamadık ailemle test yaptık o derece şaşırmıştık o zaman pozitif gördüm :) benim geç döllenmeymiş bugün başka doktora gittim kalp atışını dinledik regliden 1 hafta sonra döllenme olmuş :)

İyi geceler kızlar
Reglime 4 gün var ve aranızda belki hamile yada deneyimliler vardır. Reglime 7 gün varken akşam sol kasık ağrım oldu ve sol tarafımdan yumurtam büyüdü. Regl 6 gün kala da sanki adet oldum öyle bir ağrı oldu gelen giden de yok. 5 gün de öyle oldu hafif ağrı bel ağrısı. Şimdi ise yine ağrı oldu özür dilerim lavaboya gidince akıntı gelmiş. Sandım ki adet oldum ama akıntı ağrılı geldi. Ekstra şuan sag bacağım ağrıyor sizce varmı bir şey

X