Bölgesel İncelme Active PPC Selülit Kremi

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
Merhaba, Active PPC selülit kremi kullanan var mı ? Doktorum doğum sonrası sıkılaşma için verdi. Yorumlarınızı rica ediyorum.

Çiğdem Hanım ben nisan ayında başladım kullanmaya ve çok memnunum. Gittiğim yerde AWT diye bi cihazla beraber kullanıyorlardı. 20 günde karın bölgesinde 15 cm incelme sağladılar. Ama çok yakıyor. Haberiniz olsun. Tavsiye ederim.

Çiğdem Hanım ben nisan ayında başladım kullanmaya ve çok memnunum. Gittiğim yerde AWT diye bi cihazla beraber kullanıyorlardı. 20 günde karın bölgesinde 15 cm incelme sağladılar. Ama çok yakıyor. Haberiniz olsun. Tavsiye ederim.

Ebru Hanım teşekkür ederim. bir çok kişiden duydum iyi olduğunu ama yinede sizlere de bir sorayım dedım sonuçta az para deil. artık daha rahat içim. Kendimdeki sonuçları paylasırım burdan.

Merhaba, Active PPC selülit kremi kullanan var mı ? Doktorum doğum sonrası sıkılaşma için verdi. Yorumlarınızı rica ediyorum.

Benim gittiğim güzellik merkezinde doktor tavsiyesi ile aldım. %80 Selülit görünümünde azalma demişlerdi. Gerçektende ciddi derecede Selülitlerimde gerileme oldu. Çok memnunum mutlaka kullanın çiğdem hanım.

Benim gittiğim güzellik merkezinde doktor tavsiyesi ile aldım. %80 Selülit görünümünde azalma demişlerdi. Gerçektende ciddi derecede Selülitlerimde gerileme oldu. Çok memnunum mutlaka kullanın çiğdem hanım.

Teşekkür ederim Nalan Hanım.

Ben bu ürünü çok aradım ama internette satışı yokmuş. Giitğim doktora sordum. Orda G5 masajı ile beraber uyguladılar. evde de kullanmam için kremini aldım. 1 ayda 18 cm incelme ve ciddi sıkılaşma gördüm. Mutlaka düzenli kullanın.

Merhaba ben doğum sonrası ppc kremi kullandım, çok memnun kaldım özellikle karın bölgemde sarkma olmuştu iki tüp kullandıktan sonra sıkılaştığını farkettim. Selülitlerim için de doktorum bu kremi önerdi ama her şeyden önce doğum kontrol hapı kullanıyorsanız onu bırakmanızı tavsiye ederim çünkü doğum kontrol hapları selülit yapıyor.

Merhaba ben doğum sonrası ppc kremi kullandım, çok memnun kaldım özellikle karın bölgemde sarkma olmuştu iki tüp kullandıktan sonra sıkılaştığını farkettim. Selülitlerim için de doktorum bu kremi önerdi ama her şeyden önce doğum kontrol hapı kullanıyorsanız onu bırakmanızı tavsiye ederim çünkü doğum kontrol hapları selülit yapıyor.
nerde satılıyor bu krem göbek bölgem için bende almak istiyorum

Arkadaşlar merhaba,

Doktorum Selülit ve sıkılaşma için Active PPC selülit kremi önerdi. Kendinde kullanmış, önerebileceğim tek krem diyor. Diğerlerinden farkını sordum. Bunun içinde biberiye gibi bitkisel şeyler yok, bizim lipolizde kullandığımız maddeler var diyor. Buradaki yorumları okuduktan sonra kafama daha da yattı. çok teşekkür ederim.

X