Lazer Epilasyon Acilllll!!!Gaziantep de onerebileceginiz lazer epilasyon merkezi var mi?

Sevgi999sevgi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2017
1
0
37
Arkadaslar temiz ve guvenilir bir lazer merkezi ariyorum. Gittiginiz ya da onerdiginiz nereler var ? Ve fiyatlari hakkinda da fikir verebilirseniz cok memnun olurum.

mrb bnde sizin gbi çok arastrdm sonra alya plus ta başladım çok memnunum önerebilirim temiz güvenilir nezih bir yer zaten giderseniz farkı göreceksnz

fiyatları hemen hemen aynı diğer yerlerle ama bitiş garantisi veriyor 6seansta

Arkadaşlar Merhaba
kılların çıkması tamamen hormonlar ile alakalıdır
bazı salonların bitiş garantisi diye birşey uyduruyorlar ve bunun sadece müşteri bağlamak amaçlı
ve birçok insanıda gerçekten kandırıyorlar
tamamen açıklayayım size
örneğin hamile kaldınız
vücudunuzda hormon bozukluğu oluşur
ve vücudunuz tekrar lazerin yaktığı köklerden değilde uyuyan köklerden kıl üretimi yapar
vücudunuz çalışıyor çünkü
üretim yapmasıda normaldir
nedeni ise tamamen hormon bozukluğudur
aynı şey adet dönemlerinizden sonrada oluşur
şimdi soruyorum size siz hormonlarınızın bozulmayacağına garanti verebilirmisiniz
o kadar salonu fiyat almak için aradım hepsinin ağzında aynı şey BİTİŞ GARANTİSİ
Sadece Now Güzellik Merkezi bana bu açıklamayı yaptı
doğru söylemeleri ve bunu açık açık söylemeleri gerçekten hoşuma gitti insanları kandırma gibi bir çabaları yok ve görüşmeye gitmeden önce tabiki araştırdım , araştırmalarım sonucu gaziantepteki en iyi çalışan salonlardan birisi olduğuna karar verdim ve yüz yüze görüşmek için gittim . Çok ilgili alakalı ve işini kaliteli yapan bir yer. İçeriye girdiğinizde anlıyorsunuz zaten lakayıt olmadıklarını. Anlaşmamı yaptım ve ilk seansıma girdim çok memnun kaldım hepinize tavsiye ederim.

Sevgi hanım merhaba

Alya Plus Güzellik Salonundan nasıl memnun kaldınız anlamış değilim

Anlaşmamız buz lazer üzerinden yaptıktan sonra beni buz lazer olmayan mor alma cihazına aynı işlevi görmekte denilerek seansa almaya çalıştılar bunun üzerine bana baskı kurdular. Benim ısrarlarım ve anlaşmamı buz lazerden yaptığımı defalarca belirtmeme rağmen Sürekli buz lazerin dolu olduğunu söyleyip alınan randevuyu ileri tarihe atan ve kandırıldığımı anladığımda kalan 6 seansımın parasını istediğimde para iademiz yoktur diye paramın üstüne yatan tüm işleri parayı alıncaya kadar olan bir yerden bahsediyorsunuz.

Müşteri ile alakaları tamamen sıfır , Saygı yok, Etrafımdaki herkese sakın ha ben düştüm siz düşmeyin diyorum……

Esra hanım tavsiye ettiğiniz salon kaç metre kare ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sevgi hanım merhaba

Anlaşmamız buz lazer üzerinden yaptıktan sonra beni buz lazer olmayan mor alma cihazına aynı işlevi görmekte denilerek seansa almaya çalıştılar bunun üzerine bana baskı kurdular. Benim ısrarlarım ve anlaşmamı buz lazerden yaptığımı defalarca belirtmeme rağmen Sürekli buz lazerin dolu olduğunu söyleyip alınan randevuyu ileri tarihe atan ve kandırıldığımı anladığımda kalan 6 seansımın parasını istediğimde para iademiz yoktur diye paramın üstüne yatan tüm işleri parayı alıncaya kadar olan bir yerden bahsediyorsunuz.

Müşteri ile alakaları tamamen sıfır , Saygı yok, Etrafımdaki herkese sakın ha ben düştüm siz düşmeyin diyorum……

Bu yazdıklarınızdan sonra ben bu firma yerinde olsam size dava açarım. Zira rekabet böyle bir şey değil. Sizin yaptığınız ahlaksız reklam politikası. 4 tane üyelik al gel burada rakibi kötüle kendi reklamını yap ! Hadi sizde beni dava edin.

Merhaba kesinlikle yorumunuza katılıyorum, fazlaca ciddiyetsiz, kurumsal olmaktan çokça uzak bir işletme. Sözleşmeye iptal edememe şartı koyunca kanunun bize verdiği iptal hakkını elimizden aldıklarını düşünecek kadar uydurma sözleşme hazırlayıp, memnun kalmazsanız paranızı iade ederiz dedikten sonra iade etmeyecek kadar da vasıfsız bir işletme. Tüm ücret peşin aldıktan sonraki rahatlama ile nasılsa para iadesi yapmayacağız diyerek salan bir firma. Arkadaşlar ya onlar gibi çingene olacaksınız ya da kazıklanmaya hazırlıklı olacaksınız. Maalesef başka bir yolu yok bunun. Ama muhakkak tüketici hakem heyetine yahut diğer yasal yollara başvurun. Böylelerine para yedirmemek lazım.

Merhaba kesinlikle yorumunuza katılıyorum, fazlaca ciddiyetsiz, kurumsal olmaktan çokça uzak bir işletme. Sözleşmeye iptal edememe şartı koyunca kanunun bize verdiği iptal hakkını elimizden aldıklarını düşünecek kadar uydurma sözleşme hazırlayıp, memnun kalmazsanız paranızı iade ederiz dedikten sonra iade etmeyecek kadar da vasıfsız bir işletme. Tüm ücret peşin aldıktan sonraki rahatlama ile nasılsa para iadesi yapmayacağız diyerek salan bir firma. Arkadaşlar ya onlar gibi çingene olacaksınız ya da kazıklanmaya hazırlıklı olacaksınız. Maalesef başka bir yolu yok bunun. Ama muhakkak tüketici hakem heyetine yahut diğer yasal yollara başvurun. Böylelerine para yedirmemek lazım.
Alya plus Gaziantep’ten bahsediyorum.

Sevgi hanım merhaba

Size kesinlikle katiliyorum az kalsin parami kaptiracaktim. Banada ilk basta sozlesme imzaladiniz iptal edemezsiniz gibi zirvaliklar yaptilar ama yer mi ben parami sokakta toplamiyorum. Tabi soke soke aldim sozlesmemi iptal ettim. Bu sekilde bile davranmalari yani uyduruk bir sozlesme ile paramin ustune yatmaya kalkmalari bile bastan nasil bir belaya bulasacagimizin habercisiydi. Ben sozlesmeyi iptal ederken param hesabima gecmeden parami geri aldim yazsisi imzalatmaya kalktilar tabi ben parami almadan o yaziyi imzaladim mi tabiki hayir. Ama gercekten antepte guvenilir hic mi biryer yokkkk

X