Acısız Epilasyon & Emla Krem

arkadaşlar en açıtmayan yöntem hangisi ya jilet sert yapıo ağdayı yapamıyrum makina we ağda hiç denemedim onun için çok acıtıyo diyolar çünkü ama makina almayı düşünüyorum sizce en iyi marka hangisi ben vajinal bölge için kullancam çünkü en büyük sorum bu yani

ya kızlaarr off emlayı yazmamış doktor. sevgilimi yolladım, iğne olcam falan diye uydurttum, 2 dra gitmiş, ikisi de ben kesinlikle yazamam o kremi demiş. Sorumluluğunu alamam demeye getirmiş yani. zararlı bişi mi bu acaba??
Selam. Ben İskenderun'da doktorum. Her zaman yazıyorum EMLE kremi. Ve yazamam diyen cahildir. Ne demek ya anestol kremden daha etkili uzun süre etkili. RP/ I.emla krem S:2x1 geniş yüzey10 gün tedavi yazacak. yazamam diyen bilmediği içindir. Kızlar 14 yıllık hekimim. 4 yıldır da lazer yapıyom.(bk:Lazer yapan doktordan bilgiler) daha böyle bi şey duymadım. sevgiler.:nazar:

kızlar anestolu sürdüm tek bacagıma bekliyorum bakalım uyusmasını canımda cok tatlıdır inş. fayda eder yoksa sabaha aglamaktan gözlerim şişecekkk:)))

Şu anestolu bende cok merak ediyorum dogrusu.. Gerçi aradakı fiyat farkına baktıgımızda emla ile karsılaştırılması söz konusu bile değil ama emlayı yazdırıp alamayanlara anestol iyi bir alternatif olabilir.. İlk basta da bana... hayallı arkadasım bu gece anestolun sonucunu yazarsın bize değilmi? yarın bende ona gore karar vermek istiyorum..

kızlar anestolu sürdüm tek bacagıma bekliyorum bakalım uyusmasını canımda cok tatlıdır inş. fayda eder yoksa sabaha aglamaktan gözlerim şişecekkk:)))

canım bak bende beklıyorum yarın bende yapacam anestol almıstım senın cevabını beklıyorum

Kızlar cımbızla arada yokluyorum hic uyusma olmadıı. ya nasıl başına gececem şimdiii kac saat oldu korkunun ecele faydası yok galiba. kızlar beni beklemeyin benden hayır yok:))) vallahi gram uyusma yok tek tek cektigim halde kontrol içinnn acıyoo:KK43:((((

bittim sonundaaaaaaaa ama yok bi faydası hemde gram bile . denemek size kalmış ama test ettim ugrastım ama nafileeee. hiç faydası olmadı hayal kırıklıgı için üzgünüm bacılarrrr

eveeet akşam 2 kere sürdüm
uyuştumu hayır
işe yaradımı hayır

neden herkeste socuç iyi ken bende böle anlamadım
ve cok kötü allerji yaptım
dudaklar şişti balon gibi oldu
ve ne acısız epilasyonu iki kat fazla acı hissettim cnkü cok hassaslasmıstı
herife yakalandım bide
yediğim azarı saymıyorum
acile götürmeye kalktı durum okadar vahimdi anlıcanız
dudak nasıl şişer demeyim
öyle bi şişiyoki
:roflol:

bence kullanmak isteyenlerin yapacağı tek şey
kullanma presödüründeki gibi
biraz kremi eline alıp küçük bi bölgeye uygulamak ve ordaki sonuca göre uygulama yapmak
selam kizlar. bende emlayi yeni duyan ve deneyenlerdenim.ya bende uyusma oldu ama tam degil yinede baya aci cektim ve sisme oldu. bide tahris oldu kizardi yanik gibi ve yanmis gibi aciyodu. cok sevinmistim acisiz agda yapabilecem diye ama bidaha kullanmam. hem esime aldirdim bide firca yedim :mymeka:

