acillllllll suyum mu geldi sizce??

inşallah canım zaten hep dua ediyorum bu bebeğe kavuşana kadar çok zorluklar çektim çok şükür rabbime.bilirim ve hep dua ederim tabiki senin içinde ederim.inşallahhhh en kısa zamanda güzel haberlerini duymayı nasip eder rabbim ailene bizlerea.s.

canımmm... :1hug: çok teşekkür ederim iyi dileklerin için... allah isteyen herkese versin banada versin inşallah hayırlısıyla...:Saruboceq::nazar:

bebişinin adına karar verdinizmi?hihoyyyt

geldim kızlar geldim...valla özlem inşallah senin gibi olmam ha.drumu aradım hemen gel dedi.önce nstye bağladılar sancı çıkmadı.sonra alttan muayene etti.spekulum mu nezımbırtı aletleyse baktı su akışı yok dedi.hastaneden muayenehanesine gittik(hastanede ultrason yok düşünün artık küvez falanda yok ya neyse)kan akışına suyuna baktı iyi suyu dedi.ama aynen bir daha olursa gel hemen doğum başlayacak dedi.belki mantarından olmuş olabilir belki de idrar da olabilir ama su akışı durmuş dedi.valla kızlar öldüm öldüm dirildim ha.kalktım çantada eksikleri koydum yerine,jiletle öyle üstünkörü bi temizlik yaptım internette duş almayın yazıyodu duş almadım sildim vücudumu.ama içimden hep yok ben eve dönecem kızım gelmiyo henüz dedim durdum.
eylülcüm inan çok haklısın ben bu kızı doğurana kadar saçlarım bembeyaz oldu.inanın saçlarım simsiyahtır aralarda aklar gözükmeye başaladı.yinede şükürler olsun rabbime.dilerim hepimiz sağlıklı hayırlı ve zamanında doğumlar yaparız ayrıca çok teşekkür ederim sizlere iyiki varsınız sizi çoookk Şeniz seviyorumŞeniz

ohh cok şükür:Saruboceq: bunuda atlattın ve sıkıntılı gecen bir pazar gününüde bize action yaptın:mymeka: e ii oldu canım birazda günün durağanlığı gitti:roflol: anam yemek yiyicem senden hbr almadan kalkamadımcokacimcoook gidemde ağız tadıylan bi yemeğimi yiyem yavsositososito bizde seni cok seviyoruz buarada:1hug:bu merak ondanŞeniz

nisacım geçmiş olsun canımma.s.
bu ekim bebişleri baya bi macera sever oldular ha:roflol: yaramazlar korkutuyolar hepimizi..neyse kötü bişey yokmuş allahtan.dikkat et kendine canım.Şeniz

ohh cok şükür:Saruboceq: bunuda atlattın ve sıkıntılı gecen bir pazar gününüde bize action yaptın:mymeka: e ii oldu canım birazda günün durağanlığı gitti:roflol: anam yemek yiyicem senden hbr almadan kalkamadımcokacimcoook gidemde ağız tadıylan bi yemeğimi yiyem yavsositososito bizde seni cok seviyoruz buarada:1hug:bu merak ondanŞeniz

valla celencim aksiyon üztüne aksiyon yapıyom ama napimm sanki size söyleyince bişey olmayacakmış gibi hissediyom.gerçi başlığı yazıp çıktım dra gittim ne yalan söylim ilk aklıma gelen size sormak oldu sanki cevapları okuyabilecekmişim gibi.ben de şimdi yedim panikten yemek yemeyi unutmuşum yiyince kuzucuğum taklalar atıyo içimde sanki.:emir_bebek:afiyet olsun celenimm hadi ye cemremizi aç bırakmaa.s.

canımmm... :1hug: çok teşekkür ederim iyi dileklerin için... allah isteyen herkese versin banada versin inşallah hayırlısıyla...:Saruboceq::nazar:

bebişinin adına karar verdinizmi?hihoyyyt

canımsın inşallahh rabbim gönlündekilerin en güzel ve en hayırlılarını nasip eder.hamile olmadan önce hep nisa diye düşünürdüm anlamı kadın demek yanına güzel bişey bulamayınca eşim de tek başına nisa olmaz anlamlı olsun dedi.gerçi o ahsen istiyodu ben sevmedim o ismi.en sonunda ekim ayı şevval ayı bayram ayı diye şevval dedik.onun gelişi bayramımız dedik eşimle ama tabi bizimki şevval ayını beklemeyecek belli ama.yanına da bi isim koymayı düşünüyoruz henüz bulamadık.duru,berra ya da ece nebileyim hayırlısıyla bi gelsinde.

Maşşallah canim... Inşallah adi gibi bahtida güzel olur...

Ufak bi tavsiye... Bence 2. Isim koymayin. şimdi doldurulacak o kadar form vs evrak varki sonradan eziyet olmasin minik bebişine?

