acill yardım

oske revizyon nedr merak etmiş arkadaş kelime anlamını:)ben öle anladım:)

ya bilmiorum nem ama bazı arkadaslar bana hiç inandırıcı gibi gelmio sanki gene eskilerden biri gibi bu kişide :)
paranoyak oldum bende belkide deildir ama sorus tarzı fln değişik geldi :)

ya bilmiorum nem ama bazı arkadaslar bana hiç inandırıcı gibi gelmio sanki gene eskilerden biri gibi bu kişide :)
paranoyak oldum bende belkide deildir ama sorus tarzı fln değişik geldi :)

kaydirigubbakcemile3vala cnm bnmmm hakket dedigin gibi olabilir bi acaip demiiii sormuşşş heycanlı bi arkadaşşş kendi düşündügünü herkes anlar sanıyor iki kelimeylekaydirigubbakcemile3

arkadaş yazıp gitmiş demekki okadar acildi ki cevabı bile bekleyecek zamanı yokmuş.

soramamışki tarzı olsunnn kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

ayyyy kızlar hepinizde bir alemsiniz. valla çok tatlısınız. sizin yazışmalarınıza bayılıyorum. okurken çok keyif alıyorum. arkadaşlıklarınız da süper olur herhalde. çevrenizdekiler çok şanslı bence.

ayyyy kızlar hepinizde bir alemsiniz. valla çok tatlısınız. sizin yazışmalarınıza bayılıyorum. okurken çok keyif alıyorum. arkadaşlıklarınız da süper olur herhalde. çevrenizdekiler çok şanslı bence.

hehehe kan çekiyo deli deliyi bulurmuş o misallll kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

X