Aciz insan

Nilu12

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2022
3.171
69
Herkese Selam!öncelikle kaydedeyim şunu Allah İnşaAllah Filistin’i İsrail köpeklerinden kurtarır🤲🏻🤲🏻🤲🏻Şimdi de mevzuma geçeyim.demek ben 7 yıldır evliyim.kızıma hamileyken(6yaşında şimdi)kv,kp bana mont aldılar.kaç yıldır ben şu montlayım kızım şimdi benim boyuma doğru uzanmakta nerdeyse .kp 2021 yılından diyor senim için kürk alacağım öbürü için de.ben de şu montla yıllarımı geçirdim.neyse artık kışa doğru gidiyoruz ben de Rusya’da soğuk ülkede yaşıyorum.kvya dedim ben artık şu montu giymek istemiyorum yenisini almak istiyorum.bişey demiyor.birazda eskimiş.kocam olacak herife bunları anlattım.bana ne diyor?”madem eskimiş verirsin düzeltirim.ben nefret ederim kişinin giysisi ola ola yenisini talep etmesi,sen gurur duymalısın bir montu 7 yıldır giyorsun,”kısacası almak istemiyor .ben de dişimin dibinden geçenleri söyledim ona.”şu ana kadar benim için ne yapmışsın?!”diye?geçeyim öbür konuya.dermatoloğa gittim yüzüme tedavi yaptım bir tane lazerli işim kalmış .kocama diyorum ben kendim yaparım sen yeter ki”evet”de kimse bana bişey diyemesin diye.bana me diyor?”sen ne yapıyorsun lazeri?!,bugun benden lazer istiyorsun yarın başka şey istersin”dedim “lazer neme lazım?teleofn neme lazım?güzel giyinmek neme lazım?azerbaycana gitmem neme lazım?peki bana ne lazım?!”dedi biz seni “aç mı bırakıyoruz?”dedim zaten bir o kalmış yapmadığınız.anam babam bana para yollarlar.diyor ki,çok büyük yanlış yapıyorlar onlar.dedim evet bana 5 kuruş verme anne babamın yolladıklarının işine de karış.diyor bana bu evde herşwy var.ya beni delirten bu insan neden kendini böyle haklı görür?!kendisine hep yeni son marka telefonlar alır ama bana hiç bir şey yok.bu adam 8 yıllık tanıştığımız boyunca bana bir tek 2015 yılında telefon almış başka hiç bir şey almamış.ya ne yapsam bıktım artık

Şu anne babasının bişey söyleyememeleri için.ben kendim gidip yaptıra bilirdim lazeri.ama yüzümde kızarıklık olacak anlayacaklar
Montuma ve lazerime lazim diyin. Kadinlarin calismak icin kocalarindan imzali kagit istemesi gecmiste kaldi. Cikin calisin. Eve prangali degilsiniz ya

Ahh Nilu ah. Sence onca şey varken mont mu sorun?
Bıktım aynı giysiyi kaç yıl giymekten hiç değilse böyle küçük şeylerle mutlu olayım.ben aslında moda seven biriyim ama öyle eve düştüm ki kadimlerin kadimi düşüncelerinde.kaç yıl aynı ayakkabı mont elbise daha neler neler çanta

Şu anne babasının bişey söyleyememeleri için.ben kendim gidip yaptıra bilirdim lazeri.ama yüzümde kızarıklık olacak anlayacaklar
Ay sizin calisasiniz yok. Hanimefendi, mont ve lazer icin calismayacaksiniz tabii ki. Istedigniz seyi istediginiz zaman alabilmek, kendi ayaklarinizin ustunde durabilmek, millete muhtac olmamak icin calisacaksiniz. Kizariklik olur anlarlar fln ne alaka:KK11:

Bu adam değişmez bir size bencil bir size cimri Üzgünüm gözünde kiymetiniz yok.Adam yemeğim olsun anama babama hizmet etsin,çok masrafı olmasın canım cekincede seviseyim diye almış,hep söylerim böyle adamlar için ha ayse,ha emine ha nilsu,kadın olmanız yeterli evlenmek için .Derin anlamlar beklemek yorar........

Ay sizin calisasiniz yok. Hanimefendi, mont ve lazer icin calismayacaksiniz tabii ki. Istedigniz seyi istediginiz zaman alabilmek, kendi ayaklarinizin ustunde durabilmek, millete muhtac olmamak icin calisacaksiniz. Kizariklik olur anlarlar fln ne alaka:KK11:
Ben herşeyden çok istiyorum çalışmak.ama bu evde kp sözü geçer benim koca da ondan köpek gibi korkar o yüzden ben birşey yapamıyorum bu evde.bir keresinde pasta yaptım kp emrini verdi bir daha yapmasın diye.lazere geldikte benim biriktirdiğim param var.kendim gider yaptıra bilirim de yüzümde kızarıklardan anlayacaklar

Bu adam değişmez bir size bencil bir size cimri Üzgünüm gözünde kiymetiniz yok.Adam yemeğim olsun anama babama hizmet etsin,çok masrafı olmasın canım cekincede seviseyim diye almış,hep söylerim böyle adamlar için ha ayse,ha emine ha nilsu,kadın olmanız yeterli evlenmek için .Derin anlamlar beklemek yorar........
Maalesef doğru söylediğiniz ne yalan söyleyim ben de artık onu sevemiyorum…

Ben herşeyden çok istiyorum çalışmak.ama bu evde kp sözü geçer benim koca da ondan köpek gibi korkar o yüzden ben birşey yapamıyorum bu evde.bir keresinde pasta yaptım kp emrini verdi bir daha yapmasın diye.lazere geldikte benim biriktirdiğim param var.kendim gider yaptıra bilirim de yüzümde kızarıklardan anlayacaklar
Peki is bulsaniz ve sabah evden cikip gitseniz ne yaparlar?

Yapsinlar. Boyle omur gecmez. Bir iki dirdir yaparlar, sonunda kabullenirler.
Hatta ilk maasinizla hediye fln alin, disari cikarin belki hoslarina gider de seslerini keserler.
Evimize taşınmamıza İnşaAllah az kalıyor onu bekliyorum

Aynı soruyu soracaktım yukarıda arkadaşla
Yapsınlar dırdır korkmayın gözünüzü karartın sınırlarınızı zorlayın
Eğer şiddet fılan göstermez derseniz
Şiddet yapacakları en ilk iş benim de kimsem yok buralarda o yüzden böyle kendilerini bir b..zann ederler

Nilu kendimiz çalıp kendimiz oynuyoruz tamam haklısın da bir çözümü yok ki. Seni o kadar mı bastırdılar bilmiyorum sesini çıkartamıyorsun boşanmak desen hak getire…

Ne bileyim üzülüyorum sana gerçekten
Alacağım o montu kim ne yaparsa yapsın

X