Nisacım şimdi okudum aman yaa korkutmuş sıpa ama neyse herşey iyiymiş çok sevindim:içelim: 33 haftamda ben de de ona benzer birşey olmuştu drum bir kahve fincanını doldurdumu diye sormuştu doldurmadı birdaha da olmadı birşey de çıkmadı.Gerçi senin bebiş şu anda gelcek bile olsa küvöze bile konacağını düşünmüyorum tabiiki hepsi sırasını beklesin bizim zilli de 10 gün daha beklese sevineceğim buaralar karnım ağrıyor çünkü.

nisacım geçmiş olsun hayatım. dün aynı şeyden bende korktum ama öyle yarım çay bardağı kadar falan değildi. bende bukadar az su olmaz diye düşündüm ve gitmedim. ama bende bi an kızım geliyoo sanmıştım. bidaha da olursa gitmeyi düşünüyom.

geldim kızlar geldim...valla özlem inşallah senin gibi olmam ha.drumu aradım hemen gel dedi.önce nstye bağladılar sancı çıkmadı.sonra alttan muayene etti.spekulum mu nezımbırtı aletleyse baktı su akışı yok dedi.hastaneden muayenehanesine gittik(hastanede ultrason yok düşünün artık küvez falanda yok ya neyse)kan akışına suyuna baktı iyi suyu dedi.ama aynen bir daha olursa gel hemen doğum başlayacak dedi.belki mantarından olmuş olabilir belki de idrar da olabilir ama su akışı durmuş dedi.valla kızlar öldüm öldüm dirildim ha.kalktım çantada eksikleri koydum yerine,jiletle öyle üstünkörü bi temizlik yaptım internette duş almayın yazıyodu duş almadım sildim vücudumu.ama içimden hep yok ben eve dönecem kızım gelmiyo henüz dedim durdum.
eylülcüm inan çok haklısın ben bu kızı doğurana kadar saçlarım bembeyaz oldu.inanın saçlarım simsiyahtır aralarda aklar gözükmeye başaladı.yinede şükürler olsun rabbime.dilerim hepimiz sağlıklı hayırlı ve zamanında doğumlar yaparız ayrıca çok teşekkür ederim sizlere iyiki varsınız sizi çoookk Şeniz seviyorumŞeniz

doğurmadığına sevindim canım.allah sağ salim hamileliğini tamamlayıp doğurmanı nasip etsin
sevgiler canım

nisacım hadi gözümüz aydın bu badireyi de atlattı 1 gün de böyle geçti nadiyelim hayırlısı

nisacım geçmiş olsun hayatım. dün aynı şeyden bende korktum ama öyle yarım çay bardağı kadar falan değildi. bende bukadar az su olmaz diye düşündüm ve gitmedim. ama bende bi an kızım geliyoo sanmıştım. bidaha da olursa gitmeyi düşünüyom.

kajocum benimki düşün çarşafa bile geçti eminimki yarım çay bardağını geçmiştir.zaten bu korkuttu beni.ya bence altıma ettim kızlar kaydirigubbakcemile3her nekadar dr mantardan olabilir dediyse de..

ve kajocum ayrıca az su bile olsa gelmelisin dedi dr.aman sen de dikkat et artık ihmale gelmez dedi.en küçük şüphede gidin kızlar dr bana olduğu an aramalıydın diyede kızdı.

ve kajocum ayrıca az su bile olsa gelmelisin dedi dr.aman sen de dikkat et artık ihmale gelmez dedi.en küçük şüphede gidin kızlar dr bana olduğu an aramalıydın diyede kızdı.

ohhhhhhhhh doğurmadın şükür korka korka baktım bekle nisa bacım takvimimiz aynı aynı gün doğurak kızzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

oo bende çok kaçırıyom kızım a:lepi:ltıma my name is sidikliii
hadi geçmiş olsun canım benimmmŞeniz

kajocum benimki düşün çarşafa bile geçti eminimki yarım çay bardağını geçmiştir.zaten bu korkuttu beni.ya bence altıma ettim kızlar kaydirigubbakcemile3her nekadar dr mantardan olabilir dediyse de..

canım bendede oldu geçen
senin dediğin gibi bi yakınlaşma oldu aramızda eşimle ilişkiye girmedik
ardından bacaklarımdan bişiler akmaya başladı bende çok korktum
ertesi gün kontrolüm vardı zaten
ben bişi demedim doktora
sularına falan baktı gayet normal dedi
fazla uyarılıyoruz sanırım

canım bendede oldu geçen
senin dediğin gibi bi yakınlaşma oldu aramızda eşimle ilişkiye girmedik
ardından bacaklarımdan bişiler akmaya başladı bende çok korktum
ertesi gün kontrolüm vardı zaten
ben bişi demedim doktora
sularına falan baktı gayet normal dedi
fazla uyarılıyoruz sanırım

ben de acaba ondan mıdır diye düşünüyordum, senin yazdıkların düşüncelerimi doğruladı. belki de doğum yaklaştıkça salgı bezleri de fazlaca hassaslaşıyor.

hadi geçmiş olsun nisa demekki senin kızın daha vakti varmış bizimki acele etti çıktı şimdi copur copur emio

Bugün 18:54
destina4 oo bende çok kaçırıyom kızım altıma my name is sidikliii
hadi geçmiş olsun canım benimmm
:roflol::roflol: canım çk güldm yaa ne güzl yazmışın öyle.relaxx sıkma kendini :dance:
Allah kolaylık versn.hayırlısıyle kurtulun inşallah..

ayyy nisaaaa.doğurmadığına pek bi memnun oldum canım ya.zamanında doğsun da daha sağlıklı olsun inşallah.erken doğmasın bebişlerimiz ya istemem.böylee tombul tombul sağlıklı olsunlar.ama gerçekten korkuttun yine.geçmiş olsun canımın içi Şeniz

X