Adanada en iyi ve beğendiğiniz kadın doğum doktorları kimler kızlar yardımcı olurmusunuz

MaysaToprak

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2015
77
27
Hamileyim ve iyi bir doktor arıyorum..özel adana hastanesine gidıordum çok hastası var die ilgilenmeyen biranönce hasta gtsinde diğer hasta gelsin yapan doktorları istemıorum kzlarr iyi bir doktor varsa paylaşrsanz bizimgibilere yardımcı olursunuz:KK35:

Hamileyim ve iyi bir doktor arıyorum..özel adana hastanesine gidıordum çok hastası var die ilgilenmeyen biranönce hasta gtsinde diğer hasta gelsin yapan doktorları istemıorum kzlarr iyi bir doktor varsa paylaşrsanz bizimgibilere yardımcı olursunuz:KK35:
bende konu açmıştım ama cevap alamadım :KK43: takipteyim bakalım..şimdilik balcalıya gitmeyi düşünüyorum orda bir prof var çok memnun herkes ama adını hatırlayamıyorum işte..mehmet miydi neydi

bende metro hastanesine gidiyorum ilgileri iyi randevu saatine göre alıyorlar çok geçmiyor zaman olarak ama bende doğum konusunda doktorlara güvenemiyorum ve o konuda bilgi arıyorum normal doğumu öneren ve son ana kadar bu bizi normale destekleyecek doktor bulmak istiyorum.. doğum yapılan hastanede çocuk doktorunun çocuk kardiyolojisinin bulunduğu bir yer olsun istiyorum ayrıca Allah korusun ama bir sıkıntı olursa müdahale gecikmesin

bende metro hastanesine gidiyorum ilgileri iyi randevu saatine göre alıyorlar çok geçmiyor zaman olarak ama bende doğum konusunda doktorlara güvenemiyorum ve o konuda bilgi arıyorum normal doğumu öneren ve son ana kadar bu bizi normale destekleyecek doktor bulmak istiyorum.. doğum yapılan hastanede çocuk doktorunun çocuk kardiyolojisinin bulunduğu bir yer olsun istiyorum ayrıca Allah korusun ama bir sıkıntı olursa müdahale gecikmesin
devlet hastaneleri bu söylediğin noktalarda iyi ama orda da özelde gördüğün ilgi ve güleryüzü alamıyorsun her daim..şimdilik çukurova araştırmaya gitmeyi düşünüyorum ama bakalım geldiğimde 32nci haftada olmuş olacağım

Metro hastanesi dr.gokmen sukgen İnstagram sayfası da var çok çok iyi diyorlar eğer kadın olsun diyorsan özel Ortadoğu hastanesi Ayten Baymas çöktü çok ilgili iyi diyorlar araştır canım hangisini istersen git bak beğenmezsen başka bulursun:)

Merhabalar bende henuz bir doktor bulmus defilim ama gittigim doktorlarla ilgili bilgilendirme yapayım.
Nursel arslanhan iyi bir doktor tavsiyesi ile gittim iceri girdigimde karsilamasi konusmasi bilgilendirmeleri cok hos geldi ilk etapta ama beni dinlemiyor. Kostur kostur muayene olup soracaklarinizi soramadan çıktım 3 kez hemde :)

Tavsiye uzerine prof. Turan cetine gittim. Kendisinin tüp bebek klinigi var aslinda ama normal muayene kontrol de yaptığı söylenmişti o yüzden tercih ettim (bende nursel hanimda düşük yapmıştım) bana ve esimden bir suru tahlil istedi ve tup bebek yapacakmis gibi yaklaştı bana da inan muayeneden çıktığımda omuzlarim çökmüştü. Saglam geldik hasta ciktik :)

Turan beyin verdigi tahlilleri yaptirup genel muayene icin de balcali egitim arastirma tup bebek infertilite bolumune gittim. Ve simdiye kadarki en sevdigim doktoru saka gibi ama orada gördüm. Yaklaşımı konulari izah edişi beni dinlemesine herseyini sevdim. Dr adi Ahmet beydi ama soyadini hatırlamıyorum. Ben hamilelik surecine gecene kadar onun bir ozel hastaneye gecmesi konusunda dua ediyorum :)

Simdi kime gideceksin dersen hala bilmiyorum :)

başka bir başlığa yazdığım cevabı buraya da aktarıyorum. bende takipteyim. bu arada prof. aytekin altıntaş diye bir doktor duydum muayenesi varmış. ama iyi olur mu bilmiyorum

X