Acillllll kızlar (vajina ağda)

Pammikprensess

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2016
1.304
866
27
Kızlar nolur tecrübesi olanlar yardım etsin bişey söylesin delircek.İlk defa başıma geliyor başlıktan anladiginiz gibi vajina ağda yaparken dış dudak ile iç dudak arası boydan yırtıldı.Kanadi biraz 10 damla kadar kan aktı çok derin değil ama ufak bir sıyrık da değil napmam lazım bide bu saatte ya off

Şaka gibi... o bölgeyi kuru tutup madecassol falan sür. Eğer ciddi Bi yırtılmaysa ihmal etme dr a git. Foto at bakayım da denmez ki:olamaz:

Bi doktora görün istersen.sir ağda falan mi kullaniyorsun?? Veya kullanmış olduğun bi ilac var mi derini inceltmis de olabilir.gerci vajina derisi cok hassas ama.nasil cektiysen artık

Geçmiş olsun durum ciddiyse mecbur doktora gideceksin kadın doğumlar açıktır müdahale ederler illaki... işte bu yüzden ağda yapamıyorum iyi cesaret sizdeki

madecassol sur diyecegim ama bu hassas ciltlerde sivilce olmasin kasinmasin diye surulen bir ilac deri soyulmasi mevcut diyosunuz en iyisi bir hekimin gormesi okadwr kanatacak kadar nasil cektiniz konserve agdami kullaniyorsunuz yada cokmu sicakti agda bilemedim

Eğer ağrı sızı varsa acile gidin imkan yoksa sabah hemen doktora gidin o bölgeyi kuru ve temiz tutun. Geçmiş olsun ağdaya geri dönmeye karar vermiştim geçti şu an :KK43:

devamli yaparim kendim hic boyle bisey yasamadim ama kucuk kucuk parcalarla yapmak lazim o bolgeye muhtemelen buyuk parca yapistirdiniz sizde bide hatali cektiniz

birde mumkunse camasir giymeden yatinsurtunmeden kaynakli iltihaplanma olabilir.
varsa bebe yagi falan surun

Ilk defa sir agda yaptim bacaklarima mosmor oldu beceremedim sanirim..umarim muhim bisiy yoktur batikon sur mikrop kapmasin

X