Adana'da dudak dolgusu

Novaspo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2016
5
8
29
Merhaba arkadaşlar öncelikle kk hesap açmam ve şuan burada olmamın tek sebebi yaşadıklarımı kimsenin yaşamasını istememem. Başımdan geçenleri anlatayım. Ben herkes gibi dudağıma çok doğal görünümde dudak dolgusu yaptırmak istedim daha önce geçici yaptırdım kimse anlamadı bunun biraz daha uzun sürmesini istedim. Aquafiling denen dolgu 5-8 sene arası kalıyormuş 5-6 ayda bir uğraşacagıma bunu gördüm muhittin aktaşta yaptırim dedim. Ürün hakkında bilgim yok ama muhittin aktaşın dudağımı getirdiği hali görseniz halime ağlardınız kaç cc sıktı allah bilir aşkı memnu dizisini bilirsiniz oradaki firdevs hanımın felçli haline döndüm. İşe tam yeni girmiştim işten çıktım sosyal hayatım bitti evden çıkamadım resmen rezil oldum ve evliyim siz düşünüz yaşadığım rezilliğin haddi hesabı yok aylarca 7 ay süründüm deneme tahtası gibi eritmek için denemedik şey bırakmadı çektiğim acılar cabası.. en son yine bişe çıkardı bu son yöntem eritecem dedi yeter dedim elinizi sürmeyin bu arada kaç tane doktorla görüştüm biz asla başka doktorun bozdugu dudağı yapmayız dediler. Neyse muhittin aktas beni bir doktora yönlendirdi son çare. Dr Sadık karakaya. Allah ondan razı olsun elini attığı gibi eritti ve sadık beyin sekreteri buraya çok kişi geldi böyle muhittinin bozdugu dudaklar nasıl hala gidiyorsunuz dedi. Ben bi tane böyle bir yazıya denk gelseydim ASLA gitmezdim. Ha şunuda ekleyim yanında çalışan bir bayan var 10 senelik çalışanı ya ne vicdansız bir kadınmış orda neler görüyor insan uyarır şahsen ben olsam orada çalışmazdım gözümün önünde bunca kız rezil olup ölmek isteyecek ben hayatta yapamazdım. Ben yandım sizde yaşamayın eğer düşünen olursa bilsin bunları..

Son düzenleme:
Öncelikle bi kere de burdan geçmiş olsun diyorum. Duyarlılığın için de ayrıca sağol. Ben bu sitede "müthiş doktorum muhittin aktaş" diye başlık açıp reklam yapan kızın referansinda gittim. Gitmez olaydim. 3 yıldir hayatımın en zor sınavını veriyorum. Maddi, manevi, en çok da psikolojik olarak yıprandım. Is yerimde zorlandim. Akrabalarima görünmemek için kendimi hep sakladım. Sosyal hayatimdan soyutlandim. Hiçbir erkekle de geleceğimin olamayacağini anladim. Evet ben bu dudaklarla evlenemem dedim. Bakin bir reklam nelere maloldu. Lütfen kızlar hiçbir doktoru abartarak reklama girmeyin. Insanların vebalini almayin. Bu konuyu açan arkadaş ve ben umarim size örnek oluruz da çektiklerimizi çekmez 'keşke' lere düşmezsiniz. İlla kalıcı dolgu istiyorsanız kendı dokunuzdan yağ transferi yaptırın. Silikon, kalıcı dolgu ileride kötü bir reaksiyona da dönüşebilir ki bunun örnekleri biziz. Başta güzel oldu sandim. Ben de önce memnuniyetimi belirten yorum yaptim burada. Sonradan aşırı şişti ve yaşadıklarımı başka konu başlıklarında da anlattım. Yani kimsenin vebalini almak istemiyorum. Allah zorda olanlarin yardımcısı olsun. Son bir şey daha yazicam, insanlari eleştirip kimseyi kınamayın. Oh olsun allahin yarattığını beğenmezsen sonun bu olur gibi yorum yapıp gaflete düşmeyin. Allah kimseye yaşatmasın.

Son düzenleme:
X