Acilll kızlar lütfen bakın böyle hamile olduğunu öğrenem var mı ???

SehaP

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2024
14
6
25
Kızlar 4 aylık evliyiz geri çekilme yöntemiyle korunuyorduk. Daha öncesinde içime boşalma olmuştu fakat pozisyon farkı kalkıp duşa giriyordum vs tek seferlik falan oluyordu. Şimdi bebek istiyoruz.
SAT başlangıç 2 şubat bitiş 6 şubat.
28 günde bir dönemim BAT: 1 mart
Yumurtlama dönemini verimli geçirdik gün aşırı ilişki oldu.
Yumurtlama döneminde ilişkiden iki üç gün sonra kasık ağrılarım oldu gün boyu geçmeyen baş ağrım oldu baş ağrısından sonra ki gün bel ve sırtım kulunç bölgem de ağrılar başladı. Aşırı derecede gaz ve çıkarma, şişkinlik de var. Gaz ve şişkinlik regl olmadan 3-4 gün önce oluyordu bilemedim .Her gece olmamakla beraber sıcak basması yaşıyorum göğüslerim patlayacak gibi hissediyorum regl sancısı giriyor arada çok şiddetli. Ayaklarım buz gibi ama yüzümü ateş basıyor adetime 5-6 gün kala idrar testi yaptım net şekilde negatifti adete 2 gün kaldı bugün de dilim de arka da yara çıkmış sizce ne yapmalıyımm bu belirtiler yumurtlamada ilişkilerden sonra başladı regle 13 gün kala ve hiçbiri azalmadı hatta dirsek ve bacaklarımda ara sıra sızlama hissediyorum ??😒😒😒😒😒

Şuan iki gün var ama 6 gün kala yaptım net şekilde negatif çıktı yapmaya da korkuyorum heyecanlıyım da 😊

Merhaba bilmediğim için soruyorum SAT ve BAT dediğiniz nedir? Bende hamile kalmayı planlıyorum ama sanırım bilmediğim çok şey var 😅😅

X