Arkadaşlar anestolun emla gibi uyuşturmasını beklemeyin,emla lokal anestezisi en yüksek olan ilaçtır,anestolsa kolunuzu çarptığınız yada incilen bölgenin ağrısını yada sızısını hafifletmek için kullanılıyor yani alt deriye etkisi yok.. ucuz etin yahnisi gibi olmuş sizlerinki.. Emla piyasadaki en yüksek dozlu lokal anestesi ilacı,sünnetlerde çocuklara kullanılıor acı hissetmesinler diye,hafifletmek için değil yani... Ötesini siz düşünün,boşuna heves edip hayal kırıklığına uğramışsınız.. önce prespektüsleri okuyun internetten sonra eczacıya yada doktora sorunda alın ilaçları derim... bol şans...

doktora gıttım yazdırdım emla kremı ama kahretsın eczanede yoktu o anda bende anestol aldım ama okudum kadarıyla ıse yaramıyomuss

emla kremi dr. yazdıran arkadaşlar dr. yazarken karneye ne teşhis yazmış acaba bende yazdıracağım teşhisini bilirsem daha kolay olur yazdırmak cevabınızı bekliyorum

arkadaşlar yapmayın ya hiç yormayın kendinizi bende burdan okudum heveslendim yaşasın ağda yaptırıcam diye lanet şey nasıl acıdı anlatamam...iki dakka sıkın kendinizi ya ölünmüyomuş ben yaptırdıysam herkes yaptırır...
sporcuların kullandığı uyuşturucu spreyden ble aldım ben düşünün ve parmağım kesilse acıdan bayılıyodum uleyyynn dedim benm neym eksik yaptırıcam ilki acıyo evet ve acımaması için hiç bişey yok genel anesteziyle ağda yaptırcak değiliz herhalde bu ikinci gidşm 10 dk sürmedi bile ve okadar rahatladımki anlatamam üçüncüye hiç acımcakmış dayanın kızlar ya oluyomuş valla...hiç bişi bulamazsanız yapan arkadaşa sövün çok rahatatıyo :))
bide ağzıma havlu tıktı çok konuşuyorum diye ama bitti rahatladım

ya ben koltukaltım için denedim bunu ama bi işe yaramadı çok üzüldüm daha bikini bölgesinde denycektim senağlamasenağlama:çok üzgünüm:
gerçi hava almaması gerek fln diyosunuz, bi türlü kapatamadım ben orayı.. tekrar denesem mi ki :uhm:

kızlar emla kremı aldım bugun ıçınde 5.6 tane var ne kadar suruyosunuz,bılgılendırmısınz

arkadaşlar yapmayın ya hiç yormayın kendinizi bende burdan okudum heveslendim yaşasın ağda yaptırıcam diye lanet şey nasıl acıdı anlatamam...iki dakka sıkın kendinizi ya ölünmüyomuş ben yaptırdıysam herkes yaptırır...
sporcuların kullandığı uyuşturucu spreyden ble aldım ben düşünün ve parmağım kesilse acıdan bayılıyodum uleyyynn dedim benm neym eksik yaptırıcam ilki acıyo evet ve acımaması için hiç bişey yok genel anesteziyle ağda yaptırcak değiliz herhalde bu ikinci gidşm 10 dk sürmedi bile ve okadar rahatladımki anlatamam üçüncüye hiç acımcakmış dayanın kızlar ya oluyomuş valla...hiç bişi bulamazsanız yapan arkadaşa sövün çok rahatatıyo :))
bide ağzıma havlu tıktı çok konuşuyorum diye ama bitti rahatladım

canım sen emla kremı,mı kullandın bu sonucu aldınCADIARZU

arkadaşlar ben Rizedeyim Trabzonda sordum yok.Trabzonda yada Rizede olup bulan var mı bu kremii:uhm:isyanlardayımmmmkafamçokkarıştı

ben trabzondayım canım dün sağlık ocağında doktora yazdırdım eczaneden aldım anlayacağın var burda. kullanmadım daha ama kullanınca yazarım sonucua.s

kızlarr dün bende yazdırdım saglık ocagınaa... Ama eczanelerde bulamadım.. Depolara da sordular.. Ama yok yok.. Bulursak haber veririz dediler.. Acaba reçetenin günü geçer mii?
Yani kırk yılın bası birsey yapayım dedim onda da... Hiç şansımm yok benim :KK43::KK43:

X