Acill yardım edin lütfen hamilelik belirtisi mi regl belirtisi mi

Merhaba benim bugün midem bulanmaya başladı ağzına acı su geliyor bununla ilgili olabilir mi yada gebelik varsa acaba çok mu erken bunun için
herkeste gebelik belirtisi net budur diyemeyiz olabilir ama ne kadar geçti yumurtlamanın üstünden ve adetinize ne kadar var kiminde sizin durumunuzu yaşayanlarında okudum burda

Hanımlar merhaba regl günüme 4 gün kaldı normalde reglimden on gün önce göğüslerim şişer ve çok ağrım olurdu dokunmazdım dahi bu sefer sadece şişti ve arada bir koltuk altlarima bir ağı vuruyor ve benim normalde adetime yakın kasık ağrısı ve bel ağrısı olurdu fakat bu sefer sadece sol kasığımda batma var arada bir ve sol bacağıma ağrı vuruyor batma olunca 9 aydır bebek istiyoruz eşimle reglime de az kaldı kendimi umutlandirmak istemiyorum ama çok korkuyorum bu konuda bilgisi olan bana yardım edebilirim lütfen test yapmak istemiyorum kaç defa denedim test yaptım sonrasında çok üzüldüm uzun tuttum okursanız çok sevinirim cevaplarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler
Canım gebelik var mı? Bende de ahni belirtiler var

herkeste gebelik belirtisi net budur diyemeyiz olabilir ama ne kadar geçti yumurtlamanın üstünden ve adetinize ne kadar var kiminde sizin durumunuzu yaşayanlarında okudum burda
Merhaba adetim geçti bir gün ama kaverengi bir akıntım var bilmiyorum iki gün daha bekleyip öyle test yapicam

Bu belirtiler gebelik belirtisi gibi ama sizide umutlandırmak istemiyorum inşallah hamilesinizdir 🙏🏻

Hanımlar merhaba regl günüme 4 gün kaldı normalde reglimden on gün önce göğüslerim şişer ve çok ağrım olurdu dokunmazdım dahi bu sefer sadece şişti ve arada bir koltuk altlarima bir ağı vuruyor ve benim normalde adetime yakın kasık ağrısı ve bel ağrısı olurdu fakat bu sefer sadece sol kasığımda batma var arada bir ve sol bacağıma ağrı vuruyor batma olunca 9 aydır bebek istiyoruz eşimle reglime de az kaldı kendimi umutlandirmak istemiyorum ama çok korkuyorum bu konuda bilgisi olan bana yardım edebilirim lütfen test yapmak istemiyorum kaç defa denedim test yaptım sonrasında çok üzüldüm uzun tuttum okursanız çok sevinirim cevaplarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler
Test yaptınız mı acaba? Benim de 4 gün reglim gecikti fakat her an olacağım sanıp test yapamadım o derece adet sancısı çekiyorum ama gelmiyor bir türlü. Bugün hafif mide bulantım başladı psikolojik ya da gecikmeden kaynaklı olabilir diye düşünüyorum

Test yaptınız mı acaba? Benim de 4 gün reglim gecikti fakat her an olacağım sanıp test yapamadım o derece adet sancısı çekiyorum ama gelmiyor bir türlü. Bugün hafif mide bulantım başladı psikolojik ya da gecikmeden kaynaklı olabilir diye düşünüyorum
Merhaba aynı belirtilerim devam ediyor reglim geçti test yapmadım yarın da bekliycem sonra test yapicam

Anladım siz de bekleyin isterseniz biraz bende o psikolojik olabilir diye bekledim açıkçası bende de var o stres kaygı durumu sizi çok iyi anlıyorum benimde üç gündür mide bulantım var ve hala adet sancım da var o yüzden bende bekliyorum inşallah güzel haberler alırız ikimizde

Kızlar aynı durumda olan var mı
Esimle 2.5 aydır evliyiz 1 aydır korunmuyoruz fakat cok dikkat ediyoruz iki defa mantar enfeksiyonu gecirdim ilki gectikten sonra iliski sırasinda kanamam oldu sonra tekrarladi iyilestim daha sonra reglimi 14 15 gun kala temiz acık kirmizi renkte uzun ince et parcasi geldi adet oldum sandim sonea devam etmedi adetin butun belirtilerini yasiyorum ve agrim cok var gecen ay gununde olmustum iki kutu fitil kullandim ilaclar derken onun etkisinden mi bilmiyorum yüzümdede cok fazla agrılı sivilce cıktı karnımda sis hasta olamadiğim icin heralde ayaklarimda cok agrıyor gece yataktan cıktigimda yururken canımı yakiyor karnimin sol tarafindada arada damar atiyor ayni durumu yasiyan var mi bugun 3. Gün ilk gün test yaptim negatif cikti ve cok fazla yemeye basladım geceleri acıktım diye kalkiyorum normalde boyle olmazdi

Anladım siz de bekleyin isterseniz biraz bende o psikolojik olabilir diye bekledim açıkçası bende de var o stres kaygı durumu sizi çok iyi anlıyorum benimde üç gündür mide bulantım var ve hala adet sancım da var o yüzden bende bekliyorum inşallah güzel haberler alırız ikimizde
Ben sabah test yaptım dayanamayıp pozitif çıktı, doktora gittim kan verdim o da pozitif 🙈 Demek ki bebiş belirtileriymiş siz de yaptırın bakalım Allah hayırlısı nasip etsin 🙏🏼💕

Ben sabah test yaptım dayanamayıp pozitif çıktı, doktora gittim kan verdim o da pozitif 🙈 Demek ki bebiş belirtileriymiş siz de yaptırın bakalım Allah hayırlısı nasip etsin 🙏🏼💕
Yaaa nasıl mutlu oldum sizin adınıza rabbim kucaginiza aldığınız günleri görmeyi de nasip etsin darısı başıma inşallah ♥️

X