Adanada iyi estetik doktorları?

15cizgili

Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2019
14
2
24
Ben Burun estetiği olmak istiyorum fakat iyi bir doktor bulamadım. Bulduklarım ise çok yüksek fiyatlardan ağızlarını açıyorlar. Böyle bildiğiniz uygun fiyata güzel estetik yapan önerebileceğiniz doktorlar varsa önerilere açığım 🙏🏻 Fiyatta belirtebilirseniz çok memnun olurum 🌸🌸

Merhabalar hangi doktor ne kadar fiyat verdi acaba çünkü muayene de 300.350 o civarlarda Niyazi Şimdivar Ergun kurun ve bir doktor daha vardı 3 ünü araştırdım bende
Canım ben Ergün Kürüne geçen yıl muayene oldum,muayene olurken vaz geçtim daha , Niyazi Şimdivara da bu yıl muayene olup ameliyat oldum henüz 9. günüm alçım duruyor ama iyi ki de bekleyip Niyazi beye oldum dedim. Umarım alçım çıkınca ve sonrasında da memnun kalırım sormak istediğin biley olursa özelden çekinmeden sorabilirsin 🌸

Canım ben Ergün Kürüne geçen yıl muayene oldum,muayene olurken vaz geçtim daha , Niyazi Şimdivara da bu yıl muayene olup ameliyat oldum henüz 9. günüm alçım duruyor ama iyi ki de bekleyip Niyazi beye oldum dedim. Umarım alçım çıkınca ve sonrasında da memnun kalırım sormak istediğin biley olursa özelden çekinmeden sorabilirsin 🌸
Aaa bu habere çok sevindim ve çok geçmiş olsun bende parayı biriktirmeden muayene gitmek istemiyorum şuan var birşeyler ama tahminen ne kadar tutuyor sizin burun yapınız nasıldı acaba kemerli sıkıntılı bir burun muydu?

Aaa bu habere çok sevindim ve çok geçmiş olsun bende parayı biriktirmeden muayene gitmek istemiyorum şuan var birşeyler ama tahminen ne kadar tutuyor sizin burun yapınız nasıldı acaba kemerli sıkıntılı bir burun muydu?
Canım muayeneye gidebilirsin ameliyat günleri doluymuş zaten ona göre tarih kararlaştırırsınız. Benim sıkıntılarım vardı 18.000 e oldum. Fiyatta sabitler indirim yapmıyorlar

Canım muayeneye gidebilirsin ameliyat günleri doluymuş zaten ona göre tarih kararlaştırırsınız. Benim sıkıntılarım vardı 18.000 e oldum. Fiyatta sabitler indirim yapmıyorlar
Ooo ben hiç o kadar düşünmemiştim çok teşekkürler şuan bu fikrimden hayalimden vazgeçtim çünkü öyle bir tutar yok elimde çalışmıyorum da hadi 10.000 bir nebze ama benim için o fiyat çok fazla 🙏🏻🙏🏻 bilgi için de teşekkürler iyi ki gitmemişim muayene ye

Ooo ben hiç o kadar düşünmemiştim çok teşekkürler şuan bu fikrimden hayalimden vazgeçtim çünkü öyle bir tutar yok elimde çalışmıyorum da hadi 10.000 bir nebze ama benim için o fiyat çok fazla 🙏🏻🙏🏻 bilgi için de teşekkürler iyi ki gitmemişim muayene ye
Evet canım yüksek bi fiyat ama ben yıllardır istediğim için önceden biriktirmiştim🙈yalnız ya iyi bi doktora yaptır yada yaptırmak için hiç yaptırma canım🌸

Merhabalar hangi doktor ne kadar fiyat verdi acaba çünkü muayene de 300.350 o civarlarda Niyazi Şimdivar Ergun kurun ve bir doktor daha vardı 3 ünü araştırdım bende
Merhaba ben daha çok devletten baktım devlette bir çok doktor estetik yapmayı kabul ediyor ama tarih olarak baya bekliyorsunuz. Devlet hastanesi olarak yeni şehir plastik cerrahisinde doktorlara görünbilirsiniz 3000 civarı fiyat çıkarıyorlar ama dediğim gibi 1-2 yıl bekliyorsunuz. Kbb bölümlerinde de şansınızı deneyebilirsiniz burnunuza belki sorun vardır yapabilirler bazı kbb doktorlar sorun bile istemiyor iyi günündeyse ameliyat tarihinizi veriyor.
Özel olarakta Poyraz Şahin'i tavsiye edebilirim kendisi hem aşkın tüfekçi hastanesinde görev yapıyor ama estetik için özel hastaneden randevu almanız gerekiyor en son 7000 civarında yaptığını duymuştum. ben muane ücreti vermemek için devlette görüşmeye gittim fakat ilgisi ve iletişimi çok kötüydü :) belki siz direk özelde giderseniz iletişimi daha farklı olabilir. bir çok doktor instagramdan yazdığınızdada fiyat aralığını söylüyor. fiyat bütçenize uymuyorsa hiç gidip muare ücreti vermeyin.

Ne kadara oldunuz acaba?

X