Açtık niyet defterini 2021 ✍🏽

M i h r a

Güçlüyüm ama kalbim hassas.
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2019
2.026
4.447
:KK52:Merhaba sevgilii herkess
Bir kaç yıldır düzenli yaptıgım bir alışkanlık bu, niyet defteri tutmak 📖

Her yılın son günü gelecek yıldan beklentilerimi hedeflerimi yazıyorum ve o yılın son ayında yazdıklarıma açıp bakıyorum hangilerini gercekleşmiş diye 🙆🏼‍♀️ 2020 için yazıgım 8 niyet den 6 sı gerçekleşmiş.

Sizede önermek istedim, ve 2021 de ki niyetleriniz neler? haydi yazın hep beraber paylaşalım.

c98c3860-92ec-437d-a87a-18113bde482d.jpeg

Selam benim çok özel amaçlarım yok ama günleimi verimli geçirmek istiyorum

Kilo vermek istiyorum bu sene başlıyorum inşallah 163 boyunda 95 kilo olmuşum 2. Çocuk istiyorduk eşimle erteledim bugün diyete başladım hafif egzersiz yapmaya başladım yaz in is bakicam kendime kızım var 2 buçuk yaşında o da kreşe gidecek eşimin iş yerinde hedefim kilo vermek sağlıklı yemekleri alışkanlık hale getirmek ve en fazla 65 kg olmak 1 şubata kadar diyetisyen in bana verdiği eski listeyi uygulayacağım 1subatta kan verip diyetisyene tekrar gideceğim önce kendim için sonra ailem için elimden geleni yapacağım

2021 hedeflerim;

•100 kitap okumak
•Almancamı geliştirmek
•Düzenli olarak spor yapmak
•Sağlıklı beslenmek

We can do it girlsss💪🏻❤️

Kilo vermek istiyorum bu sene başlıyorum inşallah 163 boyunda 95 kilo olmuşum 2. Çocuk istiyorduk eşimle erteledim bugün diyete başladım hafif egzersiz yapmaya başladım yaz in is bakicam kendime kızım var 2 buçuk yaşında o da kreşe gidecek eşimin iş yerinde hedefim kilo vermek sağlıklı yemekleri alışkanlık hale getirmek ve en fazla 65 kg olmak 1 şubata kadar diyetisyen in bana verdiği eski listeyi uygulayacağım 1subatta kan verip diyetisyene tekrar gideceğim önce kendim için sonra ailem için elimden geleni yapacağım
umarim hepsinin tek tek gerceklesecegi bir yil olir sizin icin 👏🏽🤗

Bi kaç yıl önce başka bir forumda niyet çalışması olarak görüp yapmıştım.
Niyeti olmuş gibi yazıp,
Sonuna
Teşekkür ediyorum
Seni seviyorum
Allahım şükürler olsun yazılıyordu.

Genelde maddiyata dayanan konulardı ve o ara olması pek mümkün olmayan isteklere niyet etmiştim 3üde olmuştu
Maddiyata dayanmayan ve Olmayan bi tane var, konuyu görmüşken tekrar deneyeyim bakalım :)

Bi kaç yıl önce başka bir forumda niyet çalışması olarak görüp yapmıştım.
Niyeti olmuş gibi yazıp,
Sonuna
Teşekkür ediyorum
Seni seviyorum
Allahım şükürler olsun yazılıyordu.

Genelde maddiyata dayanan konulardı ve o ara olması pek mümkün olmayan isteklere niyet etmiştim 3üde olmuştu
Maddiyata dayanmayan ve Olmayan bi tane var, konuyu görmüşken tekrar deneyeyim bakalım :)
Kelimelerin gücüne gerçekten inanıyorum ya 🪄Bende deneyebilirim dediginiz sekilde 😍 olmuş gibi yaziyorum degil mi en sona cumlem tesekkur ederim,şükürler olsun olarak mı bitiriyoruz ?

Bende bu sene yapmak istedim yazdim 😌burayada yazmak istedim insallah gercek olur 💙

bebek olmasi
Kagit islerimizi halletmek
Spor yapmak
Kilo almak
Isten ayrilmak 🥶
Kendine daha cok Vakit ayirmak 💛
Allah’im nolur olsun insallah

2021 niyet listem
Tabi gerçek olması dileğiyle
.hayata sıfırdan başlamak
.güzel bir iş bulmak yada kurmak
.ailemle huzurlu yaşamak